Football |
Argentina Championship Women |
00'
|
[4] San Lorenzo Women
|
View
|
CA Independiente Women
[12] |
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
00'
|
TJ Sokol Lanzhot
|
View
|
FC Zdas Zdar Nad Sazavou
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
03'
|
TJ Sokol Cernice
|
0-0
|
Rapid Plzen
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
03'
|
AC Milan (sane4ek8) Esports
|
1-0
|
Juventus (Upcake22) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
03'
|
Inter (FEARGGWP) Esports
|
1-0
|
Roma (Flewless_phoenix) Esports
|
|
|
Football |
Germany Berlin-Liga |
04'
|
1. FC Wilmersdorf
|
0-0
|
SC Charlottenburg
|
|
|
Football |
Italy Campionato Nazionale |
04'
|
ASD Trastevere U19
|
0-0
|
Follonica Gavorrano U19
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
04'
|
TJ Hluboka nad Vltavou
|
0-0
|
FK Trebetice
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 3 |
05'
|
SS Turris Calcio U19
|
0-0
|
Catanzaro U19
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
05'
|
CSK Uhersky Brod
|
0-0
|
FC Zlin B
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 3 |
05'
|
Pro Patria U19
|
0-0
|
Lecco U19
|
|
|
Football |
Slovenia 2. SNL |
05'
|
[15] ND Ilirija Ljubljana
|
0-0
|
NK Triglav Kranj
[5]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
06'
|
Slavoj TKZ Polna
|
0-0
|
FK Pelhrimov
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
06'
|
Mutenice
|
0-0
|
Bosonohy
|
|
|
Football |
Portugal Segunda Liga |
06'
|
[7] Pacos Ferreira
|
0-0
|
UD Oliveirense
[16]
|
|
|
Football |
Slovakia 3. Liga |
06'
|
MFK Zvolen
|
0-0
|
AFC Nove Mesto nad Vahom
|
|
|
Football |
Sweden 2.div Norrland |
06'
|
[3] Team TG FF
|
0-1
|
IFK Luleå
[3]
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
Bayer 04 (Carlos) Esports
|
1-1
|
Roma (David) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
Brighton (Anthem) Esports
|
4-1
|
Villarreal (Ozil) Esports
|
|
|
Football |
Uzbekistan PFL |
06'
|
[7] AGMK
|
0-0
|
Bunyodkor Tashkent
[13]
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
07'
|
[3] Sokol Hostoun
|
0-0
|
Povltavska FA
[5]
|
|
|
Football |
Serbia Prva Liga |
07'
|
[15] FK Radnicki Novi Belgrad
|
0-0
|
Sloboda Uzice
[14]
|
|
|
Football |
Wales Championship South |
07'
|
[7] Baglan Dragons
|
0-0
|
Llantwit Major
[14]
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
07'
|
FK Blansko
|
0-0
|
TJ Start Brno
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
07'
|
Bayern (Senior) Esports
|
1-1
|
Man City (nikkitta) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
07'
|
Barcelona (lion) Esports
|
2-3
|
Real Madrid (Koftovsky) Esports
|
|
|
Football |
Latvia Virsliga |
07'
|
[7] FS Jelgava
|
0-0
|
Metta/LU
[5]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
07'
|
FK Viktorie Prerov
|
0-0
|
TJ Novy Jicin
|
|
|
Football |
Sweden 2.div Södra Götaland |
07'
|
Kristianstad FC
|
0-0
|
IFK Simrishamn
|
|
|
Football |
Wales Championship South |
08'
|
[4] Carmarthen
|
0-0
|
Cwmbran Celtic
[12]
|
|
|
Football |
Sweden 1.div Södra |
08'
|
Falkenbergs FF
|
0-0
|
FC Trollhättan
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
08'
|
[11] Brescia U19
|
0-0
|
Albinoleffe U19
[5] |
|
|
Football |
Danish Womens Elitedivisionen |
08'
|
HB Køge Women
|
0-0
|
Kolding IF Women
|
|
|
Football |
