Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
00'
|
Copenhagen (Depp) Esports
|
View
|
PSV (David) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 19:30 |
Trabzonspor (Gorilla) Esports
|
View
|
Antalyaspor (Seagal) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
00'
|
A.Madrid (Socrates) Esports
|
View
|
RB Leipzig (Raul) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 19:30 |
Fenerbahce (Cruise) Esports
|
View
|
Galatasaray (Dennis) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
Germany (Flamingo) Esports
|
0-1
|
Portugal (Elmagico) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
England (Daca) Esports
|
0-2
|
France (Bolec) Esports
|
|
|
Football |
Chile U21 League |
08'
|
Palestino U21
|
0-0
|
Deportes Iquique U21
|
|
|
Football |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
10'
|
Eintracht (Obelix) Esports
|
2-4
|
RB Leipzig (Samuel) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
12'
|
Napoli (Furious) Esports
|
1-3
|
PSV (David) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
12'
|
A.Madrid (Socrates) Esports
|
1-3
|
Copenhagen (Depp) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
12'
|
Trabzonspor (Gorilla) Esports
|
2-0
|
Galatasaray (Dennis) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
12'
|
Antalyaspor (Seagal) Esports
|
2-3
|
Besiktas (Jack) Esports
|
|
|
Football |
Portugal Primeira Liga |
12'
|
[12] Gil Vicente
|
0-0
|
FC Arouca
[6]
|
|
|
Football |
Iceland U19 League |
21'
|
Haukar/KA U19
|
0-0
|
IR/Lettir U19
|
|
|
Football |
CAF Champions League |
21'
|
[1] Mamelodi Sundowns
|
0-0
|
Esperance de Tunis
[2]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Leinster Senior League |
24'
|
St Mochtas
|
0-0
|
Home Farm FC
|
|
|
Football |
England Championship |
27'
|
[18] QPR
|
2-0
|
Leeds
[2]
|
|
|
Football |
Spain Primera Liga |
27'
|
[6] Real Sociedad
|
0-0
|
Real Madrid
[1]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Premier Division |
27'
|
[2] Shamrock Rovers
|
0-0
|
Galway United
[5]
|
|
|
Football |
France Ligue 1 |
28'
|
[12] Montpellier
|
1-1
|
Nantes
[14]
|
|
|
Football |
CAF Champions League |
29'
|
[1] Al Ahly Cairo
|
0-0
|
TP Mazembe
[2]
|
|
|
Football |
Gibraltar National League |
30'
|
[5] Mons Calpe SC
|
1-2
|
Manchester 62 FC
[6]
|
|
|
Football |
Northern Ireland Championship |
39'
|
[5] Dergview FC
|
1-0
|
Ards
[4]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Munster Senior League |
39'
|
Carrigaline United
|
0-1
|
Douglas Hall
|
|
|
Football |
Northern Ireland Championship |
40'
|
[4] Annagh United
|
0-0
|
Bangor
[2]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Premier Division |
41'
|
[1] Shelbourne
|
1-0
|
St Patrick's Athletic
[6]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Premier Division |
41'
|
[9] Drogheda United
|
1-1
|
Sligo Rovers
[7]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland First Division |
41'
|
[4] Bray Wanderers
|
0-0
|
Kerry FC
[9] |
|
|
Football |
Belgium Reserve League |
42'
|
[14] Francs Borains Reserves
|
2-1
|
Patro Eisden Maasmechelen Reserves
[13] |
|
|
Football |
