ITF Women Stellenbosch Qual 11/19 07:00 Paulina Jastrzebska Paulina Jastrzebska v Camille Sireix Camille Sireix 0-6,1-6
Challenger Bangalore Qual 11/19 06:30 N.V.S. Prashanth N.V.S. Prashanth v Shalva Dzhanashia Shalva Dzhanashia 6-3,6-2
Challenger Bangalore Qual 11/19 06:30 Antoine Escoffier Antoine Escoffier v Borna Gojo Borna Gojo 1-6,6-3,0-5
WTA Taipei WD 11/19 06:00 Kudermetova/Sabalenka Kudermetova/Sabalenka v Adamczak/Broady Adamczak/Broady 2-6,7-6,10-6
Challenger Hua Hin Qual 11/19 05:55 Stephane Robert Stephane Robert v Lukas Ollert Lukas Ollert 6-2,6-4
WTA Mumbai Qual 11/19 05:50 Deniz Khazaniuk Deniz Khazaniuk v Ling Zhang Ling Zhang 7-5,6-4
Challenger Hua Hin Qual 11/19 05:45 Philipp Davydenko Philipp Davydenko v Tobias Simon Tobias Simon 4-6,3-6
Challenger Hua Hin Qual 11/19 05:45 Alexander Babanine Alexander Babanine v Edward Bourchier Edward Bourchier 7-6,6-3
Challenger Hua Hin Qual 11/19 05:20 Vasko Mladenov Vasko Mladenov v Colin Sinclair Colin Sinclair 6-3,7-6
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 05:00 Natthasith Kunsuwan Natthasith Kunsuwan v Ilsang Yoon 6-2,6-5
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 05:00 Arsav Mohanty Arsav Mohanty v Achint Bhagat 6-0,5-0
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 04:55 Iswandaru K Putro Iswandaru K Putro v Akbar Hidayat Akbar Hidayat 6-3,3-6,6-3
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 04:45 Shao-Fan Liu Shao-Fan Liu v Hao Yuan Ng Hao Yuan Ng 6-4,6-3
WTA Mumbai Qual 11/19 04:30 Julia Glushko Julia Glushko v Alize Lim Alize Lim 0-6,3-6
WTA Mumbai Qual 11/19 04:30 Ana Bogdan Ana Bogdan v Naiktha Bains Naiktha Bains 6-0,6-1
Challenger Hua Hin Qual 11/19 04:00 Pol Wattanakul Pol Wattanakul v Yunseong Chung Yunseong Chung 7-5,6-4
Challenger Toyota 11/19 04:00 Calvin Hemery Calvin Hemery v Matthew Ebden Matthew Ebden 6-7,3-6
Challenger Hua Hin Qual 11/19 04:00 Marinko Matosevic Marinko Matosevic v Vadym Ursu Vadym Ursu 6-1,6-1
ITF Vietnam F2 11/19 04:00 Jonathan Gray Jonathan Gray v Nam Hoang Ly Nam Hoang Ly 7-6,6-3
Challenger Hua Hin Qual 11/19 04:00 Jackson Withrow Jackson Withrow v Cheong-Eui Kim Cheong-Eui Kim 6-7,5-7
Challenger Hua Hin Qual 11/19 04:00 Hiroki Moriya Hiroki Moriya v Ryota Tanuma Ryota Tanuma 6-4,6-3
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 03:45 Ken Onoda Ken Onoda v Hendrawan Susanto Hendrawan Susanto 6-1,6-2
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 03:30 Anthony Susanto Anthony Susanto v Damien Rocky 6-3,6-0
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 03:30 Minseob Lim v Arnav Mohanty 4-6,2-6
ITF Indonesia F7 Qual 11/19 03:30 Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar v William Ma William Ma 7-5,6-4
