India Bangalore Super Division 11/14 08:00 Jawahar Union v Bangalore Dream United FC View
India Bangalore A Division - 80 mins play 11/14 08:00 RS Sports Club v Postal Department View
Indonesia Liga 2 11/14 08:30 PS Mojokerto Putra PS Mojokerto Putra v Semen Padang Semen Padang View
India Mizoram Premier League 11/14 08:30 Bethlehem VT FC v Chanmari FC View
India Mizoram Premier League 11/14 08:30 Electric Veng FC v Chawnpui View
Vietnam U21 Championship 11/14 08:30 Ha Noi T&T U21 v Viettel FC U21 Viettel FC U21 View
European U19 Championship Qual 11/14 09:00 England U19 England U19 v Moldova U19 Moldova U19 View
Uzbekistan 1st Division 11/14 09:30 Gijduvon Gijduvon v PFC Labsa PFC Labsa View
European U19 Championship Qual 11/14 10:00 Azerbaijan U19 Azerbaijan U19 v Israel U19 Israel U19 View
European U19 Championship Qual 11/14 10:00 Malta U19 Malta U19 v France U19 France U19 View
South Korea National League 11/14 10:00 Gimhae City Gimhae City v Gyeongju HNP Gyeongju HNP View
Hungary U19 1st Division 11/14 10:00 Illes Akademia Haladas U19 Illes Akademia Haladas U19 v Diosgyori VTK U19 Diosgyori VTK U19 View
Youth Tournament 11/14 10:00 Armenia U19 Armenia U19 v Holland U19 Holland U19 View
Turkey U19 League 11/14 10:00 Galatasaray U19 Galatasaray U19 v Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 View
Sri Lanka Champions League 11/14 10:00 Red Star SC v Colombo FC Colombo FC View
Hong Kong Reserve Division 11/14 10:30 Hoi King Reserves Hoi King Reserves v Lee Man FC Reserves Lee Man FC Reserves View
India Goa Pro League 11/14 10:30 Panjim Footballers Panjim Footballers v Velsao SCC View
India Goa Pro League 11/14 10:30 Vasco SC Vasco SC v Corps of Signals View
Russia Division 1 11/14 11:00 Spartak Moscow II Spartak Moscow II v Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk View
U19 International 11/14 11:00 Spain U19 Spain U19 v Norway U19 Norway U19 View
Russia Division 1 11/14 11:30 FK Tambov FK Tambov v Torpedo Armavir Torpedo Armavir View
Iran Pro League 11/14 11:30 Saipa Karadj Saipa Karadj v Machine Sazi Tabriz Machine Sazi Tabriz View
Russia Division 1 11/14 12:00 Krasnodar II Krasnodar II v FK Tyumen FK Tyumen View
Russia Division 1 11/14 12:00 Chertanovo Chertanovo v FC Olimpiyets Nizhny Novgorod FC Olimpiyets Nizhny Novgorod View
Slovakia Youth League 11/14 12:00 Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19 v MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19 View
Argentina Reserve League 11/14 12:00 Sacachispas Reserves Sacachispas Reserves v All Boys Reserves All Boys Reserves View
Brazilian Matches 11/14 12:00 CA Juventus U19 v Liga Sorocaba U19 View
Israel Liga Bet South 11/14 12:00 Shimshon Bnei Tayibe Shimshon Bnei Tayibe v Ironi Beit Dagan View
African Nations Cup Qualifiers 11/14 12:00 Ethiopia U23 v Somalia U23 View
Slovenia U19 League 11/14 12:00 NK Krsko U19 NK Krsko U19 v NK Domzale U19 NK Domzale U19 View
Bulgaria Amateur Cup 11/14 12:00 Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad v Septemvri Simitli Septemvri Simitli View
Bulgaria Amateur Cup 11/14 12:00 Minyor Pernik Minyor Pernik v FC Hebar Pazardzhik FC Hebar Pazardzhik View