Republic of Ireland First Division |
42'
|
[7] Treaty United FC
|
0-1
|
UCD
[2]
|
|
|
Football |
Northern Ireland Championship |
42'
|
[1] Portadown
|
0-0
|
Institute
[5]
|
|
|
Football |
Northern Ireland Championship |
42'
|
[2] Ballinamallard Utd
|
0-2
|
Ballyclare Comrades
[1]
|
|
|
Football |
Italy Serie A |
42'
|
[18] Frosinone
|
2-0
|
Salernitana
[20]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Premier Division |
42'
|
[8] Waterford FC
|
0-1
|
Derry City
[3]
|
|
|
Football |
Belgium First Division A |
42'
|
[3] Eupen
|
0-2
|
Charleroi
[1]
|
|
|
Football |
Scotland Championship |
43'
|
[4] Airdrieonians
|
0-0
|
Dundee Utd
[1]
|
|
|
Football |
Northern Ireland Championship |
43'
|
[3] Dundela
|
2-0
|
HW Welders
[6]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland First Division |
43'
|
[6] Athlone Town
|
1-0
|
Cobh Ramblers
[8]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Premier Division |
43'
|
[10] Dundalk
|
2-0
|
Bohemians Dublin
[4]
|
|
|
Football |
Brazil U20 League |
45'
|
Aparecidense U20
|
0-0
|
Vila Nova U20
|
|
|
Football |
Poland I Liga |
45'
|
[6] Wisla Krakow
|
2-1
|
Podbeskidzie Bielsko Biala
[17]
|
|
|
Football |
Spain Segunda |
45'
|
[21] FC Andorra
|
1-0
|
Racing Santander
[9]
|
|
|
Football |
Brazil U20 League |
45'
|
Trindade U20
|
0-0
|
Aparecida U20
|
|
|
Football |
Italy Serie B |
45'
|
[9] Pisa
|
0-1
|
Catanzaro
[5]
|
|
|
Football |
Italy Serie B |
45'
|
[3] Venezia
|
0-1
|
Cremonese
[4]
|
|
|
Football |
Poland Ekstraklasa |
45'
|
[1] Jagiellonia Bialystok
|
2-1
|
Pogon Szczecin
[6]
|
|
|
Football |
Republic of Ireland Leinster Senior League |
45'
|
Kilbarrack Utd
|
0-0
|
Tolka Rovers
|
|
|
Football |
Italy Serie A Women |
45'
|
[2] Juventus Women
|
0-2
|
Inter Milan Women
[5]
|
|
|
Football |
Germany Bundesliga I |
45'
|
[16] Bochum
|
2-0
|
TSG Hoffenheim
[9]
|
|
|
Football |
Belgium Reserve League |
45'
|
[3] KV Kortrijk Reserves
|
1-0
|
Eupen Reserves
[2]
|
|
|
Football |
Belgium Super League Women |
45'
|
[6] Genk Women
|
0-2
|
Gent Women
[4]
|
|
|
Football |
England Premier League 2 |
45'
|
[3] Fulham U21
|
0-1
|
Tottenham U21
[1]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
45'
|
[6] Francana U20
|
2-0
|
Inter de Bebedouro U20
[4] |
|
|
Football |
Brazil U20 League |
45'
|
Guanabara City U20
|
2-1
|
Itaberai U20
|
|
|
Football |
Switzerland 1.Liga Promotion |
54'
|
[5] Delemont
|
1-0
|
Breitenrain
[11]
|
|
|
Football |
Belgium Reserve League |
55'
|
[1] Westerlo Reserves
|
1-0
|
RFC Liege Reserves
[10] |
|
|
Football |
Switzerland Challenge League |
55'
|
[3] Aarau
|
0-0
|
AC Bellinzona
[8]
|
|
|
Football |
Colombia Regional League |
57'
|
Club Deportivo La Chalaca
|
0-1
|
Medellin City FC
|
|
|
Football |
England Premier League 2 |
65'
|
[17] Stoke U21
|
1-2
|
Newcastle U21
[25]
|
|
|
Football |
England Premier League 2 |
65'
|
[18] Aston Villa U21
|
1-2
|
Norwich U21
[19]
|
|
|
Football |
Netherlands Eerste Divisie |
65'
|
[6] De Graafschap
|
2-0
|
Maastricht
[9]
|
|
|
Football |
Netherlands Eerste Divisie |
66'
|
[14] Ajax Reserves
|
1-1
|
Roda JC
[2]
|
|
|
Football |
France National 2 |
