Challenger Francavilla MD 04/24 15:31 Ambrozic/Del Federico v Junaid/Krawietz 1-6,2-6
ITF France F9 04/24 15:30 Tim Puetz Tim Puetz v Germain Gigounon Germain Gigounon 6-3,6-3
ATP Budapest MD 04/24 15:00 Molteni/Schwartzman Molteni/Schwartzman v Balazs/Borsos 3-6,2-6
ATP Barcelona MD 04/24 15:00 Daniell/Demoliner Daniell/Demoliner v Mergea/Qureshi Mergea/Qureshi 4-6,4-6
WTA Istanbul WD 04/24 14:44 Duque Marino/Mitu v Irigoyen/Kania Irigoyen/Kania 6-3,5-4
WTA Istanbul 04/24 14:37 Dayana Yastremska Dayana Yastremska v Andrea Petkovic Andrea Petkovic 3-6,6-0,6-3
ITF Spain F11 MD 04/24 14:37 De Valk/Van Den Berg v Boluda-Purkiss/Ortega-Olmedo 2-6,6-2,9-11
ITF Spain F11 MD 04/24 14:32 D Da Silva/Russi D Da Silva/Russi v Fermosell/Zapata Miralles 3-6,6-7
WTA Stuttgart Qual 04/24 14:30 Tamara Korpatsch Tamara Korpatsch v Evgeniya Rodina Evgeniya Rodina 6-2,4-6,6-1
Challenger Tallahassee Qual 04/24 14:02 Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi v Ryan Shane Ryan Shane 6-3,6-4
ITF Women Charlottesville Qual 04/24 14:00 Yuki Kristina Chiang Yuki Kristina Chiang v Julia Elbaba Julia Elbaba 0-0
ITF Women Charlottesville Qual 04/24 14:00 Elyne Boeykens Elyne Boeykens v Chanelle Van Nguyen 0-0
Challenger Tallahassee Qual 04/24 13:55 Blaz Rola Blaz Rola v Daniel Elahi Galan Daniel Elahi Galan 6-2,7-6
Challenger Tallahassee Qual 04/24 13:54 Sekou Bangoura Sekou Bangoura v Dominik Koepfer Dominik Koepfer 4-6,6-7
ATP Budapest 04/24 13:30 Viktor Troicki Viktor Troicki v Evgeny Donskoy Evgeny Donskoy 6-1,6-2
ATP Barcelona 04/24 13:30 Nicolas Almagro Nicolas Almagro v Steven Diez Steven Diez 6-3,6-4
ATP Barcelona 04/24 13:30 Radu Albot Radu Albot v Casper Ruud Casper Ruud 2-6,2-6
ITF Women Tunis Qual 04/24 13:30 Manon Arcangioli Manon Arcangioli v Vivien Juhaszova Vivien Juhaszova 3-6,6-3,3-6
ITF Women Tunis Qual 04/24 13:30 Katarzyna Kawa Katarzyna Kawa v Priscilla Hon Priscilla Hon 6-4,6-7,6-4
ITF Spain F11 MD 04/24 13:06 R D Avila Senise/Semmler v Eriksson/Johansson-Holm 7-6,5-2
WTA Stuttgart WD 04/24 12:48 Beck/Zaja v Muhammad/Siegemund 3-6,5-7
ATP Budapest MD 04/24 12:30 Copil/Fucsovics Copil/Fucsovics v Baker/Mektic Baker/Mektic 5-7,2-6
ATP Budapest 04/24 12:30 Maximilian Marterer Maximilian Marterer v Martin Klizan Martin Klizan 2-6,3-6
Challenger Francavilla 04/24 12:30 Jeremy Jahn Jeremy Jahn v Alexander Bublik Alexander Bublik 6-7,3-5
ATP Barcelona 04/24 12:00 Marcel Granollers Marcel Granollers v Malek Jaziri Malek Jaziri 7-6,6-3
ATP Barcelona 04/24 12:00 Guillermo Garcia Lopez Guillermo Garcia Lopez v Albert Montanes Albert Montanes 4-6,4-6