ITF Women Toyota 11/19 02:15 Mihaela Buzarnescu Mihaela Buzarnescu v Tamara Zidansek Tamara Zidansek 6-0,6-1
ITF Mexico F5 11/19 00:30 Jorge Brian Panta Jorge Brian Panta v Manuel Sanchez Manuel Sanchez 6-7,0-6
ITF Mexico F5 11/18 22:10 Alejandro Gomez Alejandro Gomez v Evan Song Evan Song 6-4,4-6,1-6
Challenger Santiago 2 MD 11/18 20:40 Gonzalez/Jarry Gonzalez/Jarry v Agamenone/Arguello Agamenone/Arguello 4-6,6-3,6-10
Challenger Champaign 11/18 20:15 Tim Smyczek Tim Smyczek v Bjorn Fratangelo Bjorn Fratangelo 6-2,6-4
ITF Women Norman WD 11/18 20:00 Sanchez/Whoriskey Sanchez/Whoriskey v Hendler/Scholl Hendler/Scholl 6-3,3-6,0-0
ATP World Tour Finals 11/18 20:00 Grigor Dimitrov Grigor Dimitrov v Jack Sock Jack Sock 4-6,6-0,6-3
ITF Brazil F2 11/18 19:00 Rafael Matos Rafael Matos v Nicolas Santos Nicolas Santos 1-6,6-3,5-3
Challenger Santiago 2 11/18 19:00 Marcelo Arevalo Marcelo Arevalo v Nicolas Jarry Nicolas Jarry 1-6,5-7
ITF USA F37 11/18 18:20 Nuno Borges Nuno Borges v Emilio Gomez Emilio Gomez 6-7,5-7
Challenger Champaign MD 11/18 18:00 Paes/Raja Paes/Raja v Roelofse/Salisbury Roelofse/Salisbury 6-3,6-7,10-5
ITF Women Norman 11/18 18:00 Maria Sanchez Maria Sanchez v Sachia Vickery Sachia Vickery 7-5,3-6,5-7
ATP World Tour Finals MD 11/18 18:00 Murray/Soares Murray/Soares v Kontinen/Peers Kontinen/Peers 6-7,2-6
Challenger Brescia 11/18 17:40 Viktor Galovic Viktor Galovic v Laurynas Grigelis Laurynas Grigelis 6-7,1-6
ITF Brazil F2 11/18 17:30 Wilson Leite Wilson Leite v Daniel Dutra Da Silva Daniel Dutra Da Silva 3-6,7-6,7-5
Challenger Andria Qual 11/18 17:20 Andrea Guerrieri Andrea Guerrieri v Adrian Andrzejczuk Adrian Andrzejczuk 2-6,6-4,7-6
ITF Brazil F2 11/18 16:35 Wilson Leite Wilson Leite v Daniel D Da Silva Daniel D Da Silva 3-6,7-6,7-5
Challenger Rio De Janeiro Qual 11/18 16:25 Gilbert Klier Gilbert Klier v Fabiano De Paula Fabiano De Paula 6-1,3-6,3-6
ITF Egypt F34 MD 11/18 16:25 Manafov/Ortega-Olmedo Manafov/Ortega-Olmedo v Altuna/Ilkel Altuna/Ilkel 6-3,6-4
ITF Women Norman 11/18 16:00 Sofia Kenin Sofia Kenin v Danielle Rose Collins Danielle Rose Collins 1-6,2-6
ITF USA F37 11/18 16:00 Roberto Cid Subervi Roberto Cid Subervi v Ulises Blanch Ulises Blanch 6-3,3-6,3-6
ITF Women Dakar WD 11/18 15:50 Sizikova/Veselinovic Sizikova/Veselinovic v Grammatikopoulou/Van Der Hoek Grammatikopoulou/Van Der Hoek 6-3,6-3
ITF Women Sharm El Sheikh WD 11/18 15:40 Malmqvist/Park Malmqvist/Park v Burrage/Christie Burrage/Christie 5-7,6-3,11-13
Challenger Brescia 11/18 15:10 Lukas Lacko Lukas Lacko v Mirza Basic Mirza Basic 6-7,6-4,7-6
ITF Brazil F2 MD 11/18 15:00 Luz/Zormann Luz/Zormann v Silva/Turini Silva/Turini 6-3,6-3
Challenger Andria Qual 11/18 14:55 Riccardo Maiga Riccardo Maiga v Volodoymyr Uzhylovskyi Volodoymyr Uzhylovskyi 6-4,6-7,7-6