Slovenia Prva Liga |
08'
|
[8] NK Rogaska
|
0-0
|
NK Bravo
[4]
|
|
|
Football |
Kosovo Division 1 |
08'
|
[1] KF Dinamo Ferizaj
|
0-0
|
FC Suhareka
[2] |
|
|
Football |
Slovakia 2. Liga |
08'
|
[6] Puchov
|
0-0
|
MFK Dolny Kubin
[15]
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
08'
|
[3] Banik Most-Sous
|
0-0
|
Mlada Boleslav II
[10]
|
|
|
Football |
Serbia Prva Liga |
08'
|
[5] Jedinstvo UB
|
1-0
|
FK Metalac GM
[12]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
09'
|
SK Lisen B
|
1-0
|
Velke Mezirici
|
|
|
Football |
Botswana Premier League |
09'
|
[11] Masitaoka FC
|
0-0
|
Orapa United
[7]
|
|
|
Football |
Slovakia 3. Liga |
09'
|
FC Malacky
|
0-0
|
SKF Sered
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 3 |
34'
|
Audace Cerignola U19
|
0-0
|
Potenza Calcio U19
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
35'
|
[13] Salernitana U19
|
1-0
|
Monopoli U19
[15] |
|
|
Football |
Italy Serie D |
36'
|
Campodarsego
|
0-0
|
Clodiense
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
36'
|
[6] Spal U19
|
0-1
|
Vicenza U19
[10]
|
|
|
Football |
Indonesia Liga 1 |
38'
|
[12] PSM Makassar
|
0-1
|
Borneo FC
[1]
|
|
|
Football |
Indonesia Liga 1 |
38'
|
[4] Madura United
|
0-0
|
PSS Sleman
[14]
|
|
|
Football |
Indonesia Liga 1 |
38'
|
[9] PS Barito Putera
|
0-0
|
PSIS Semarang
[5]
|
|
|
Football |
England National League North |
45'
|
[23] Gloucester City
|
1-0
|
Brackley
[3]
|
|
|
Football |
Romania Liga 4 |
45'
|
Metaloglobus Bucuresti II
|
0-1
|
Daco Getica Bucuresti
|
|
|
Football |
Israel Leumit Liga |
45'
|
[15] Hapoel Afula
|
1-0
|
Hapoel Rishon Lezion
[13]
|
|
|
Football |
Romania Liga III |
45'
|
[2] SCM Ramnicu Valcea
|
1-1
|
ACS Vedita Colonesti MS
[3]
|
|
|
Football |
Ethiopia Premier League |
46'
|
[7] Adama City
|
1-0
|
Kedus Giorgis
[2]
|
|
|
Football |
Ethiopia Higher League |
46'
|
Jimma Aba Jifar
|
0-0
|
Jimma Aba Bunna
|
|
|
Football |
Romania Liga III |
47'
|
[1] CS Dinamo Bucuresti
|
0-0
|
Dunarea Giurgiu
[4] |
|
|
Football |
Romania Liga III |
47'
|
[3] CS Sanatatea Cluj
|
1-0
|
Olimpia MCMXXI Satu Mare
[5]
|
|
|
Football |
Sweden 2.div Norra Götaland |
48'
|
[2] BK Forward
|
0-0
|
Grebbestads IF
[2]
|
|
|
Football |
Zimbabwe Premier Soccer League |
48'
|
[7] Highlanders FC
|
0-0
|
Simba Bhora
[6] |
|
|
Football |
Romania Liga III |
48'
|
[2] CS Gilortul Targu Carbunesti
|
0-0
|
FC U Craiova 1948 II
[5] |
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
48'
|
Viktoria Marianske Lazne
|
0-1
|
Slavoj Cesky Krumlov
|
|
|
Football |
Germany Landespokal |
48'
|
SC Vahr Blockdiek
|
0-2
|
Bremer SV
|
|
|
Football |
Sweden 2.div Norra Götaland |
48'
|
[2] IK Gauthiod
|
0-4
|
Vanersborgs FK
[2]
|
|
|
Football |
Sweden 2.div Norra Götaland |
48'
|
[2] Ahlafors IF
|
0-1
|
Lidköpings FK
[2]
|
|
|
Football |
Denmark Play-Offs Women |
48'
|
B93 Copenhagen Women
|
0-0
|
AaB Women
|
|
|
Football |
England Championship |
49'
|
[16] Millwall
|
1-0
|
West Brom
[5]
|
|
|
Football |
Romania Liga III |
49'
|
[2] SC Popesti Leordeni
|
0-0
|
CS Blejoi
[3] |
|
|
Football |
Israel Leumit Liga |
49'
|
[12] Hapoel Ramat Gan
|
0-0
|
Ironi Tiberias
[3]
|
|
|
Football |
Romania Liga III |
49'
|
[2] ACS Targu Mures 1898
|
0-0
|
Industria Galda
[5]
|
|
|
Football |
Israel Leumit Liga |
49'
|