ITF Israel F4 MD 04/24 12:00 Barkai/Elia Barkai/Elia v Amar/Yavetz Amar/Yavetz 4-3
ITF Women Tunis Qual 04/24 12:00 Agnes Bukta Agnes Bukta v Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko 2-6,6-2,4-6
ITF Women Tunis Qual 04/24 12:00 Marta Paigina Marta Paigina v Jessika Ponchet Jessika Ponchet 7-5,1-6,6-3
Challenger Francavilla 04/24 11:51 Pedro Sousa Pedro Sousa v Laurynas Grigelis Laurynas Grigelis 7-6,6-4
ATP Barcelona MD 04/24 11:49 Martin/Roger-Vasselin v Murray/Soares Murray/Soares 7-6,2-6,10-3
ITF Israel F4 MD 04/24 11:36 Nowak/Wojcik v Kapach/Zemel 6-7,6-3,7-10
Challenger Francavilla 04/24 11:34 Stefano Napolitano Stefano Napolitano v Marc Sieber Marc Sieber 6-4,1-6,6-4
ITF France F9 04/24 11:30 Laurent Lokoli Laurent Lokoli v Tak Khunn Wang Tak Khunn Wang 6-3,3-2
ITF Spain F11 04/24 11:29 Carlos Boluda-Purkiss Carlos Boluda-Purkiss v Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles 2-6,4-6
ITF Israel F4 MD 04/24 11:02 Gabreal/Hasson v Bulis/Farren 3-6,4-5
ATP Budapest 04/24 11:00 Mikhail Kukushkin Mikhail Kukushkin v Paolo Lorenzi Paolo Lorenzi 4-6,5-7
ITF Women Santa Margherita Qual 04/24 11:00 Chantal Skamlova Chantal Skamlova v Ludmilla Samsonova Ludmilla Samsonova 7-5,6-2
WTA Stuttgart Qual 04/24 11:00 Lucie Hradecka Lucie Hradecka v Anett Kontaveit Anett Kontaveit 3-6,7-6,1-6
WTA Istanbul Qual 04/24 11:00 Anna Kalinskaya Anna Kalinskaya v Victoria Kamenskaya Victoria Kamenskaya 2-6,4-6
ITF Women Karshi WD 04/24 10:58 Abduraimova/Veselinovic v Kazionova/Pervushina 7-5,7-6
ATP Barcelona 04/24 10:36 Yuichi Sugita Yuichi Sugita v Tommy Robredo Tommy Robredo 6-4,6-3
ATP Barcelona 04/24 10:34 Daniel Evans Daniel Evans v Thiago Monteiro Thiago Monteiro 6-7,6-2,7-6
Challenger Francavilla Qual 04/24 10:30 Yannick Hanfmann Yannick Hanfmann v Sebastian Ofner Sebastian Ofner 6-4,5-7,4-6
WTA Istanbul Qual 04/24 10:30 Alexandra Cadantu Alexandra Cadantu v Nadia Podoroska Nadia Podoroska 6-2,4-6,6-3
WTA Stuttgart Qual 04/24 10:30 Naomi Osaka Naomi Osaka v Katharina Hobgarski Katharina Hobgarski 7-5,6-2
ATP Barcelona MD 04/24 10:21 Petzschner/Peya Petzschner/Peya v Khachanov/Thiem 6-3,6-3
Challenger Francavilla 04/24 10:20 Igor Sijsling Igor Sijsling v Lorenzo Giustino Lorenzo Giustino 2-6,1-6
ATP Budapest 04/24 10:16 Daniil Medvedev Daniil Medvedev v Laslo Djere Laslo Djere 0-6,5-5
ITF France F9 04/24 10:16 Gleb Sakharov Gleb Sakharov v Ugo Humbert Ugo Humbert 6-2,7-6
ITF Israel F4 MD 04/24 10:11 Gelhardt/Rosenkranz v Tamir/Yeshaya 7-5,5-4
