Skip Esports

Futsal Results

Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/11 01:30 Franco Franco v Federacion Carapeguena Federacion Carapeguena 1-3
Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/10 22:30 Federacion Pilarense Federacion Pilarense v Federacion de Villarrica Federacion de Villarrica 4-6
Argentina Primera Division 04/10 21:30 Hebraica Hebraica v Newell’s 3-3
Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/10 21:00 Federacion Limpena Federacion Limpena v Federacion Caaguacena Federacion Caaguacena 7-5
Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/10 19:30 Federacion Mallorquina Federacion Mallorquina v Federacion Ybycui Federacion Ybycui 5-5
Euro Qualification 04/10 19:00 Switzerland Switzerland v Spain Spain 0-8
Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/10 18:00 Federacion Ypejhuense Federacion Ypejhuense v Federacion Ypacaraiense Federacion Ypacaraiense 7-1
Spain Primera División 04/10 17:30 Itea Cordoba Itea Cordoba v UMA Antequera UMA Antequera View
Portugal Premier League 04/10 17:30 Belenenses Belenenses v CD Burinhosa CD Burinhosa 3-3
Portugal Premier League 04/10 17:00 Portimonense Portimonense v ADCR Caxinas ADCR Caxinas 6-5
Spain Segunda División 04/10 17:00 Nitida Alzira FS Nitida Alzira FS v Rivas Futsal Rivas Futsal 8-2
Spain Segunda División 04/10 17:00 At. Benavente At. Benavente v El Ejido El Ejido 4-5
Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/10 16:30 Lambare Lambare v Federacion Villahayense Federacion Villahayense 2-8
Spain Segunda División 04/10 16:30 Noia Portus Apostoli Noia Portus Apostoli v Manzanares FS Manzanares FS 3-2
Spain Segunda División 04/10 16:00 Ciudad de Mostoles Ciudad de Mostoles v ElPozo Ciudad de Murcia ElPozo Ciudad de Murcia 2-2
Spain Segunda División 04/10 16:00 FS Talavera FS Talavera v Atletico Mengíbar Atletico Mengíbar 3-9
Czech 1 Liga 04/10 16:00 Usti Nad Labem Usti Nad Labem v Zabinsri Vlci Brno Zabinsri Vlci Brno 7-12
Spain Segunda División 04/10 15:30 Union Africa Ceuti Union Africa Ceuti v Barcelona B Barcelona B Cancelled
Spain Segunda División 04/10 15:00 Lobelle Santiago Lobelle Santiago v Bisontes Castellon Bisontes Castellon 2-3
Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/10 14:30 Federacion Itauguena Federacion Itauguena v San Lorenzo San Lorenzo 2-7
Campeonato Nacional de Futsal FIFA 04/10 12:30 Federacion Capiatena Federacion Capiatena v Federacion San Bernardino Federacion San Bernardino 4-2
Bulgaria National Championship 04/10 10:30 Cherno More Varna Cherno More Varna v Levski Sofia 4-3
Vietnam VFL 04/10 10:15 Sahako FC Sahako FC v Da Nang Da Nang 4-1
Russia Division 1 04/10 10:00 Spartak Moscow Spartak Moscow v ASI Corporation ASI Corporation 3-3
Georgia League 2 04/10 09:30 Batumi Academy Batumi Academy v FC Gori FC Gori 4-7
Russia Division 1 04/10 09:00 MFk Rostov MFk Rostov v Sibiryak Sibiryak 6-2
Russia Division 1 04/10 08:00 MFK Viz-Sinara Ekateringburg MFK Viz-Sinara Ekateringburg v Gazprom Burenie Gazprom Burenie 3-2
Vietnam VFL 04/10 08:00 Cao Bang Cao Bang v Tan Hiep Hung Tan Hiep Hung 1-3
Georgia League 2 04/10 08:00 FC UG FC UG v Army Army 2-3
Russia Division 1 04/10 08:00 Viz Sinara Viz Sinara v Gazprom Burenie Gazprom Burenie 3-2