Football |
Spain Tercera Group 13 |
00'
|
Deportiva Minera
|
View
|
UCAM Murcia CF B
|
|
|
Football |
Azerbaijan Division 1 |
00'
|
[8] Zaqatala
|
View
|
Moik Baku
[2]
|
|
|
Football |
Spain Tercera Group 14 |
00'
|
UD Fuente de Cantos
|
View
|
CD Azuaga
|
|
|
Football |
Spain Tercera Group 16 |
00'
|
Casalarreina CF
|
View
|
Alfaro
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
01'
|
Argentina (Koftovsky) Esports
|
0-1
|
Portugal (lion) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
01'
|
Germany (nikkitta) Esports
|
1-0
|
England (Senior) Esports
|
|
|
Football |
Israel Liga Alef South |
04'
|
Maccabi Ashdod
|
0-0
|
Maccabi Yavne
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05'
|
PSG (Pontiac) Esports
|
1-1
|
Bayern (Gorilla) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05'
|
Inter (Punisher) Esports
|
3-2
|
Real Madrid (Jack) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
05'
|
Tottenham (Bruno) Esports
|
2-2
|
Arsenal (Rafaelo) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
05'
|
Man City (Walter) Esports
|
1-3
|
Liverpool (Leonardo) Esports
|
|
|
Football |
Spain Tercera Group 5 |
05'
|
UE Tona
|
0-0
|
UE Castelldefels
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
Sevilla (FEARGGWP) Esports
|
1-1
|
AC Milan (Upcake22) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
Galatasaray (KraftVK) Esports
|
2-2
|
Inter (Flewless_phoenix) Esports
|
|
|
Football |
Portugal U23 League |
18'
|
[7] Leixoes U23
|
0-0
|
Academico Viseu U23
[6] |
|
|
Football |
Germany Berlin-Liga |
19'
|
SFC Stern 1900
|
0-0
|
Berlin Turkspor
|
|
|
Football |
Zambia Cup |
19'
|
Nkwazi
|
0-0
|
Indeni FC
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
21'
|
FK Bohemia Kaznejov
|
0-0
|
Horni Briza
|
|
|
Football |
Spain Tercera Group 6 |
22'
|
[12] UD Castellonense
|
2-0
|
Castellon B
[11] |
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
45'
|
MS Brno
|
0-0
|
SK Olympia Rajecko
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
45'
|
SK Zdirec Nad Doubravou
|
1-1
|
FC Spartak Velka Bites
|
|
|
Football |
Ukraine Persha Liga |
45'
|
[4] FSC Mariupol
|
1-1
|
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk
[10]
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 4 |
45'
|
Ancona U19
|
6-0
|
AZ Picerno ASD U19
|
|
|
Football |
Japan J-League |
45'
|
[19] Tokyo Verdy
|
0-2
|
Kyoto Sanga FC
[14]
|
|
|
Football |
Israel Liga Alef South |
48'<sup>+3</sup>
|
[3] Ironi Modiin
|
1-0
|
AS Nordia Jerusalem
[10]
|
|
|
Football |
Bhutan Premier League Qualifiers |
48'<sup>+4</sup>
|
Southern City
|
3-0
|
Thimphu Raven FC
|
|
|
Football |
Kyrgyzstan Top Liga |
59'
|
FC Abdysh-Ata Kant
|
1-1
|
FK Alay
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
60'
|
[4] Ceske Budejovice B
|
2-1
|
Kraluv Dvur
[16]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
62'
|
Slavicin
|
1-1
|
SK Batov
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
62'
|
TJ Spoje Praha
|
0-1
|
Velke Hamry
|
|
|
Football |
Slovakia 2. Liga |
62'
|
[12] Slovan Bratislava B
|
0-0
|
FC Tatran Presov
[2]
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
62'
|
FC Svratka Brno
|
0-0
|
FC Dosta Bystrc-Kninicky
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
63'
|
FK Dobrovice
|
1-0
|
FK Caslav
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
63'
|
[8] FK Kolin
|
1-0
|
FK Jablonec B
[7]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
72'
|
FK Neratovice-Byskovice
|
1-0
|
Chomutov
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
73'
|
FC Kurim
|
3-0
|
SK Krumvir
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
74'
|
[4] FC Vratimov
|
2-1
|
MFK Havirov
[6]
|
|
|