ITF Italy F10 04/24 10:01 Marc Polmans Marc Polmans v Gibril Diarra Gibril Diarra 6-4,6-7,5-7
ITF Italy F10 04/24 09:53 Jakob Sude Jakob Sude v Corrado Summaria Corrado Summaria 6-7,3-6
ITF Italy F10 04/24 09:53 Alexandre Muller Alexandre Muller v Andres Gabriel Ciurletti Andres Gabriel Ciurletti 6-1,6-2
ITF Women Karshi 04/24 09:30 Yasmina Karimjanova Yasmina Karimjanova v Freya Christie Freya Christie 1-6,6-4,1-6
ITF Women Karshi 04/24 09:30 Anastasia Frolova Anastasia Frolova v Arina Folts Arina Folts 6-0,6-1
ITF Women Santa Margherita Qual 04/24 09:30 Deborah Kerfs Deborah Kerfs v Susan Bandecchi Susan Bandecchi 4-6,7-6,3-6
ITF Women Santa Margherita Qual 04/24 09:30 Sara Cakarevic Sara Cakarevic v Francesca Bullani Francesca Bullani 6-2,6-4
WTA Istanbul Qual 04/24 09:30 Fiona Ferro Fiona Ferro v Anastasiya Komardina Anastasiya Komardina 6-4,6-3
ITF Women Anning WD 04/24 09:14 Gao/Li Gao/Li v Ayukawa/Lu 6-1,4-6,0-0
ITF Italy F10 04/24 09:09 Petru-Alexandru Luncanu Petru-Alexandru Luncanu v Denys Mylokostov Denys Mylokostov 6-1,7-5
WTA Istanbul Qual 04/24 09:00 Teliana Pereira Teliana Pereira v Elizaveta Kulichkova Elizaveta Kulichkova 6-3,5-7,4-6
WTA Istanbul Qual 04/24 09:00 Conny Perrin Conny Perrin v Veronika Kudermetova Veronika Kudermetova 6-2,7-6
Challenger Francavilla Qual 04/24 09:00 Filip Krajinovic Filip Krajinovic v Adrian Ungur Adrian Ungur 6-1,6-3
WTA Stuttgart Qual 04/24 09:00 Jelena Ostapenko Jelena Ostapenko v Jennifer Brady Jennifer Brady 5-7,6-1,6-3
Challenger Francavilla Qual 04/24 09:00 Miljan Zekic Miljan Zekic v Tallon Griekspoor Tallon Griekspoor 6-4,4-6,6-4
ATP Barcelona 04/24 08:46 Kyle Edmund Kyle Edmund v Jeremy Chardy Jeremy Chardy 6-3,6-4
ATP Barcelona 04/24 08:46 Mikael Ymer Mikael Ymer v Andreas Seppi Andreas Seppi 4-6,3-6
ATP Budapest MD 04/24 08:43 Cabal/Farah Cabal/Farah v Koolhof/Middelkoop Koolhof/Middelkoop 6-3,6-3
ATP Budapest 04/24 08:43 Steve Darcis Steve Darcis v Damir Dzumhur Damir Dzumhur 6-3,2-6,2-6
ITF France F9 04/24 08:30 Alexandre Penaud Alexandre Penaud v Maxime Janvier Maxime Janvier 4-6,2-6
ITF France F9 04/24 08:30 Gregoire Jacq Gregoire Jacq v Jonny O'Mara Jonny O'Mara 6-1,6-3
ITF Women Karshi 04/24 08:00 Olga Doroshina Olga Doroshina v Sadafmoh Tolibova Sadafmoh Tolibova 6-1,6-3
ITF Women Karshi 04/24 08:00 Alina Silich Alina Silich v Harriet Dart Harriet Dart 4-6,6-3,0-6
ITF Women Karshi 04/24 08:00 Albina Khabibulina Albina Khabibulina v Ekaterina Yashina Ekaterina Yashina 3-6,6-4,5-7
