[12] Pardubice 2-3 Litvinov [4] (Czech Extraliga) 2016-12-02 17:00

-

Tweets

🏒 #PCEvLIT | Do naší sestavy se vrací Ctirad #Ovčačík, naopak v ní chybí Petr #Čáslava a Tomáš #Rolinek. Začínáme v… https://t.co/wPeSGiaqb6

2016-12-02 16:23:26

▶️ #PCEvLIT | Rozbruslení máme za sebou, utkání 26. kola @telh_cz začíná v 18.00 hodin! 👉 https://t.co/jxufOgTHFj https://t.co/b53U03wUg5

2016-12-02 16:43:16

Ještě před utkáním #PCEvLIT uctili hráči obou týmů a diváci v #Tipsport areně minutou ticha památku nedávno zesnulé… https://t.co/MsLVoHImwv

2016-12-02 17:02:02

#PCEvLIT 0:1 | Po zaváhání naší obrany se @hcverva dostává v čase 5:51 do vedení.

2016-12-02 17:12:18

⏸ #PCEvLIT | Hostující @hcverva hraje zatím výborně, v první třetině byla aktivnější a vede zásluhou Miloslava Hořa… https://t.co/0d1GirP4lF

2016-12-02 17:39:59

#PCEvLIT 0:1 | To je veliká škoda: pár milisekund po 2. třetině Petr #Sýkora překonal J. Januse. Videorozhodčí ale… https://t.co/O35ViAtc3L

2016-12-02 18:37:33

⏸ #PCEvLIT 0:1 | Dynamo prohrává po druhé třetině o jedinou branku, do té třetí půjde v početní výhodě pět na tři.… https://t.co/vJswz9Te4L

2016-12-02 18:48:35

🚨 #PCEvLIT 1:1 | Po zaváhání obrany @hcverva hned na začátku třetí třetiny srovnává TOMÁŠ #KLIMENTA! https://t.co/OHuXzqSphS

2016-12-02 18:58:11

#PCEvLIT 1:2 | V čase 52:30 vrací @hcverva vedení Robin Hanzl.

2016-12-02 19:13:06

#PCEvLIT 1:2 | V závěru 57. minutě začíná naše power play!

2016-12-02 19:24:41

#PCEvLIT 1:3 | V čase 58:35 se trefil František Lukeš do prázdné brány Dynama.

2016-12-02 19:26:04

🚨 #PCEvLIT 2:3 | V čase 59:47,8 snižuje LUKÁŠ #NAHODIL! Asistence: @NicholasSchaus. https://t.co/2OXf6rltYN