Football |
Bangladesh Premier League |
74'
|
[8] Chittagong Abahani
|
0-0
|
Bangladesh Police Club
[7] |
|
|
Football |
Bangladesh Premier League |
75'
|
[2] Mohammedan Dhaka
|
4-0
|
Fortis FC
[5] |
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
77'
|
Meteor Praha VIII
|
0-1
|
SK Slany
|
|
|
Football |
Bangladesh Premier League |
78'
|
[4] Sheikh Jamal
|
1-1
|
Sheikh Russel KC
[6]
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
79'
|
[6] FK Admira Praha
|
0-2
|
FK Loko Vltavin
[15]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
81'
|
SK Ujezd Praha 4
|
0-2
|
SK Steti
|
|
|
Football |
Turkey U19 League |
88'
|
Genclerbirligi U19
|
1-1
|
Bodrumspor U19
|
|
|
Football |
Israel Liga Bet South |
88'
|
Beitar Tel Aviv Bat Yam
|
1-4
|
Beitar Petah Tikva
|
|
|
Football |
Israel Liga Bet South |
90'
|
Beitar Ramat Gan
|
6-0
|
Sporting Tel Aviv
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
90'
|
FK Olympie Brezova
|
3-2
|
SK Hrebec
|
|
|
Football |
Czech Republic Youth League |
90'<sup>+4</sup>
|
[13] Slovan Liberec U19
|
1-2
|
FC Zlin U19
[12]
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 04:05
|
MEM Grizzlies (TYCOON) Esports
|
3-2
|
MIL Bucks (CARNAGE) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
1 - 03:52
|
LA Clippers (Lalkoff) Esports
|
5-5
|
BOS Celtics (ViTOR) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
2 - 00:28
|
PHX Suns (SKYFOX) Esports
|
27-26
|
CLE Cavaliers (THA KID) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
3 - 03:25
|
OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
46-35
|
ORL Magic (blaylockk) Esports
|
|
|
Basketball |
FIBA 3x3 Asia Cup Women |
0 - 00:00
|
Mongolia 3x3 Women
|
8-19
|
Philippines 3x3 Women
|
|
|
Basketball |
Romania Liga 1 |
3 - 10:00
|
Csm Targu Jiu 2
|
41-53
|
CSO 2 Voluntari
|
|
|
Basketball |
Korea KBL |
3 - 10:00
|
[5] KCC Egis
|
59-55
|
Mobis Phoebus
[6]
|
|
|
Basketball |
Japan B League 2 |
3 - 10:00
|
[7] Ehime Orange Vikings
|
28-51
|
Rising Zephyr Fukuoka
[2]
|
|
|
Basketball |
Israel National League |
3 - 10:00
|
[8] Hapoel Gilboa Galil
|
22-32
|
Elitzur Ashkelon
[2]
|
|
|
Basketball |
Romania Liga 1 |
3 - 10:00
|
CS Universitar Ploiesti
|
25-41
|
CS Politehnica Iasi
|
|
|
Basketball |
Japan B League 3 |
3 - 10:00
|
Tokyo Hachioji Trains
|
35-36
|
Tokyo United BC
|
|
|
Basketball |
Japan B League 3 |
3 - 10:00
|
Shonan United BC
|
40-34
|
Gifu Swoops
|
|
|
Basketball |
Chinese Taipei SBL |
4 - 00:51
|
[1] Taiwan Beer
|
98-104
|
Bank of Taiwan
[2] |
|
|
Volleyball |
Korea KOVO |
22-25
|
[1] Korean Air Jumbos
|
18-15
|
Ansan OK Financial Group
[3]
|
|
|
Volleyball |
Kazakhstan National League |
25-23
|
Esil Petropavlovsk
|
23-17
|
Atyrau
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
03/29 09:30 |
Hiroshima Carp
|
3-3
|
Yokohama Bay Stars
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
03/29 09:30 |
[6] SSG Landers
|
5-1
|
Samsung Lions
[7]
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
03/29 09:30 |
Nippon Ham Fighters
|
2-0
|
Lotte Marines
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
03/29 09:30 |
[1] Kia Tigers
|
2-2
|
Doosan Bears
[5]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
03/29 09:30 |
[3] NC Dinos
|
1-0
|
Lotte Giants
[9]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
03/29 09:30 |
[8] KT Wiz
|
2-2
|
Hanwha Eagles
[2]
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
03/29 09:15 |
Hanshin Tigers
|
0-0
|
Yomiuri Giants
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
03/29 09:00 |
Softbank Hawks
|
2-1
|
Orix Buffaloes
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
03/29 09:00 |
Seibu Lions
|
0-0
|
Rakuten Eagles
