59 59
Possession %
41 41

Tweets

Dziś od 1 minuty między słupkami Pavels Steinbors. Powodzenia ⚽👋 #ArkaRazem #PucharPolski https://t.co/PDWjruNeNF

2016-11-29 18:53:39

2016-11-29 18:57:23

Za 10 minut zaczynamy 💪 Arkowcy- po zwycięstwo, po awans! #ArkaRazem #PucharPolski https://t.co/4tyYNMYth5

2016-11-29 19:20:33

2016-11-29 19:31:36

2016-11-29 19:31:48

Zaczynamy mecz rewanżowy 1/4 PP! Po zwycięstwo i awans! JAZDA ARKOWCY! *** 1' Arka - @DrutexBytovia 0:0 https://t.co/3dZTTmRduH

2016-11-29 19:31:49

Koniec pierwszej połowy. Arka atakowała, ale na razie w Gdyni bez bramek. *** Arka - @DrutexBytovia 0:0 https://t.co/6ga3nA0FE3

2016-11-29 20:16:57

Koniec I połowy. 0:0.

2016-11-29 20:17:07

Zaczynamy drugą odsłonę.

2016-11-29 20:33:40

Zaczynamy drugą połowę. Jedna bramka potrzebna do awansu! HEJ ARKA GOL!!! *** 46' Arka - @DrutexBytovia 0:0 https://t.co/rEk4XbFapc

2016-11-29 20:33:41

66' Pierwsza zmiana w Arce. Yannick Sambea wchodzi w miejsce Antka Łukasiewicza.

2016-11-29 20:54:12

74' Darek Zjawiński wchodzi w miejsce Adama Marciniaka. To druga zmiana w Arce.

2016-11-29 21:02:14

Hofbauer i 1:0 dla Arki...

2016-11-29 21:05:27

GOOOOLLLL!!!! DOMINIK HOFBAUER!!! Piękna główka i piłka w bramce! *** 76' Arka - @DrutexBytovia 1:0 https://t.co/dGE08ph9tv

2016-11-29 21:07:04

79' Trzecia zmiana w Arce. Mateusz Szwoch za Rafała Siemaszkę.

2016-11-29 21:07:42

KONIEC MECZU! Wygrywamy i jesteśmy w 1/2 #PucharPolski! Brawo Panowie! *** Arka - @DrutexBytovia 1:0 https://t.co/oc6X8xDTj6