ITF Women Santa Margherita Qual 04/24 08:00 Natalija Kostic Natalija Kostic v Brenda Njuki Brenda Njuki 6-3,6-2
ITF Women Santa Margherita Qual 04/24 08:00 Sofiya Kovalets Sofiya Kovalets v Giorgia Marchetti Giorgia Marchetti 7-5,6-1
ITF Women Santa Margherita Qual 04/24 08:00 Carolina M-R-Alves v Luca Nagymihaly Luca Nagymihaly 6-0,6-1
WTA Istanbul Qual 04/24 08:00 Alla Kudryavtseva Alla Kudryavtseva v Basak Eraydin Basak Eraydin 4-6,6-4,2-6
ITF Italy F10 04/24 07:59 Franjo Raspudic v Lloyd Harris Lloyd Harris 3-6,2-6
ITF Women Hua Hin WD 04/24 07:30 Grey/Thandi Grey/Thandi v Geukens/Klasen Geukens/Klasen 4-6,3-3
ITF Israel F4 04/24 07:11 Ben Patael Ben Patael v Alexis Gautier Alexis Gautier 6-7,4-5
ITF Israel F4 04/24 07:11 Liam Caruana Liam Caruana v Matias Franco Descotte Matias Franco Descotte 6-3,5-3
ITF Kazakhstan F5 MD 04/24 07:00 Ayap/Botezan Ayap/Botezan v Narbekov/Zhukayev Narbekov/Zhukayev 6-4,6-2
ITF Women Anning 04/24 06:30 Peangtarn Plipuech Peangtarn Plipuech v Jia-Qi Kang Jia-Qi Kang 6-3,6-6
ITF Women Anning 04/24 06:30 Hiroko Kuwata Hiroko Kuwata v Miyu Kato Miyu Kato 1-6,2-6
Challenger Anning 04/24 06:30 Thomas Fabbiano Thomas Fabbiano v Aleksandr Nedovyesov Aleksandr Nedovyesov 2-6,6-2,0-0
ITF Uzbekistan F2 Qual 04/24 06:30 Sharobiddin Abzalov Sharobiddin Abzalov v Sergei Pogosian Sergei Pogosian 6-4,7-5
ITF Women Anning 04/24 06:29 Shiho Akita Shiho Akita v Arina Rodionova Arina Rodionova 4-6,1-6
Challenger Anning 04/24 06:26 Jason Jung Jason Jung v Zihao Xia Zihao Xia 7-5,7-5
ITF Uzbekistan F2 04/24 06:26 Vadym Ursu Vadym Ursu v Vladimir Ivanov Vladimir Ivanov 0-6,0-6
ITF Women Anning 04/24 06:10 Zarina Diyas Zarina Diyas v Varatchaya Wongteanchai Varatchaya Wongteanchai 6-2,6-5
ITF Women Anning 04/24 06:00 Kai-Lin Zhang Kai-Lin Zhang v Fang Ying Xun Fang Ying Xun 2-6,1-6
ITF Women Hua Hin WD 04/24 06:00 Cascino/Shroff Cascino/Shroff v Chen/Lee Chen/Lee 6-7,6-7
ITF Women Hua Hin WD 04/24 06:00 Cheapchandej/Han Cheapchandej/Han v Jandakate/Momkoonthod Jandakate/Momkoonthod 3-6,7-6,10-7
Challenger Anning 04/24 05:49 Yan Bai Yan Bai v Daniel Munoz-De La Nava Daniel Munoz-De La Nava 6-4,6-4
ITF Kazakhstan F5 04/24 05:30 Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk v Nino Serdarusic Nino Serdarusic 1-6,1-6
ITF Kazakhstan F5 04/24 05:30 Adil Karimov Adil Karimov v George Tsivadze George Tsivadze 0-6,2-6
ITF Women Anning 04/24 05:10 Riko Sawayanagi Riko Sawayanagi v Valentini Grammatikopoulou Valentini Grammatikopoulou 2-6,0-2
ITF Women Karshi 04/24 05:05 Ksenia Palkina Ksenia Palkina v Milana Maslenkova Milana Maslenkova 6-0,5-2