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
03/29 09:00 |
Chunichi Dragons
|
2-1
|
Yakult Swallows
|
|
|
Ice Hockey |
Latvia Premjerliga |
1 - 00:00
|
[1] HK Zemgale/LLU
|
0-0
|
HK Mogo
[2]
|
|
|
Handball |
Israel Cup Women |
25:54
|
Hapoel Rishon LeZion Women
|
9-12
|
HC Holon Women
|
|
|
Handball |
Hungary NB1/B |
30:11
|
Vecses
|
14-11
|
Budai Farkasok
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
0-0
|
Anastasia Abbagnato
|
0-0
|
Leonie Kung
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Sharm El Sheikh MD |
0-0
|
Binda/Philippov
|
0-0
|
Beloborodko/Uzhylovskyi
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
0-0
|
Eero Vasa
|
0-0
|
Evgenii Tiurnev
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Trnava |
40-30
|
[471] Max Hans Rehberg
|
0-1
|
Mikalai Haliak
[372] |
|
|
Tennis |
WTA Antalya |
0-0
|
[172] Zeynep Sonmez
|
0-1
|
Moyuka Uchijima
[151] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Sharm El Sheikh WD |
15-40
|
Ewald/Karunaratne
|
3-0
|
Smolenova/Zvonaru
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples MD |
30-40
|
Nouza/Rikl
|
4-0
|
Guinard/Jacq
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
30-15
|
Massimo Giunta
|
1-1
|
Alexandre Aubriot
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Murska Sobota |
40-30
|
[204] Dominika Salkova
|
2-4
|
Barbora Palicova
[335] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita WD |
15-0
|
Melosch/Ronney
|
4-4
|
Ferrara/Zucchini
|
|
|
Tennis |
WTA Antalya WD |
15-0
|
Moratelli/Rosatello
|
5-4
|
Kumkhum/Plipuech
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Saint Dizier |
30-15
|
[436] Raphael Collignon
|
5-5
|
Alexis Gautier
[384] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Heraklion MD |
0-0
|
Antonopoulos/Neos
|
6-5
|
Sakellaridis/Sakellaridis
|
|
|
Tennis |
Challenger Girona |
30-0
|
[300] Javier Barranco Cosano
|
4-5
|
Radu Albot
[155] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya |
0-0
|
Daria Egorova
|
1-6,1-0
|
Helena Buchwald
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
0-15
|
Clara Vlasselaer
|
4-5
|
Martina Colmegna
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya |
40-A
|
Chantal Sauvant
|
4-5
|
Beatrice Ricci
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Heraklion |
15-40
|
Jacob Bradshaw
|
5-6
|
Aleksandre Bakshi
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Tarragona |
40-15
|
[376] Marko Topo
|
5-4
|
Martin Krumich
[385] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Tarragona |
0-0
|
[437] Ignacio Buse
|
6-3,2-2
|
Miguel Damas
[459] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Terrassa |
40-40
|
[260] Despina Papamichail
|
3-6,3-0
|
Lois Boisson
[293] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Terrassa |
40-30
|
[292] Hanne Vandewinkel
|
4-6,1-1
|
Nahia Berecoechea
[468] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
30-15
|
Cyril Vandermeersch
|
7-6,0-1
|
Simon Beaupain
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Murska Sobota |
15-30
|
Lara Schmidt
|
6-4,2-6,2-2
|
Nigina Abduraimova
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
30-40
|
Selina Dal
|
5-7,4-5
|
Arlinda Rushiti
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
40-40
|
Arabella Koller
|
2-6,6-2,0-2
|
Elena Milovanovic
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples |
40-A
|
Nikoloz Basilashvili
|
1-6,6-3,1-1
|
Corentin Moutet
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples |
0-0
|
[87] Federico Coria
|
0-6,7-6,0-0
|
Filip Krajinovic
[446] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Trnava |
15-15
|
Jakub Nicod
|
7-6,5-4
|
Mirza Basic
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