66'
|
Bourgoin Jallieu
|
0-1
|
Andrezieux
|
|
|
Football |
England Premier League 2 |
67'
|
[5] Chelsea U21
|
2-0
|
Southampton U21
[16]
|
|
|
Football |
England Premier League 2 |
67'
|
[2] West Ham U21
|
1-3
|
Leicester U21
[22]
|
|
|
Football |
Netherlands Eerste Divisie |
67'
|
[18] Top Oss
|
0-1
|
AZ Reserves
[7]
|
|
|
Football |
Poland IV Liga |
67'
|
Polonia Lidzbark
|
0-0
|
Tecza Biskupiec
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
67'
|
[3] Sao Caetano U20
|
1-0
|
Agua Santa U20
[6]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
67'
|
[4] Rio Preto U20
|
0-3
|
Jose Bonifacio U20
[3] |
|
|
Football |
Netherlands Eerste Divisie |
67'
|
[13] VVV
|
1-2
|
FC Den Bosch
[19]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
67'
|
[5] Ibrachina U20
|
3-0
|
Flamengo SP U20
[3]
|
|
|
Football |
Poland II Liga |
67'
|
[1] Pogon Siedlce
|
0-2
|
Radunia Stezyca
[5]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
67'
|
[5] Independente SP U20
|
2-1
|
Inter Limeira U20
[4]
|
|
|
Football |
Netherlands Eerste Divisie |
68'
|
[1] Willem II
|
1-1
|
FC Groningen
[3]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
68'
|
[5] Itapirense U20
|
1-2
|
Ponte Preta U20
[2]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
68'
|
[2] Sao Bento U20
|
1-2
|
Desportivo Brasil U20
[3]
|
|
|
Football |
England Premier League 2 |
68'
|
[9] Middlesbrough U21
|
2-2
|
Crystal Palace U21
[15]
|
|
|
Football |
Germany Landesliga |
68'
|
SpVg Cologne Flittard
|
0-0
|
SSV Homburg Numbrecht
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
69'
|
[5] Audax SP U20
|
0-0
|
Oeste U20
[3]
|
|
|
Football |
Saudi Arabia Pro League |
69'
|
[4] Al Ittihad Jeddah
|
1-1
|
Al Shabab Riyadh
[10]
|
|
|
Football |
Iceland U19 League |
69'
|
Vikingur Reykjavik U19
|
2-0
|
KR/KV U19
|
|
|
Football |
Belgium First Amateur Division |
69'
|
[9] Gent II
|
3-0
|
OH Leuven II
[16]
|
|
|
Football |
Morocco GNF 1 |
69'
|
[13] JS Soualem
|
0-0
|
Mouloudia Oujda
[15]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
69'
|
[3] XV Piracicaba U20
|
3-2
|
Rio Branco SP U20
[5]
|
|
|
Football |
England Premier League 2 |
70'
|
[13] Nottm Forest U21
|
0-0
|
Man Utd U21
[14]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
70'
|
[6] Uniao Mogi U20
|
0-3
|
Taubate U20
[2]
|
|
|
Football |
Belgium Reserve League |
70'
|
[6] Sint Truidense Reserves
|
0-2
|
KV Oostende Reserves
[4]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
70'
|
[4] Guacuano U20
|
3-1
|
Brasilis FC U20
[6] |
|
|
Football |
Netherlands Eerste Divisie |
70'
|
[12] Cambuur Leeuwarden
|
3-2
|
FC Dordrecht
[4]
|
|
|
Football |
Spain Tercera Group 6 |
70'
|
[3] Ontinyent
|
0-0
|
UD Rayo Ibense
[15]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
71'
|
[3] Uniao Suzano U20
|
0-0
|
Sao Jose SP U20
[5] |
|
|
Football |
Germany Oberliga Niederrhein |
71'
|
[11] TVD Velbert
|
0-3
|
SC Union Nettetal
[10]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
71'
|
[4] Santo Andre U20
|
0-0
|
Mauaense U20
[6] |
|
|
Football |
Belgium Reserve League |
71'
|
[11] FCV Dender EH Reserves
|
0-1
|
