Total 1.60 4.10 0.60 1.70 12.40

Tweets

[Živio #Hajduk!] Broj aktivnih članova u 2018.: 27.869! #budiClan #AjmoBijeliAle https://t.co/FVw8qWn0Zr

2018-03-13 15:30:02

Još pola sata do utakmice Lokomotiva - #Hajduk! Pratite Bijele uživo ovdje na Twitteru! #AjmoBijeliAle #LokHaj https://t.co/UzQMFzGAq4

2018-03-13 16:00:05

2018-03-13 16:02:51

Lokomotiva: Šemper, Musa, Majstorović, Kolinger, Karačić, Šunjić, Knežević, Ivanušec, Majer, Kastrati, Krstanović. #LokHaj

2018-03-13 16:04:12

Klupa: Hendija, Datković, Barić, Radonjić, Chago, Havojić, Burić. Trener: Goran Tomić. #LokHaj

2018-03-13 16:04:54

Sudac utakmice je Ivan Bebek iz Rijeke, a pomoćnici su mu Tomislav Petrović i Miro Grgić. Četvrti sudac je Marko Matoc iz Zaprešića. #LokHaj

2018-03-13 16:05:33

2018-03-13 16:10:46

Momčadi su upravo izašle na travnjak, uskoro se očekuje početak susreta. #LokHaj

2018-03-13 16:29:18

1 Utakmica je počela. Sretno Hajduče! #LokHaj

2018-03-13 16:32:01

2018-03-13 16:35:52

8 Igra se oprezno na samom startu utakmice, bez velikog rizika na obje strane. #LokHaj

2018-03-13 16:39:54

10 Pao je Said nakon duela s Majstorovićem u kaznenom prostoru Lokomotive, sudac Bebek pokazao je na korner za Bijele. #LokHaj

2018-03-13 16:42:32

11 Pucao je Toma Bašić sa 16 metara iskosa, ravno u ruke vratara Šempera. #LokHaj

2018-03-13 16:43:35

12 Said je sada prošao kroz sredinu, pucao je s ruba šesnaesterca, ali nije bilo dovoljno snage u tom udarcu pa je… https://t.co/nOBZRFnrGD

2018-03-13 16:44:52

16 Pokušaj Tome Bašića s 25 metara nije bio dovoljno precizna, lopta je otišla pored desne vratnice. #LokHaj

2018-03-13 16:50:14

20 Idealno je ubacio Toma Bašić iz slobodnjaka, Caktaš je pucao glavom i pogodio mrežu, ali bio je u zaleđu i pogod… https://t.co/baZHJ7ZtPa

2018-03-13 16:53:31

24 Borja Lopez pogađa gredu s pet metara. Bašić je najprije silovito pucao iz slobodnjaka s 22 metra, Šemper je odb… https://t.co/6dyxnKC04J

2018-03-13 16:58:01

29 Gyursco je ubacio s lijeve strane na sedam metara, Hamza je pucao glavom u teškoj situaciji, otišlo je preko vrata. #LokHaj

2018-03-13 17:01:02

29 Musa je rukom po licu neoprezno udario Saida i zaradio prvi žuti karton na utakmici. #LokHaj

2018-03-13 17:01:47

30 Žuti karton dobio je Fomitschow. #LokHaj

2018-03-13 17:03:56

2018-03-13 17:08:14

40 Još jedna sjajna prilika za Bijele. Odlično je Said proigrao Gyurcsa koji je malo iskosa izašao sam pred Šempera… https://t.co/j1WQ49nBIr

2018-03-13 17:12:33

44 Odlično je Juranović prošao po desnoj strani, othrvao se napadima dvojice igrača, a zatim lijepo ubacio za Saida… https://t.co/KgQLqBCvo9

2018-03-13 17:16:17

45 Igrat će se minuta dodanog vremena. #LokHaj

2018-03-13 17:17:13

45 Ponovno je Juranović ubacio s desne strane, no ovaj put ravno u ruke Šempera. #LokHaj

2018-03-13 17:17:31

45+1 Gotovo je prvo poluvrijeme u kojem smo gledali potpunu dominaciju Bijelih u Kranjčevićevoj. Imao je Hajduk nek… https://t.co/skxLZKzGaQ

2018-03-13 17:19:56

46 Tijekom poluvremena izvršena je promjena u redovima Lokomotive. Izašao je Knežević, ušao je Chago. #LokHaj

2018-03-13 17:31:53

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Ajmo Bijeli! #LokHaj

2018-03-13 17:32:09

51 Gyursco je lijepo prošao po desnoj strani, pokušao je uposliti Caktaša koji je bio u dobroj poziciji za udarac,… https://t.co/gzHnExkqjC