[1] Hapoel Ironi Kiryat Shmona
|
0-2
|
Hapoel Umm al-Fahm
[8]
|
|
|
Football |
Poland III Liga |
50'
|
Unia Solec Kujawski
|
0-0
|
Swit Szczecin
|
|
|
Football |
Uganda Premier League |
50'
|
[12] Wakiso Giants FC
|
0-0
|
NEC FC Bugolobi
[3] |
|
|
Football |
Romania Liga III |
50'
|
[3] ACS Sepsi II
|
0-2
|
AS Viitorul Curita
[4] |
|
|
Football |
Sweden 2.div Norra Götaland |
50'
|
[2] Herrestads AIF
|
1-1
|
IFK Kumla
[2]
|
|
|
Football |
Iceland Cup Women |
50'
|
[1] Valur Reykjavik Women
|
2-1
|
Breidablik Women
[2]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
50'
|
Cesky Brod
|
1-1
|
FK Ostrov
|
|
|
Football |
Sweden 2.div Västra Götaland |
50'
|
[4] BK Astrio
|
1-0
|
IK Tord
[4]
|
|
|
Football |
Serbia Super Liga |
50'
|
[5] FK Cukaricki
|
0-0
|
FK Novi Pazar
[8]
|
|
|
Football |
Romania Liga III |
50'
|
[3] Unirea Bascov
|
2-1
|
Oltul Curtisoara
[4] |
|
|
Football |
Israel Leumit Liga |
51'
|
[5] Hapoel Nof HaGalil
|
1-0
|
Bnei Yehuda Tel Aviv
[2]
|
|
|
Football |
Uganda Premier League |
51'
|
[1] Kitara FC
|
0-0
|
BUL FC
[2]
|
|
|
Football |
Israel Leumit Liga |
51'
|
[14] Hapoel Kfar Saba
|
0-2
|
Sektzia Nes Tziona
[11]
|
|
|
Football |
England Development League 2 |
51'
|
[6] Burnley U21
|
0-0
|
Crewe U21
[11]
|
|
|
Football |
Sweden 1.div Norra |
51'
|
Vasalunds IF
|
0-1
|
Karlbergs BK
|
|
|
Football |
Sweden 1.div Södra |
52'
|
Torns IF
|
0-0
|
Torslanda IK
|
|
|
Football |
Sweden 2.div Norra Svealand |
52'
|
Enköping
|
1-1
|
FC Gute
|
|
|
Football |
Romania Liga III |
52'
|
[1] Ghiroda SI Giarmata VII
|
0-0
|
CSM Deva
[3]
|
|
|
Football |
Romania Liga III |
52'
|
[1] SCM Zalau
|
0-0
|
Sighetu Marmatiei
[4] |
|
|
Football |
Romania Liga III |
53'
|
[3] CS Avantul Periam
|
1-0
|
Gloria Lunca Teuz Cermei
[4] |
|
|
Football |
Bosnia & Herzegovina Premier Liga |
54'
|
[11] NK Igman Konjic
|
2-0
|
FK Sloga Doboj
[4]
|
|
|
Football |
England Development League 2 |
54'
|
[7] Charlton U21
|
1-1
|
Bournemouth U21
[3] |
|
|
Football |
Zambia Cup |
61'
|
Power Dynamos
|
5-0
|
Mwaimwena Strikers
|
|
|
Football |
Croatia 1.NL |
65'
|
[8] HNK Cibalia
|
1-1
|
NK Zrinski Osjecko 1664
[1]
|
|
|
Football |
Cameroon Elite Two |
72'
|
Dragon Club Yaounde
|
0-2
|
Eding Sport FC
|
|
|
Football |
Wales Premier League |
73'
|
[12] Pontypridd Town
|
0-0
|
Haverfordwest
[7]
|
|
|
Football |
Israel Liga Bet North |
75'
|
Maccabi Neve Shaanan Eldad
|
0-1
|
Hapoel Bnei Musmus
|
|
|
Football |
Wales Premier League |
75'
|
[9] Barry Town
|
0-0
|
Penybont
[8]
|
|
|
Football |
Wales Premier League |
79'
|
[2] Connah's Quay
|
0-0
|
Newtown
[5]
|
|
|
Football |
Estonia Meistriliiga |
79'
|
[9] FC Kuressaare
|
2-0
|
JK Tallinna Kalev
[7]
|
|
|
Football |
Wales Premier League |
80'
|
[11] Colwyn Bay
|
0-1
|
Aberystwyth
[10]
|
|
|
Football |
Azerbaijan Premier League |
81'
|
[10] FK Qabala
|
0-1
|
Neftchi Baku
[3]
|
|
|
Football |
England Championship |
82'
|
[14] Bristol City
|
1-0
|
Leicester
[2]
|
|
|
Football |
Uganda Cup Women |
90'
|
She Corporate Women
|
5-0
|
Sacred Heart Women
|
|
|
Football |
Lebanon League |
92'<sup>+12</sup>
|
[2] Tadamon Sour
|
2-0
|
Tripoli SC
[3]
|
|
|
Basketball |
Baltic WBBL Women |
1 - 10:00
|
TTT Riga Women
|
0-0
|
Kibirkstis Women
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 00:09
|
CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports
|
22-20
|
DAL Mavericks (SCORCH) Esports
|
|
|
Basketball |
Finland Korisliiga Women |
1 - 05:07
|
[7] Vimpelin Veto Women
|
8-7
|
Peli-Karhut Women
[2] |
|
|
Basketball |
Turkey TBL |
1 - 07:03
|
[13] Balikesir
|
0-3
|
Final Spor
[6] |
|
|
Basketball |
Romania Liga 1 Women |
1 - 05:36
|
Sportul Studentesc Bucuresti Women
|
3-9
|
Alexandria Women
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
3 - 04:06
|
MEM Grizzlies (SHARPSHOOTER) Esports
|
46-45
|
LA Lakers (THA KID) Esports
|
|
|
Basketball |
Georgia League U22 |
4 - 07:25
|
Kutaisi U22
|
98-51
|
Sokhumis Kolkha U22
|
|
|
Basketball |
Romania Liga 1 |
3 - 05:41
|
ACS Ralph Brasov
|
43-62
|
CSU Stiinta Bucuresti
|
|
|
Basketball |
Turkey EBBL |
3 - 04:47
|
ABB EgoSpor
|
64-41
|
Corum Belediyesi
|
|
|
Basketball |
Turkey TBL |
4 - 01:57
|
[8] Bornova Belediye
|
80-84
|
Cayirova
[5] |
|
|
Basketball |
Uganda NBL Women |
4 - 01:56
|
A1 Challenge Women
|
40-57
|
UCU Lady Canons Women
|
|
|
Volleyball |
Estonia Meistriliiga Women |
|
TalTech Women
|
7-4
|
Rae Spordikool/Viaston Women
|
|
|
Volleyball |
Albania Superleague Women |
|
Pogradeci Women
|
5-4
|
Partizani Tirana Women
|
|
|
Ice Hockey |
Finland SM-Liiga U20 |
1 - 13:51
|
Tappara U20
|
0-0
|
TPS U20
|
|
|
Ice Hockey |
World Champs Div 3 Women |
2 - 00:17
|
Estonia Women
|
3-0
|
Israel Women
|
|
|
Ice Hockey |
Sweden Nationell U20 |
2 - 06:23
|
Djurgardens IF U20
|
1-2
|
Sodertalje SK U20
|
|
|
Handball |
Czech Republic Extraliga |
05:49
|
[8] HC Frydek-Mistek
|
1-5
|
Talent Plzen
[1]
|
|
|
Handball |
Sweden 1st Division Norra |
51:30
|
HK Tyrold
|
20-20
|
Lidingo SK
|
|
|
Handball |
Israel Cup |
50:21
|
[3] Hapoel Rishon LeZion
|
24-27
|
AS Ramat Ha Sharon
[1]
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples MD |
0-0
|
Arribage/Cornea
|
0-0
|
Kadhe/Nedunchezhiyan
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
15-30
|
[353] Nino Serdarusic
|
0-0
|
Marcello Serafini
[465] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Saint Dizier |
0-0
|
Sascha Gueymard Wayenburg
|
0-0
|
Gauthier Onclin
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Murska Sobota WD |
30-0
|
Kucmova/Nagy
|
1-2
|
Abduraimova/Maleckova
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Trnava MD |
40-40
|
Poljak/Vocel
|
2-3
|
Walkow/Zelenay
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples |
0-0
|
[87] Federico Coria
|
0-0
|
Corentin Moutet
[107] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita WD |
0-0
|
Havlickova/Radivojevic
|
7-5,1-0
|
Colmegna/Prisacariu
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Trnava MD |
0-0
|
Oberleitner/Paul
|
2-6,4-1
|
Ruehl/Zahraj
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
40-0
|
[336] Max Houkes
|
4-6,1-0
|
Valentin Royer
[291] |
|
|
Tennis |
ITF W75 Croissy-Beaubourg WD |
15-0
|
Lumsden/Ponchet
|
2-6,4-4
|
Corley/Corley
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita MD |
30-15
|
Compagnucci/Compagnucci
|
3-6,3-3
|
Ferrari/Piraino
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir WD |
6-6
|
Dal/Feistel
|
6-6
|
Laskevich/Shinikova
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir WD |
0-0
|
Mansouri/Milovanovic
|
6-1,2-4
|
Carneiro/Konstantinova
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya WD |