Deinze Reserves
[8] |
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
71'
|
[6] Sao Carlos U20
|
0-3
|
Ferroviaria U20
[4]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
71'
|
[6] Guarulhos U20
|
1-1
|
Nacional SP U20
[4]
|
|
|
Football |
Germany Verbandsliga |
71'
|
SV Pars Neu-Isenburg
|
2-1
|
SV Eintracht Wald-Michelbach
|
|
|
Football |
Hungary NB I |
72'
|
[9] Zalaegerszegi TE
|
1-0
|
Puskas Academy
[4]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
73'
|
[1] Comercial FC Tiete U20
|
1-2
|
Ituano U20
[5]
|
|
|
Football |
Brazil Campeonato Paulista U20 |
74'
|
[2] Tanabi U20
|
0-4
|
Mirassol U20
[1]
|
|
|
Football |
Jordan League |
82'
|
[4] Ramtha SC
|
1-0
|
Sahab SC
[11]
|
|
|
Football |
Poland III Liga |
86'
|
[14] KS Wiazownica
|
1-2
|
Czarni Polaniec
[12]
|
|
|
Football |
Poland III Liga |
87'
|
Unia Skierniewice
|
2-0
|
Pelikan Lowicz
|
|
|
Football |
Germany Berlin-Liga |
90'
|
TSV Rudow
|
0-1
|
Berlin Hilalspor
|
|
|
Football |
France National |
90'
|
[4] Nancy
|
3-6
|
Le Mans
[5]
|
|
|
Football |
France National |
90'
|
[9] Versailles
|
0-0
|
US Orleans
[10]
|
|
|
Football |
Austria Regionalliga Ost |
90'<sup>+7</sup>
|
[9] FCM Traiskirchen
|
2-3
|
Favoritner AC
[13] |
|
|
Football |
Poland II Liga |
90'<sup>+6</sup>
|
[7] Chojniczanka Chojnice
|
1-0
|
Sandecja Nowy Sacz
[18]
|
|
|
Football |
Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar |
90'
|
[18] TSG Pfeddersheim
|
0-4
|
TuS Mechtersheim
[13]
|
|
|
Football |
Germany Regionalliga West |
90'
|
[4] Fortuna Cologne
|
2-1
|
Wuppertaler
[2]
|
|
|
Football |
France National |
94'<sup>+4</sup>
|
[11] Chateauroux
|
1-4
|
Epinal
[17]
|
|
|
Football |
AFC U23 Asian Cup |
97'<sup>+10</sup>
|
[1] Iraq U23
|
1-0
|
Vietnam U23
[2]
|
|
|
Football |
Mauritania Division 1 |
97'<sup>+6</sup>
|
AS Douanes Nouakchott
|
2-2
|
ACS Ksar
|
|
|
Basketball |
Portugal Nacional 1A |
1 - 10:00
|
Paco de Arcos
|
0-0
|
Montijo BA
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
2 - 02:37
|
PHX Suns (DYNAMO) Esports
|
26-19
|
GS Warriors (KOBOLD) Esports
|
|
|
Basketball |
Iceland Division 1 Women |
1 - 02:28
|
Athena Women
|
17-17
|
Tindastoll Women
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
3 - 00:00
|
LA Lakers (GRISEL) Esports
|
62-47
|
MIL Bucks (SAINT JR) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 00:39
|
GS Warriors (UNDERRATED) Esports
|
79-81
|
CLE Cavaliers (OREZ) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
4 - 00:05
|
PHI 76ers (Jovke) Esports
|
75-80
|
NY Knicks (Dzojo) Esports
|
|
|
Basketball |
Belgium Top Division 1 |
2 - 07:07
|
[4] LDP Donza
|
27-12
|
Falco Gent
[5] |
|
|
Basketball |
Basketball Champions League |
1 - 03:40
|
UCAM Murcia
|
17-13
|
Unicaja Malaga
|
|
|
Basketball |
Spain LEB Oro |
2 - 06:06
|
Forca Lleida
|
27-33
|
Grupo Alega Cantabria
|
|
|
Basketball |
Euroleague |
2 - 06:41
|
[4] Barcelona
|
32-22
|
Olympiacos
[5]
|
|
|
Basketball |
British Basketball League |
2 - 02:54
|
[2] Caledonia Gladiators
|
33-38
|
Newcastle Eagles
[6]
|
|
|
Basketball |
BNXT League |
3 - 10:00
|
[5] Okapi Aalstar
|
55-32
|
