40 40

Tweets

2016-12-09 18:33:56

2016-12-09 19:28:42

Mecz przyjaźni rozpoczęty! Zapraszamy do naszej relacji live i kibicowania! Lechia&Śląsk! ___ 1' #LGDŚLĄ 0:0, Live:… https://t.co/aRGfI32MZh

2016-12-09 19:29:50

Ajajaj! Blisko był @morsista44 teraz, strzał tuż nad poprzeczką! Aktywny początek WKS-u 👍 ___ 6' #LGDŚLĄ 0:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 19:36:05

"Śląsk i Lechia, eeooo, Śląsk i Lechia eeaaoo" - przyjaźń na trybunach słyszalna wybornie💪 ___ 13'#LGDŚLĄ 0:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 19:43:40

Znów Morioka blisko! Ładnie doszedł do strzału, ale uderzenie zbyt słabe dla Savicia. ___ 24' #LGDŚLĄ 0:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 19:54:37

Flavio Paixao zdobywa bramkę po strzale głową. Asysta Wojtkowiak. WKS-ie, walczymy dalej! ___ 30' #LGDŚLĄ 1:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 20:00:22

Ależ petarda @morsista44! ⚡️ Ładny strzał z powietrza, ale odbija piłkę Milinković-Savić. ___ 45' #LGDŚLĄ 1:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 20:16:01

Do przerwy Lechia prowadzi 1:0. Trzymamy kciuki za gole dla Śląska po zmianie stron. ___ 45' #LGDŚLĄ 1:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 20:16:52

Przyjacielska pogawędka w przerwie. Mariusz Pawełek i Marco Paixao. 👏 #MeczPrzyjaźni #Respect #FairPlay https://t.co/JN6a1jHwyt

2016-12-09 20:24:14

Zaczynamy drugą połowę! Śląsku, nie poddawaj się, walczymy o punkty! 👊 ___ 46' #LGDŚLĄ 1:0, Live:… https://t.co/OtFXx3XFQk

2016-12-09 20:32:11

O rany, jaka szansa MoriokI! @morsista44 strzela niestety obok bramki... ___ 57' #LGDŚLĄ 1:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 20:44:20

Świetna akcja Lechii i Grzegorz Kuświk podwyższa na 2:0. ___ 59' #LGDŚLĄ 2:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 20:45:33

Pierwsza zmiana w Śląsku 🔁 @Joan_Roman7 w miejsce Engelsa. ___ 64' #LGDŚLĄ 2:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 20:50:55

Zmiana w Lechii 🔁Schodzi @SebastianMila11, za niego Piotr Wiśniewski. ___ 72' #LGDŚLĄ 2:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 20:58:51

Druga zmiana w Śląsku 🔁 Za @sito_riera pojawia się Kamil Biliński. ___ 74' #LGDŚLĄ 2:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 21:01:11

Druga zmiana gospodarzy 🔁 Za Krasicia wchodzi Kovacević. ___ 78' #LGDŚLĄ 2:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 21:05:21

Ostatnia zmiana w Lechii 🔁 Za Kuświka wchodzi Marco Paixao. ___ 82' #LGDŚLĄ 2:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 21:08:15

Ostatnia zmiana również w naszej drużynie 🔁 Na murawie melduje się Idzik. Zszedł Kokoszka ___ 83' #LGDŚLĄ 2:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 21:09:44

Flavio po raz drugi trafia. Tym razem po asyście Marco. Bracia Paixao w natarciu... ___ 90' #LGDŚLĄ 3:0, Live: https://t.co/Vt7dfzgauH

2016-12-09 21:17:36

Koniec. Lechia wygrywa 3:0 i wraca na fotel lidera. Gratulujemy. Relacja ze spotkania na naszej stronie: ➡️… https://t.co/BjjwGk3Kqy