Europe Friendlies 11/14 12:00 FK Vozdovac FK Vozdovac v FK Zeleznicar Pancevo View
Argentina Reserve League 11/14 12:00 Sportivo Barracas Reserves v CS Dock Sud Reserves View
Saudi Arabia Division 1 11/14 12:10 Al Mojzel Al Mojzel v Al Washm Al Washm View
European U19 Championship Qual 11/14 12:30 Bulgaria U19 Bulgaria U19 v Romania U19 Romania U19 View
European U19 Championship Qual 11/14 12:30 Greece U19 Greece U19 v Gibraltar U19 Gibraltar U19 View
Hong Kong Reserve Division 11/14 12:30 Yuen Long Reserves Yuen Long Reserves v HK Pegasus Reserves HK Pegasus Reserves View
Bosnia & Herzegovina Regional Cup 11/14 12:30 Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor v Borac Banja Luka Borac Banja Luka View
Saudi Arabia Division 1 11/14 12:35 Al Ain FC Al Ain FC v Jeddah Club Jeddah Club View
Saudi Arabia Division 1 11/14 12:35 Al Ansar Al Ansar v Al Khaleej Saihat Al Khaleej Saihat View
Slovakia Youth League 11/14 13:00 Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19 v MSK Zilina U19 MSK Zilina U19 View
Tunisia League 1 11/14 13:00 Esperance de Tunis Esperance de Tunis v AS Gabes AS Gabes View
Greece Cup 11/14 13:00 Ergotelis Ergotelis v PAOK Salonika PAOK Salonika View
Serbia Cup 11/14 13:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica v FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica View
European U19 Championship Qual 11/14 13:00 Georgia U19 Georgia U19 v Liechtenstein U19 Liechtenstein U19 View
Slovakia Youth League 11/14 13:00 FC Tatran Presov U19 FC Tatran Presov U19 v Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19 View
European U19 Championship Qual 11/14 13:00 Macedonia U19 Macedonia U19 v Croatia U19 Croatia U19 View
Slovenia U19 League 11/14 13:00 Olimpija Ljubljana U19 Olimpija Ljubljana U19 v NK Bravo U19 NK Bravo U19 View
Slovenia U19 League 11/14 13:00 ND Ilirija U19 ND Ilirija U19 v NK Celje U19 NK Celje U19 View
Argentina Reserve League 11/14 13:00 CA Independiente Reserves CA Independiente Reserves v Belgrano Reserves Belgrano Reserves View
African Nations Cup Qualifiers 11/14 13:00 Kenya U23 Kenya U23 v Mauritius U23 View
Youth Tournament 11/14 13:00 Germany U19 Germany U19 v Portugal U19 Portugal U19 View
Europe Friendlies 11/14 13:00 SV Meppen SV Meppen v FC Emmen FC Emmen View
Uruguay Reserve League 11/14 13:00 Penarol Reserves Penarol Reserves v Montevideo Wanderers Reserves Montevideo Wanderers Reserves View
European U19 Championship Qual 11/14 13:15 Lithuania U19 Lithuania U19 v Belgium U19 Belgium U19 View
Italy Serie D 11/14 13:30 Belluno Belluno v ASD Union Arzignanochiampo ASD Union Arzignanochiampo View
Italy Serie D 11/14 13:30 Campodarsego Campodarsego v Asc St Georgen Asc St Georgen View
Italy Serie D 11/14 13:30 ASD Cartigliano ASD Cartigliano v Clodiense Clodiense View
Italy Serie D 11/14 13:30 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane v US Adriese US Adriese View
Italy Serie D 11/14 13:30 Delta Rovigo Delta Rovigo v APDC Chions APDC Chions View
Italy Serie D 11/14 13:30 Sandona 1922 Sandona 1922 v Este Este View