Feyenoord Rotterdam
[9]
|
|
|
Basketball |
BNXT League |
3 - 10:00
|
[6] Spirou Charleroi
|
39-37
|
Donar Groningen
[9]
|
|
|
Basketball |
BNXT League |
3 - 07:40
|
[2] Leuven Bears
|
43-37
|
LWD Basket
[7]
|
|
|
Basketball |
France Pro B |
3 - 10:00
|
[2] Vichy Clermont
|
45-38
|
Poitiers
[7]
|
|
|
Basketball |
BNXT League |
3 - 09:49
|
[4] Brussels Basketball
|
48-44
|
Kortrijk Spurs
[6] |
|
|
Basketball |
Spain LEB Oro |
3 - 10:00
|
[9] Real Betis
|
37-35
|
Real Valladolid
[8]
|
|
|
Basketball |
BNXT League |
3 - 10:00
|
[2] Antwerp Giants
|
45-23
|
Landstede Zwolle
[8]
|
|
|
Basketball |
BNXT League |
3 - 10:00
|
[5] Limburg United
|
31-40
|
Den Bosch
[3]
|
|
|
Basketball |
Spain LEB Oro |
3 - 05:13
|
[15] Melilla
|
59-32
|
Clavijo
[18]
|
|
|
Basketball |
France Nationale 1 |
4 - 08:14
|
Boulogne Sur Mer
|
69-68
|
Union Tarbes Lourdes
|
|
|
Basketball |
France Nationale 1 |
4 - 06:49
|
Rueil AC
|
64-70
|
Quimper
|
|
|
Basketball |
France Pro B |
4 - 07:44
|
[3] Boulazac
|
55-45
|
Saint-Chamond
[10]
|
|
|
Basketball |
France Nationale 1 |
4 - 09:44
|
Vendee Challans
|
63-69
|
Chartres
|
|
|
Basketball |
France Nationale 1 |
4 - 04:35
|
Vitre Aurore
|
64-55
|
USAP Basket
|
|
|
Basketball |
France Nationale 1 |
4 - 09:49
|
Loon Plage
|
52-69
|
Saint Vallier
|
|
|
Basketball |
France Nationale 1 |
4 - 10:00
|
Pont de Cheruy
|
51-66
|
Tours
|
|
|
Basketball |
Germany Bundesliga |
3 - 00:00
|
[14] Syntainics MBC
|
82-76
|
Heidelberg Academics
[14]
|
|
|
Basketball |
Uganda NBL |
3 - 10:00
|
Power Basketball Club
|
31-40
|
Namuwongo Blazers
|
|
|
Basketball |
Serbia Champs U19 |
4 - 04:18
|
Bkk Radnicki U19
|
62-55
|
Vojvodina U19
|
|
|
Basketball |
France Pro B |
4 - 08:29
|
[13] Nantes
|
62-74
|
Denain
[14]
|
|
|
Basketball |
France Nationale 1 |
3 - 00:21
|
STB Le Havre
|
63-45
|
Caen BC
|
|
|
Basketball |
BNXT League |
4 - 05:56
|
[7] Liege Basket
|
88-54
|
ZZ Leiden
[4]
|
|
|
Volleyball |
Belgium Liga |
25-20,19-25
|
[5] Menen
|
4-5
|
VBC Waremme
[6]
|
|
|
Volleyball |
Poland Plus Liga |
26-24
|
[3] Projekt Warszawa
|
14-13
|
Resovia Rzeszow
[4]
|
|
|
Volleyball |
Hungary Regional League Women |
18-25,26-24
|
Kertvarosi SE Women
|
14-11
|
BEAC Ujbuda Women
|
|
|
Volleyball |
Croatia Super Liga Women |
25-23,23-25
|
OK Dinamo Women
|
16-10
|
HAOK Mladost Women
|
|
|
Volleyball |
Spain Superliga 2 |
25-21,28-30
|
CV Leganes
|
0-0
|
Intasa San Sadurnino
|
|
|
Volleyball |
Poland 1 Liga Women |
25-20,23-25
|
[2] MKS Sokol Mogilno Women
|
17-12
|
KS Pila Women
[2] |
|
|
Volleyball |
France Pro A Women |
25-19,24-26
|
Nantes Women
|
12-18
|
Levallois Women
|
|
|
Volleyball |
Netherlands Eredivisie |
25-21,14-25,22-25
|
[2] Dynamo Apeldoorn
|
3-2
|
Orion Doetinchem
[1]
|
|
|
Volleyball |
Poland 3 Liga |
25-20,22-25
|
Tarnovia Tarnowo Podgorne
|
17-21
|
Bielsk Duzy
|
|
|
Volleyball |
Greece A2 |
25-22,25-21,21-25
|
APS Ftia
|
6-7
|
AO Serron
|
|
|
Volleyball |
Spain Superliga 2 Women |
25-16,23-25,19-25
|
Algar Sumenor Women
|
16-25
|
CVB Barca Women
|
|
|
Volleyball |
Greece A2 |
25-21,21-25
|
NAO Soudas
|
8-12
|
PAOK Rodou
|
|
|
Volleyball |
Algeria 1A |