2018-03-13 17:40:41

54 GOL 1:0. Majer je izveo slobodan udarac koji se prethodno dogodio kod desne korner zastavice. Lopta je došla na… https://t.co/zZMta6jU4n

2018-03-13 17:42:37

59 GOOOOOOOOOOOOL! Hamza Barry! Lokomotiva - #Hajduk 1:1! #AjmoBijeliAle #LokHaj https://t.co/ipboOFdnLb

2018-03-13 17:45:38

GOOOOL 1:1. Zabio je Hamza! Fomitschow je prošao po lijevoj strani, dodao Gyurscu, ovaj je predao Hamzi koji prolaz… https://t.co/XETjJyrxEM

2018-03-13 17:48:04

65 Juranović je ubačajem s desne strane odlično pronašao usamljenog Hamzu na nekih 14 metara, no veznjak Bijelih ni… https://t.co/LozayIR0p7

2018-03-13 17:52:43

66 Pucao je Ivanušec s ruba šesnaesterca, otišlo je pored vrata. #LokHaj

2018-03-13 17:53:13

2018-03-13 17:53:32

70 Prva izmjena u redovima Bijelih, Kovačević ulazi u igru umjesto Gyurcsa. #LokHaj

2018-03-13 17:57:16

72 Veliku priliku sada je imao Kovačević. Hamza je ubacio s desne strane, Šemper je bio na lopti, ali ispala mu je… https://t.co/r3D0OgZ8ko

2018-03-13 18:00:19

76 Druga izmjena u redovima Lokomotive, izašao je Kastrati, umjesto njega u igri je Havojić. #LokHaj

2018-03-13 18:02:59

78 Još jedna velika prilika za Hajduk. Bašić je izveo korner, lopta se odbijala ispred vrata Lokomotive, došla je d… https://t.co/NORInNhVmv

2018-03-13 18:05:58

80 Druga izmjena u redovima Bijelih. Izašao je Fomitschow, u igru je ušao Filip. #LokHaj

2018-03-13 18:06:37

82 Kovačević je sjajnim driblingom prošao Karačića, ubacio pred vrata domaćih odakle je opet Saidov udarac blokiran… https://t.co/E8aBvLLUaT

2018-03-13 18:09:56

83 Lopta je nakon udarca iz kuta došla do Radoševića koji je potegao iz prve s dvadesetak metara - ravno u vratara Šempera. #LokHaj

2018-03-13 18:10:36

84 Šunjić je zaustavio Kovačevića u izglednoj situaciji i dobio žuti karton. #LokHaj

2018-03-13 18:11:46

86 Pucao je Toma Bašić iz slobodnjaka s nekih 25 metara, otišlo je preko vrata. #LokHaj

2018-03-13 18:12:31

87 Žuti karton dobio je Kovačević. #LokHaj

2018-03-13 18:14:17

90 Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade. #LokHaj

2018-03-13 18:18:00

90+2 Gotov je regularni dio utakmice koji je završio rezultatom 1:1. Igrat će se dva produžetka po 15 minuta. #LokHaj

2018-03-13 18:20:16

91 Počeo je prvi produžetak u Kranjčevićevoj. #LokHaj

2018-03-13 18:24:21

94 Bašić je pucao malo preko gola nakon što se Kovačević odlično izborio za loptu pred vratima Lokomotive. #LokHaj

2018-03-13 18:28:20

97 Toma Bašić dobio je žuti karton. #LokHaj

2018-03-13 18:30:15

100 Juranović je odllično pronašao Saida ispred vrata domaćih, napadač Hajduka nije uspio na pravi način prihvatiti… https://t.co/ZPLmknSBcD

2018-03-13 18:33:50

105 Gotov je prvi produžetak u Kranjčevićevoj, rezultat je i dalje 1:1. #LokHaj

2018-03-13 18:38:57

106 Počeo je drugi produžetak. #LokHaj

2018-03-13 18:42:31

110 Treća izmjena u redovima Bijelih, ušao je Kožulj umjesto strijelca Hamze. #LokHaj

2018-03-13 18:45:43

111 Krstanović je pucao špicom s nekih 17 metara, prošlo je pored desne vratnice. #LokHaj

2018-03-13 18:47:45

114 Pucao je Chago visoko preko vrata. #LokHaj

2018-03-13 18:49:42

119 Prošao je Said po desnoj strani i izborio korner za Hajduk. #LokHaj

2018-03-13 18:56:15

120 Izveo je Bašić korner, Letica je došao na skok, ali obrana Lokomotive uspjela je otkloniti opasnost. #LokHaj

2018-03-13 18:57:38

120 Gotov je drugi produžetak. Finalista Hrvatskog kupa dobit ćemo izvođenjem jedanesteraca. #LokHaj