Italy Serie D 11/14 13:30 Tamai Tamai v Montebelluna Montebelluna View
Italy Serie D 11/14 13:30 Trento Trento v US Levico Terme US Levico Terme View
Italy Serie D 11/14 13:30 Virtus Bolzano Virtus Bolzano v Union Feltre Asd Union Feltre Asd View
Italy Serie D 11/14 13:30 ASD Castrovillari Calcio ASD Castrovillari Calcio v Bari Bari View
Italy Serie D 11/14 13:30 Acireale Acireale v Marsala Marsala View
Italy Serie D 11/14 13:30 Gela Gela v ASD Sancataldese ASD Sancataldese View
Italy Serie D 11/14 13:30 Citta di Messina Citta di Messina v Messina Messina View
Italy Serie D 11/14 13:30 Igea Virtus Igea Virtus v AP Turris AP Turris View
Italy Serie D 11/14 13:30 Nocerina Nocerina v ASD Troina ASD Troina View
Italy Serie D 11/14 13:30 Portici 1906 Portici 1906 v Roccella Roccella View
Italy Serie D 11/14 13:30 Avezzano Avezzano v Forli Forli View
Italy Serie D 11/14 13:30 Castelfidardo Castelfidardo v Recanatese Recanatese View
Italy Serie D 11/14 13:30 Matelica Matelica v ASD Francavilla Calcio ASD Francavilla Calcio View
Italy Serie D 11/14 13:30 ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio v Isernia Isernia View
Italy Serie D 11/14 13:30 Olympia Agnonese Olympia Agnonese v Santarcangelo Santarcangelo View
Italy Serie D 11/14 13:30 Giulianova Giulianova v Jesina Jesina View
Italy Serie D 11/14 13:30 San Nicolò San Nicolò v Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio View
Italy Serie D 11/14 13:30 Sammaurese Sammaurese v Sangiustese Sangiustese View
Italy Serie D 11/14 13:30 Vastese Vastese v Campobasso Campobasso View
Italy Serie D 11/14 13:30 Caravaggio Caravaggio v ASD Villa D'Alme ASD Villa D'Alme View
Italy Serie D 11/14 13:30 SC Caronnese SC Caronnese v Virtus Bergamo Virtus Bergamo View
Italy Serie D 11/14 13:30 Darfo Darfo v Olginatese Olginatese View
Italy Serie D 11/14 13:30 Ponte San Pietro Ponte San Pietro v US Ciserano US Ciserano View
Italy Serie D 11/14 13:30 Pro Sesto Pro Sesto v Mantova Mantova View
Italy Serie D 11/14 13:30 Rezzato Rezzato v Legnago Salus Legnago Salus View
Italy Serie D 11/14 13:30 Sondrio Calcio Sondrio Calcio v Scanzorosciate Scanzorosciate View
Italy Serie D 11/14 13:30 Villafranca Villafranca v GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana View
Italy Serie D 11/14 13:30 Arconatese Arconatese v Pro Dronero Pro Dronero View
Italy Serie D 11/14 13:30 AC Bra AC Bra v Savona Savona View
Italy Serie D 11/14 13:30 Lecco Lecco v Chieri 1955 Chieri 1955 View
Italy Serie D 11/14 13:30 Casale Casale v Caratese Caratese View
Italy Serie D 11/14 13:30 US Inveruno US Inveruno v Fezzanese Fezzanese View
Italy Serie D 11/14 13:30 Ligorna Ligorna v Unione Sanremo Unione Sanremo View
Italy Serie D 11/14 13:30 Bustese Bustese v Stresa Sportiva Stresa Sportiva View
Italy Serie D 11/14 13:30 Sestri Levante Sestri Levante v Borgaro Borgaro View
Italy Serie D 11/14 13:30 Axys Zola Axys Zola v Lentigione Lentigione View
Italy Serie D 11/14 13:30 Ciliverghe Mazzano Ciliverghe Mazzano v US Pergolettese US Pergolettese View
Italy Serie D 11/14 13:30 USD Classe USD Classe v Modena Modena View