24-26,25-22,18-25,25-21
|
MB Bejaia
|
11-14
|
ESE Eulma
|
|
|
Baseball |
College Baseball |
04/26 19:00 |
[2] Virginia Commonwealth
|
1-1
|
George Mason
[6] |
|
|
Baseball |
College Baseball |
04/26 19:00 |
[4] Virginia
|
0-2
|
Boston College
[11] |
|
|
Baseball |
College Baseball |
04/26 19:00 |
[9] Mount St. Mary's
|
0-0
|
Iona
[8] |
|
|
Baseball |
College Baseball |
04/26 19:00 |
[8] Delaware
|
0-0
|
Towson
[12] |
|
|
Baseball |
College Baseball |
04/26 19:00 |
[6] Stony Brook
|
0-1
|
Monmouth
[11] |
|
|
Baseball |
College Baseball |
04/26 19:00 |
[1] Niagara
|
0-0
|
Rider
[2] |
|
|
Baseball |
College Baseball |
04/26 19:00 |
[8] Davidson
|
2-0
|
Dayton
[2] |
|
|
Baseball |
MLB |
04/26 17:10 |
[7] KC Royals
|
5-0
|
DET Tigers
[10]
|
|
|
Ice Hockey |
International Friendlies (Regulation Only) |
2 - 13:22
|
Great Britain
|
1-0
|
Poland
|
|
|
Ice Hockey |
World Champs Div1A Women |
2 - 08:21
|
Austria Women
|
2-2
|
Hungary Women
|
|
|
Ice Hockey |
International Friendlies (Regulation Only) |
2 - 20:00
|
Switzerland
|
1-0
|
Latvia
|
|
|
Ice Hockey |
Germany Eishockey Liga |
3 - 10:38
|
[1] Fischtown Pinguins Bremerhaven
|
0-2
|
Eisbaren Berlin
[2]
|
|
|
Handball |
France Proligue |
35:13
|
[7] Besançon
|
18-17
|
Sarrebourg
[13]
|
|
|
Handball |
France Division 1 Women |
36:04
|
[3] Paris 92 Women
|
21-16
|
Stella St Maur Women
[14]
|
|
|
Handball |
France Starligue |
30:00
|
[13] Ivry
|
11-16
|
US Creteil
[16]
|
|
|
Handball |
France Proligue |
33:49
|
[15] Angers
|
21-17
|
Massy
[10]
|
|
|
Handball |
France Proligue |
30:00
|
[6] JS Cherbourg
|
17-10
|
Valence
[12]
|
|
|
Handball |
France Proligue |
34:14
|
[4] Selestat Alsace
|
19-16
|
Nancy
[8]
|
|
|
Handball |
France Proligue |
36:03
|
[3] Pontault Combault
|
17-13
|
Istres Provence
[2]
|
|
|
Handball |
France Proligue |
35:48
|
[5] Frontignan
|
16-20
|
Billere
[9]
|
|
|
Handball |
France Starligue |
34:11
|
[15] Dijon
|
14-17
|
Chambery Savoie
[7]
|
|
|
Handball |
Serbia Superliga |
40:22
|
[2] Crvena Zvezda
|
23-25
|
Radnicki Kragujevac
[3]
|
|
|
Handball |
France Starligue |
60:00
|
[5] Limoges 87
|
28-33
|
Nantes
[2]
|
|
|
Handball |
France Starligue |
59:42
|
[8] USAM Nimes
|
31-29
|
Chartres
[12]
|
|
|
Handball |
Germany 2 Bundesliga |
52:15
|
[8] Die Eulen Ludwigshafen
|
27-31
|
TUSEM Essen
[11]
|
|
|
Handball |
Iceland Olis Deildin Women |
60:00
|
[3] Haukar Hafnarfjordur Women
|
24-24
|
Fram Reykjavik Women
[2]
|
|
|
Handball |
Germany Bundesliga |
55:28
|
[15] ThSV Eisenach
|
23-29
|
TBV Lemgo Lippe
[11]
|
|
|
Handball |
Serbia Superliga |
60:00
|
[8] RK Proleter Zrenjanin
|
33-26
|
RK Ub
[6] |
|
|
Handball |
Germany Bundesliga |
60:00
|
[7] TSV Hannover Burgdorf
|
33-26
|
Frisch Auf Goppingen
[12]
|
|
|
Handball |
Arab Championship U21 |
60:00
|
Morocco U21
|
18-23
|
Tunisia U21
|
|
|
Tennis |
Challenger Savannah |
0-0
|
Tristan Boyer
|
0-0
|
Maxime Janvier
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Vero Beach |
0-15
|
William Grant
|
1-4
|
Chad Kissell
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Mosquera WD |
40-40
|
Ortenzi/P Ramirez
|
5-3
|
Fossa Huergo/Tona