30-30
|
Anne Schaefer
|
6-4,4-6,1-0
|
Alice Rame
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
0-0
|
[255] Nicholas David Ionel
|
3-6,6-2,0-0
|
Nino Serdarusic
[353] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Tsukuba |
1-0
|
Ryotaro Matsumura
|
7-6,6-7,6-6
|
Sanhui Shin
|
|
|
Horse Racing |
KOR Busan |
03/29 12:00 |
Busan
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
KOR Busan |
03/29 11:30 |
Busan
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Fairview (SA) |
03/29 11:05 |
Fairview (SA)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
AUS Cranbourne |
03/29 10:45 |
Cranbourne
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Fontainebleau |
03/29 10:34 |
Fontainebleau
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Nepal A vs Ireland Wolves - 1st Twenty20 Match |
03/29 07:15 |
Nepal A
|
201 All Out,222/5
|
Ireland Wolves
|
|
|
Greyhounds |
AUS Mandurah |
03/29 11:13 |
Mandurah
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Central Park |
03/29 10:54 |
Central Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Mandurah |
03/29 10:49 |
Mandurah
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Hove |
03/29 10:47 |
Hove
|
View
|
|
|
|
Golf |
Hero Indian Open |
03/28 00:55 |
Hero Indian Open
|
View
|
|
|
|
Rugby League |
NRL |
00:00
|
Brisbane Broncos
|
38-12
|
North Queensland Cowboys
|
|
|
Australian Rules |
AFL |
4 - 05:55
|
[6] Fremantle
|
7.13(55)-4.10(34)
|
Adelaide
[13]
|
|
|
Futsal |
Georgia Cup |
09:28
|
New Vision Georgians
|
3-1
|
FC Seu
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
|
Erik Mares
|
0-0
|
Lukas Jindrak
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
|
Ales Berbr
|
0-0
|
Roman Hudeczek
|
|
|
Table Tennis |
WTT Feeder Otocec Women |
|
Anne Uesawa
|
0-0
|
Arantxa Cossio Aceves
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Anton Molochko
|
2-5
|
Nazar Tretyak
|
|
|
Table Tennis |
WTT Feeder Otocec Women |
|
Ivana Malobabic
|
2-3
|
Sum Yee Law
|
|
|
Table Tennis |
WTT Feeder Otocec Women |
|
Melanie Diaz
|
4-10
|
Georgina Pota
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-6,9-11
|
Bartosz Czerwiński
|
4-4
|
Grzegorz Felkel
|
|
|
Table Tennis |
WTT Feeder Otocec Women |
6-11
|
Oceane Guisnel
|
4-4
|
Britt Eerland
|
|
|
Table Tennis |
WTT Feeder Otocec Women |
11-9
|
Debora Vivarelli
|
9-10
|
Anastasiya Dymytrenko
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup Women |
4-11,6-11,11-9
|
Mariia Volosianska
|
5-1
|
Anastasiia Baryliak
|
|
|
Table Tennis |
WTT Feeder Otocec Women |
9-11,11-7
|
Mateja Jeger
|
6-6
|
Sabina Surjan
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-9,12-10
|
Oleh Stopin
|
0-0
|
Vladyslav Stukalov
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
9-11,9-11
|
Adrian Wiecek
|
10-8
|
Adam Dosz
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
7-11,6-11,12-10
|
Daniel Vrbecky
|
8-4
|
Jiri Svec
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
17-19,11-7,10-12
|
Radek Limbursky
|
0-0
|
Petr Jakes
|
|
|
Table Tennis |
Challenger Series TT |
9-11,11-7
|
Tobias Slanina
|
6-10
|
Finn Luu
|
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
5-11,11-8,11-8
|
Radim Bako
|
6-3
|
Yuma Hoshi
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-6,12-10,15-17
|
Matej Kovarik
|
11-7
|
Ondrej Malecek
|
|
|
Table Tennis |
WTT Champions Incheon Women |
9-11,11-4,11-6,8-11
|
Mima Ito
|
6-11
|
Jihee Jeon
|
|
|
Esports |
CS2 - United21 |
01:55
|
Sashi
|
0-0
|
NAVI Junior
|
|
|
Esports |
CS2 - European Pro League Division 2 |
00:31
|
Astralis Talent
|
0-3
|
Alpha Gaming
|
|
|
Esports |
Honor of Kings - KPL Spring |
04:46
|
BOA
|
2-1
|
Rogue Warriors
|
|
|