0-15
|
Grechkina/Laskutova
|
6-4,1-5
|
Bartone/Hageman
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
0-0
|
Constantin Bittoun Kouzmine
|
6-0,6-1
|
Sven Corbinais
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Bragado |
15-15
|
Sean Hess
|
3-6,0-0
|
Tomas Farjat
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Sao Paulo |
0-0
|
[169] Oana Gavrila
|
1-6,3-2
|
Maria Sara Popa
[474] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya WD |
15-15
|
Ovcharenko/Tsygourova
|
7-6,3-1
|
Boehner/Turkmen
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Terrassa WD |
15-0
|
Radisic/Wagner
|
7-5,2-5
|
Cavalle-Reimers/Shinde
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Heraklion |
30-0
|
Ryuki Matsuda
|
6-3,2-6,0-0
|
Demetris Azoides
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples |
30-40
|
[149] Matteo Gigante
|
4-6,6-4,0-1
|
Samuel Vincent Ruggeri
[290] |
|
|
Tennis |
WTA Antalya |
0-0
|
[213] Polona Hercog
|
4-6,4-6
|
Irina-Camelia Begu
[126] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
0-0
|
Sapfo Sakellaridi
|
7-6,5-4
|
Angelica Raggi
|
|
|
Tennis |
Challenger Girona MD |
0-0
|
Eysseric/Olivetti
|
6-7,7-6,0-0
|
Cabral/Patten
|
|
|
Tennis |
Challenger Girona |
0-0
|
[151] Jesper De Jong
|
6-7,6-3,0-0
|
Pedro Martinez
[88] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Trnava |
40-A
|
[492] Martyn Pawelski
|
7-6,6-7,4-5
|
Sebastian Fanselow
[319] |
|
|
Horse Racing |
Lingfield |
03/29 14:40 |
Lingfield
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Fairview (SA) |
03/29 14:35 |
Fairview (SA)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Newcastle |
03/29 14:25 |
Newcastle
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Chelmsford City |
03/29 14:15 |
Chelmsford City
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Lingfield |
03/29 14:05 |
Lingfield
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Fontainebleau |
03/29 14:01 |
Fontainebleau
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Compiegne |
03/29 13:51 |
Compiegne
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Indian Premier League |
03/29 14:00 |
Royal Challengers Bengaluru
|
10/0
|
Kolkata Knight Riders
|
|
|
Greyhounds |
Newcastle |
03/29 14:24 |
Newcastle
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Mullingar |
03/29 14:22 |
Mullingar
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Hove |
03/29 14:21 |
Hove
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Kinsley |
03/29 14:17 |
Kinsley
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Harlow |
03/29 14:12 |
Harlow
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Crayford |
03/29 14:09 |
Crayford
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Newcastle |
03/29 14:04 |
Newcastle
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Mullingar |
03/29 14:02 |
Mullingar
|
View
|
|
|
|
Golf |
Ford Championship |
03/28 14:00 |
Ford Championship
|
View
|
|
|
|
Golf |
Houston Open |
03/28 12:20 |
Houston Open
|
View
|
|
|
|
Rugby Union |
Czech Extraliga |
51:44
|
Praga
|
19-24
|
Ricany
|
|
|
Darts |
Modus Super Series Week 5 |
03/29 13:55 |
Ashley Coleman
|
2-2
|
Greg Ritchie
|
|
|
Rugby League |
Super League |
73:59
|
Hull KR
|
34-10
|
Hull FC
|
|
|
Futsal |
Portugal Cup Women |