|
|
|
Tennis |
Challenger Concepcion |
30-40
|
[490] Juan C P Angelo
|
1-6,3-1
|
Juan Pablo Ficovich
[246] |
|
|
Tennis |
Premier Padel Brussels |
0-0
|
Tapia/Coello
|
0-0
|
Belluati/Lamperti
|
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
15-0
|
[34] Borna Coric
|
3-6,2-4
|
Alexander Zverev
[5] |
|
|
Tennis |
Challenger Savannah |
30-40
|
[252] Gijs Brouwer
|
6-7,1-1
|
Dmitry Popko
[234] |
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
40-15
|
[25] Tallon Griekspoor
|
4-6,6-3,0-1
|
Taro Daniel
[85] |
|
|
Tennis |
ITF W75 Charlottesville |
A-40
|
[84] Kayla Day
|
5-6
|
Varvara Lepchenko
[244] |
|
|
Tennis |
UTR Pro Boca Raton Women |
15-40
|
Amy Lee
|
4-6,0-0
|
Kyle McPhillips
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Boca Raton Women |
0-0
|
Claire Shao
|
2-6,2-6
|
Ariana Pursoo
|
|
|
Tennis |
Challenger Concepcion |
40-0
|
Alvaro G Meza
|
4-6,4-4
|
Jose Pereira
|
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
0-0
|
[41] Mariano Navone
|
7-5,6-7,2-5
|
Holger Rune
[12] |
|
|
Horse Racing |
Santa Anita |
04/26 20:00 |
Santa Anita
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Club Hipico |
04/26 19:53 |
Club Hipico
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Oaklawn Park |
04/26 19:50 |
Oaklawn Park
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Gulfstream |
04/26 19:46 |
Gulfstream
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Tampa Bay Downs |
04/26 19:41 |
Tampa Bay Downs
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Keeneland |
04/26 19:36 |
Keeneland
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Newcastle |
04/26 19:30 |
Newcastle
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
San Isidro |
04/26 19:30 |
San Isidro
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Aqueduct |
04/26 19:29 |
Aqueduct
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Club Hipico |
04/26 19:23 |
Club Hipico
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Laurel Park |
04/26 19:23 |
Laurel Park
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Trinidad T20 Festival |
04/26 19:00 |
Queen's Park CC
|
0/0
|
Merryboys Sports Club
|
|
|
Cricket |
Guyana T10 |
04/26 18:30 |
Demerara Pitbulls
|
93/7
|
Berbice Piranhas
|
|
|
Greyhounds |
Romford EVE |
04/26 19:44 |
Romford EVE
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Harlow EVE |
04/26 19:41 |
Harlow EVE
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Nottingham EVE |
04/26 19:38 |
Nottingham EVE
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Sunderland EVE |
04/26 19:37 |
Sunderland EVE
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Oxford EVE |
04/26 19:33 |
Oxford EVE
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Sheffield EVE |
04/26 19:32 |
Sheffield EVE
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Romford EVE |
04/26 19:26 |
Romford EVE
|
View
|
|
|
|
Golf |
LA Championship |
04/25 14:15 |
LA Championship
|
View
|
|
|
|
Golf |
Zurich Classic of New Orleans |
04/25 12:00 |
Zurich Classic of New Orleans
|
View
|
|
|
|
Rugby Union |
French Division 2 |
25:17
|
