[2] Trinec 3-2 Pardubice [13] (Czech Extraliga) 2016-12-04 14:00

3 Penalties 4
0 Goals on Power Play 0
0 / 3 - 0 / 2

Tweets

▶️ #TRIvPCE | Rozbruslení skončilo, naše utkání 27. kola @telh_cz začíná již v 15.00 hodin! 👉… https://t.co/WNqFEjSdHl

2016-12-04 13:44:58

🏒 #TRIvPCE | Do naší sestavy se vrací Petr #Čáslava, ze zdravotních důvodů jsou mimo hru Tomáš #Rolinek,… https://t.co/GvMvbZQhiw

2016-12-04 13:49:31

🚨 #TRIvPCE 0:1 | V čase 2:50 nás posílá do vedení PETR #SÝKORA střelou z mezikruží. Asistence: David #Tomášek a Pet… https://t.co/I10gV7ruBe

2016-12-04 14:08:25

#TRIvPCE 1:1 | V čase 12:55 srovnává na 1:1 Daniel Rákos.

2016-12-04 14:21:42

🚨 #TRIvPCE 1:2 | Opět vedeme! V čase 14:04 se po Sýkorově nahrávce prosadil PATRIK #POULÍČEK (@Poula24)! https://t.co/Yw4GgwzGXx

2016-12-04 14:27:25

⏸ #TRIvPCE 1:2 | Po 1. třet. vedeme nad @hc_ocelari 2:1, nejprve se prosadil Petr #Sýkora svým 346. gólem v… https://t.co/rzGs4WjU5a

2016-12-04 14:39:46

MLADŠÍ DOROST porazil #Tábor 10:2. Branky Dynama: D. #Matěcha 3, T. #Zeman 2, O. #Rohlík, O. #Tobiáš, D. #Hledík, F. #Koffer a M. #Hrádek.

2016-12-04 14:44:10

⏸ #TRIvPCE 1:2 | Ve druhé třetině branka nepadla, a tak stále držíme v duelu s @hc_ocelari těsný náskok. Střely 9:3. https://t.co/zoUYLa9bO8

2016-12-04 15:39:07

#TRIvPCE 2:2 | V čase 54:47 domácí @hc_ocelari srovnávají na 2:2.

2016-12-04 16:11:12

⏸ #TRIvPCE 2:2 | Domácí @hc_ocelari ve třetí třetině srovnali, každopádně z Třince nepojedeme s prázdnou! https://t.co/El6Ln5PnlC