Challenger Andria Qual 11/18 14:45 Gianluca Di Nicola Gianluca Di Nicola v Giuseppe Tresca Giuseppe Tresca 6-2,6-4
ITF Women Valencia Qual 11/18 14:35 Laura Pigossi Laura Pigossi v Gabriela M Asensi Gabriela M Asensi 6-4,6-2
ITF Women Dakar 11/18 14:25 Chanel Simmonds Chanel Simmonds v Melanie Stokke Melanie Stokke 6-2,6-2
ITF Women Valencia Qual 11/18 14:20 Lucia C Llorca Lucia C Llorca v Alina Silich Alina Silich 1-6,6-2,4-6
ITF Women Zawada WD 11/18 14:20 Lukas/Vankova Lukas/Vankova v Forys/Shytkouskaya Forys/Shytkouskaya 6-4,3-6,10-4
Challenger Rio De Janeiro Qual 11/18 14:15 Fernando Romboli Fernando Romboli v Osni Junior Osni Junior 4-6,7-5,6-3
Challenger Rio De Janeiro Qual 11/18 14:15 Andre Ghem Andre Ghem v Claudio Kligerman Claudio Kligerman 6-1,6-0
ITF Women Valencia Qual 11/18 14:10 Noelia Bouzo Zanotti Noelia Bouzo Zanotti v Miriam B Bulgaru Miriam B Bulgaru 1-6,2-6
ITF Czech Republic F10 MD 11/18 14:10 Drzewiecki/Walkow Drzewiecki/Walkow v Kalenichenko/Sachko Kalenichenko/Sachko 6-2,7-6
ITF Women Dakar WD 11/18 14:00 Sizikova/Veselinovic Sizikova/Veselinovic v Gram'lou/Van Der Hoek 6-3,5-3
ITF Women Valencia Qual 11/18 14:00 Caroline Werner Caroline Werner v Elixane Lechemia Elixane Lechemia 6-4,7-5
ITF Czech Republic F10 MD 11/18 14:00 Nouza/Skoch Nouza/Skoch v Vocel/Vrbensky Vocel/Vrbensky 3-6,6-7
ITF Women Sharm El Sheikh 11/18 14:00 Arlinda Rushiti Arlinda Rushiti v Shalimar Talbi Shalimar Talbi 6-3,4-6,2-6
ITF Women Sharm El Sheikh 11/18 14:00 Clemence Fayol Clemence Fayol v Pemra Ozgen Pemra Ozgen 6-4,0-6,1-6
ITF Women Agadir 11/18 14:00 Oana Georgeta Simion Oana Georgeta Simion v Cristina Adamescu Cristina Adamescu 6-4,6-1
ITF Argentina F9 11/18 14:00 Geronimo E Busleiman Geronimo E Busleiman v Martin Cuevas Martin Cuevas 1-6,0-6
ATP World Tour Finals 11/18 14:00 Roger Federer Roger Federer v David Goffin David Goffin 6-2,3-6,4-6
ITF Women Hammamet WD 11/18 13:49 Lombardo/Squarcialupi Lombardo/Squarcialupi v Bjorklund/Stevens Bjorklund/Stevens 0-0
ITF Egypt F34 11/18 13:30 Vladyslav Manafov Vladyslav Manafov v Roman Safiullin Roman Safiullin 3-6,3-6
ITF Egypt F34 11/18 13:30 Cem Ilkel Cem Ilkel v Alexandre Muller Alexandre Muller 6-4,7-5
Challenger Andria Qual 11/18 13:25 Andrea Vavassori Andrea Vavassori v Aliaksandr Bury Aliaksandr Bury 7-6,6-4
ITF Women Stellenbosch Qual 11/18 13:20 Camilla Abbate Camilla Abbate v Alme Jordaan Alme Jordaan 6-0,6-0
ITF Women Valencia Qual 11/18 13:05 Xiyu Wang Xiyu Wang v Misa Eguchi Misa Eguchi 6-2,7-5
Challenger Rio De Janeiro Qual 11/18 13:00 Felipe Muzzi Felipe Muzzi v Romain Arneodo Romain Arneodo 0-6,0-6
Challenger Rio De Janeiro Qual 11/18 13:00 Joao Velloso Joao Velloso v Camilo Ugo Carabelli Camilo Ugo Carabelli 0-6,0-6