[6] Mont de Marsan
|
3-5
|
Dax
[5]
|
|
|
Rugby Union |
Premiership Rugby |
38:48
|
[2] Bath
|
0-5
|
Saracens
[3]
|
|
|
Rugby Union |
Scotland Super Series |
40:00
|
Ayrshire Bulls
|
15-7
|
Watsonians
|
|
|
Rugby Union |
United Rugby Championship |
40:00
|
[14] Scarlets
|
13-17
|
Sharks
[13]
|
|
|
Rugby Union |
United Rugby Championship |
40:00
|
[10] Ulster
|
21-8
|
Benetton Treviso
[5]
|
|
|
Rugby Union |
French Division 2 |
80:00
|
[9] Colomiers
|
24-20
|
Montauban
[15]
|
|
|
Snooker |
World Championship 2024 |
04/26 09:00 |
Jak Jones
|
8-3
|
Si Jiahui
|
|
|
Darts |
European Tour 5 |
04/26 19:30 |
Raymond van Barneveld
|
0-0
|
Mike De Decker
|
|
|
Rugby League |
Super League |
26:39
|
Castleford
|
6-0
|
London Broncos
|
|
|
Rugby League |
Super League |
24:20
|
Hull KR
|
10-0
|
Wigan
|
|
|
Rugby League |
Super League |
26:39
|
Leigh
|
4-0
|
Catalan Dragons
|
|
|
Speedway |
Speedway |
04/26 18:30 |
Motor Lublin
|
38-22
|
Apator Torun
|
|
|
Futsal |
Spain Primera División |
06:13
|
Real Betis FSN
|
1-2
|
FS Valdepeñas
|
|
|
Futsal |
Croatia Premier League |
11:55
|
MNK Dinamo
|
3-1
|
MNK Pula
|
|
|
Futsal |
Czech Republic 1 Liga |
09:09
|
Slavia Praha
|
1-3
|
SK Plzen
|
|
|
Futsal |
Portugal Premier League |
00:00
|
Sporting CP
|
2-1
|
AD Fundao
|
|
|
Futsal |
Portugal Premier League |
00:02
|
SL Benfica
|
7-1
|
Braga
|
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
6-11,6-11
|
Boguslaw Koszyk
|
8-6
|
Ondrej Kveton
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
|
Tomas Turek
|
0-0
|
Vojtech Koubek
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup Women |
5-11,7-11
|
Iryna Aseieva
|
0-0
|
Veronika Andriushchenko
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
13-11
|
Daniel Vojna
|
5-6
|
Zdenek Muhlhauser
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-8,11-8,5-11
|
Mateusz Burkacki
|
8-8
|
Tomasz Lojtek
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-7,7-11
|
David Sabuka
|
4-5
|
Jakub Nemecek Snr
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-7,11-8
|
Valentyn Chumak
|
1-2
|
Illia Marynkevych
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
5-11,11-9,11-8,6-11
|
Dmytro Rehotun
|
3-2
|
Valentyn Lobas
|
|
|
Table Tennis |
European Champions League Women |
11-9,11-4
|
Xiaoxin Yang
|
5-4
|
Jieni Shao
|
|
|
Beach Volleyball |
CBVP Brasilia |
21-18
|
Arthur/Adrielson
|
2-4
|
Saymon/Matheuszinho
|
|
|
Beach Volleyball |
CBVP Brasilia |
17-21
|
Mateus/Adelmo
|
4-5
|
Pedro/Gabriel Santiago
|
|
|
Squash |
Irish Squash Open |
04/26 19:00 |
Mohamad Zakaria
|
3-3
|
George Parker
|
|
|
Water Polo |
Croatia Championship |
3 - 03:37
|
HAVK Mladost
|
7-7
|
Jadran Split
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Pro League |
01:38
|
BB Team
|
1-3
|
M80
|
|
|
Esports |
COD - CDL - Major 3 Quals |
00:00
|
LA Thieves
|
1-0
|
Carolina Royal Ravens
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCT EMEA |
01:40
|
Karmine Corp
|
1-6
|
KOI
|
|
|
Esports |
CS2 - RES Regional EU |
00:18
|
B8
|
3-3
|
Alliance
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Pro League |
01:03
|
TYLOO
|
12-12
|
Sharks
|
|
|