16:32
|
Novasemente Women
|
0-1
|
Benfica Women
|
|
|
Futsal |
Brazil Liga Futsal |
15:14
|
Sao Jose Futsal
|
0-0
|
Minas
|
|
|
Hockey |
Rink Hockey Nations Cup |
03/29 14:00 |
Argentina Rink
|
0-0
|
Italy Rink
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Vladyslav Mishchenko
|
0-0
|
Maksym Mrykh
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-5
|
Maksym Tytskyi
|
0-0
|
Spartak Abalmaz
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Andrii Baklykov
|
3-4
|
Volodymyr Plishylo
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
|
Miroslav Sklensky
|
4-2
|
Damian Korczak
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
8-11
|
Jan Blazek
|
1-3
|
Jiri Ruzicka
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
9-11
|
Lukas Jindrak
|
0-0
|
Jan Kanera
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
4-11
|
Oleksandr Maslovets
|
8-6
|
Eduard Shymanskyi
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-9,3-11
|
Yurii Priadko
|
0-0
|
Roman Boklah
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-3
|
Patrik Marsalek
|
11-10
|
Ales Berbr
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
11-6,4-11,3-11
|
Horst Bauer
|
4-3
|
Daniel Hyza
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-8,11-7
|
Oleh Hil
|
5-6
|
Hryhoriy Oliynyk
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
12-10,7-11,9-11
|
Stepan Koci
|
4-3
|
Ondrej Knazik
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-7,11-8,5-11
|
Adam Dosz
|
11-9
|
Josef Braun
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
10-12
|
Nikolas Kriz
|
5-4
|
Filip Dusil
|
|
|
Table Tennis |
WTT Champions Incheon |
1-11,9-11
|
Jonghoon Lim
|
0-0
|
Long Ma
|
|
|
Table Tennis |
Challenger Series TT |
11-8,2-11
|
David Reitspies
|
0-0
|
Liang Qiu
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
9-11
|
Tomas Hanke
|
7-7
|
Martin Obraz
|
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
|
Barry Berben
|
2-4
|
Miroslav Horejsi
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
3-11,13-11,7-11,11-5
|
Lukas Jindrak
|
0-0
|
Jan Kanera
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
13-11,5-11,11-8
|
Jan Blazek
|
0-1
|
Jiri Ruzicka
|
|
|
Badminton |
Spain Masters WD |
|
Ching Hsu/Ching Lin
|
12-14
|
Kusuma/Pratiwi
|
|
|
Badminton |
Spain Masters WD |
14-21
|
Iwanaga/Nakanishi
|
2-2
|
Stoeva/Stoeva
|
|
|
Badminton |
Spain Masters Women |
24-26
|
Supanida Katethong
|
15-13
|
Pusarla V. Sindhu
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Saquarema Women |
|
Taina/Victoria
|
8-5
|
Akiko/Ishii
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Saquarema Women |
|
Ittlinger/Borger
|
8-8
|
Hegeile/Vitoria
|
|
|
Squash |
London Classic |
03/29 13:45 |
Declan James
|
0-0
|
Baptiste Masotti
|
|
|
Esports |
Rocket League - RLCS Major |
00:00
|
Karmine Corp
|
2-0
|
Complexity
|
|
|
Esports |
Rocket League - RLCS Major |
00:00
|
G2 Stride
|
2-0
|
Rule One
|
|
|
Esports |
CS2 - EsportsBattle |
01:16
|
Seight
|
14-13
|
Gameinside
|
|
|
Esports |
R6 - South Korea League |
00:00
|
Dplus
|
0-0
|
Mir Gaming
|
|
|
Esports |
CS2 - United21 |
01:55
|
Passion UA
|
9-5
|
NAVI Junior
|
|
|
Esports |
DOTA2 - Portal World Invitationals |
05:24
|
MOUZ
|
1-1
|
1WIN
|
|
|
Esports |
Crossfire - CFPL |
00:00
|
eStar
|
1-2
|
Edward Gaming
|
|
|