ITF Tunisia F35 MD 11/18 13:00 Echargui/Ghorbel Echargui/Ghorbel v Bergs/Hidalgo Bergs/Hidalgo 7-5,6-4
ITF Women Stellenbosch Qual 11/18 12:45 Madeleine Kobelt Madeleine Kobelt v Marne Dercksen Marne Dercksen 6-2,6-3
ITF Women Stellenbosch Qual 11/18 12:35 Eline Audenaert Eline Audenaert v Zoe Gwen Scandalis Zoe Gwen Scandalis 3-6,2-6
ITF Finland F4 11/18 12:35 Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori v Evgeny Karlovskiy Evgeny Karlovskiy 4-6,6-0,6-1
ITF Women Stellenbosch Qual 11/18 12:31 Salma Ewing Salma Ewing v Bo Luttikhuis 6-1,6-2
ITF Women Valencia Qual 11/18 12:20 Helene Pellicano Helene Pellicano v Guiomar M Z D Reales Guiomar  M Z D Reales 4-6,2-6
Challenger Bangalore Qual 11/18 12:15 Lakshit Sood Lakshit Sood v Matej Sabanov Matej Sabanov 4-6,1-6
Challenger Andria Qual 11/18 12:15 Constant Lestienne Constant Lestienne v Gabor Borsos Gabor Borsos 6-3,6-4
Challenger Andria Qual 11/18 12:10 Giorgio Ricca Giorgio Ricca v Francesco Ferrari Francesco Ferrari 4-6,7-6,7-6
ITF Czech Republic F10 11/18 12:10 Marek Jaloviec Marek Jaloviec v Michal Konecny Michal Konecny 6-1,6-1
ITF Women Heraklion WD 11/18 12:10 Morderger/Morderger Morderger/Morderger v Detiuc/Nepliy Detiuc/Nepliy 6-2,7-6
ITF Women Stellenbosch Qual 11/18 12:06 Lara Salden Lara Salden v Maretha Burger 6-0,5-0
ATP World Tour Finals MD 11/18 12:00 Harrison/Venus Harrison/Venus v Kubot/Melo Kubot/Melo 1-6,4-6
ITF Women Zawada 11/18 12:00 Maja Chwalinska Maja Chwalinska v Katarzyna Piter Katarzyna Piter 6-7,1-6
ITF Women Stellenbosch Qual 11/18 11:45 Elisabeth Chantraine Elisabeth Chantraine v Megan Lombardi Megan Lombardi 5-7,6-4,1-6
ITF Women Hammamet WD 11/18 11:45 Fedoryshyn/Lodikova Fedoryshyn/Lodikova v Bjorklund/Stevens Bjorklund/Stevens 5-7,1-6
ITF Women Valencia Qual 11/18 11:40 Despina Papamichail Despina Papamichail v Maria Saez Camara Maria Saez Camara 6-0,6-0
ITF Greece F9 MD 11/18 11:40 Celikbilek/Shyla Celikbilek/Shyla v Bortolotti/Seemann Bortolotti/Seemann 6-7,6-4,7-10
ITF Women Hammamet WD 11/18 11:30 Gracheva/Murta Gracheva/Murta v Lombardo/Squarcialupi Lombardo/Squarcialupi 7-5,2-6,7-10
Challenger Bangalore Qual 11/18 11:20 Sidharth Rawat Sidharth Rawat v Kunal Anand Kunal Anand 6-2,6-4
ITF Kuwait F3 MD 11/18 11:15 Galloway/Lock Galloway/Lock v Dijkhuizen/Jandric Dijkhuizen/Jandric 6-2,6-1
ITF Women Valencia Qual 11/18 11:10 Nicoleta-Catalina Dascalu Nicoleta-Catalina Dascalu v Luisa Stefani Luisa Stefani 7-5,6-2
Challenger Pune 11/18 11:10 Ramkumar Ramanathan Ramkumar Ramanathan v Yuki Bhambri Yuki Bhambri 6-4,3-6,4-6
Challenger Bangalore Qual 11/18 11:00 N. V. S. Prashanth N. V. S. Prashanth v Shahbaaz Khan Shahbaaz Khan 6-2,6-1