Adam Gyurcso może zostać najlepszym piłkarzem listopada @_Ekstraklasa_. Głosujcie! https://t.co/Rz09FZwLSe

2016-11-29 16:07:30

2016-11-29 16:15:25

2016-11-29 16:30:27

2016-11-29 16:31:07

9' - Dominik Radziemski uderza z 25. metra, ale daaaaleko od bramki Jakuba Słowika. #POGPUS 0:0

2016-11-29 16:40:52

10' - GOOOOOL - Kamil Drygas wykorzystuje bardzo dobrą wrzutkę od Ádáma Gyurcsó i pakuje piłkę do siatki! 🔥⚽… https://t.co/Qo2LrZxxHf

2016-11-29 16:42:30

22' - CO ZA AKCJA! Gyurcsó "zewnętrzniakiem" zagrywa w pole karne do Frączczaka. Ten uderza szczupakiem, ale TUŻ obok słupka! #POGPUS 1:0

2016-11-29 16:56:58

25' - Adam Frączczak dwukrotnie uderza na bramkę Andrzeja Sobieszczyka. Dobrze na linii spisał się bramkarz. #POGPUS 1:0

2016-11-29 16:57:51

34' - Takafumi Akahoshi przystawił stopę na piątym metrze, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką. Blisko, coraz bliżej... 😱⚽ #POGPUS 1:0

2016-11-29 17:11:01

44' - Ricardo Nunes dośrodkował na głowę do Spasa Deleva, a ten pomylił się nieznacznie! #POGPUS 1:0

2016-11-29 17:16:10

Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0 po golu Kamila Drygasa. Za kwadrans wracamy do gry. ⚽👍 https://t.co/f6hkipjr5v

2016-11-29 17:17:04

2016-11-29 17:30:39

46' - Zaczynamy drugą połowę. 👊💪 #POGPUS 1:0

2016-11-29 17:33:46

2016-11-29 17:35:03

RT @BroszkiewiczP: Jak patrzę na grę @PogonSzczecin, to widzę w niej pewnego finalistę Pucharu Polski 2016/17. #POGPUS

2016-11-29 17:35:48

53' - GOOOOOL - Delev uderza zza "szesnastki". Jego strzał broni bramkarz, ale przy dobitce Frączczaka był bez szan… https://t.co/zxFfkOfTM1

2016-11-29 17:43:25

61' - Spas Delev przyjmuje piłkę na 10. metrze i uderza z woleja! Futbolówka poleciała metr nad bramką. #POGPUS 2:0

2016-11-29 17:49:42

67' - Dawid Kort melduje się na murawie. Zmienił kapitana - Rafała Murawskiego. 👏 #POGPUS 2:0

2016-11-29 17:55:45

74' - Adam Frączczak opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje Łukasz Zwoliński. #POGPUS 2:0

2016-11-29 18:02:26

77' - Marcin Orłowski uderzył z 25. metra, ale Jakub Słowik wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny! 😱👏 #POGPUS 2:0

2016-11-29 18:08:36

80' - Ádám Gyurcsó opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Mateusz Lewandowski. #POGPUS 2:0

2016-11-29 18:09:17

Koniec meczu. Podopieczni Kazimierza Moskala wygrali 2:0 i czekają na następnego rywala - tym razem w półfinale Puc… https://t.co/Sg5vzEVw5J

2016-11-29 18:20:46

Hej @PuszczaMKS! Dziękujemy za walkę i ambitną postawę, byliście godnym rywalem! Powodzenia wiosną w lidze! 👏 https://t.co/bQc3PN2oS8