Football |
Bangladesh Premier League |
00'
|
Bangladesh Police Club
|
View
|
Rahmatgonj MFS
|
|
|
Football |
Australia A-League |
00'
|
[4] Sydney FC
|
View
|
Macarthur FC
[5]
|
|
|
Football |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
00'
|
Arsenal (Spiderman) Esports
|
View
|
Newcastle (Palas) Esports
|
|
|
Football |
India Shillong Premier League |
01'
|
Mawlai SC
|
0-0
|
Nangkiew Irat
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
02'
|
Benfica (labotryas) Esports
|
0-1
|
Newcastle (BlackStar98) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
03'
|
Inter (FEARGGWP) Esports
|
0-1
|
AC Milan (Upcake22) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
11'
|
Man Utd (Odin) Esports
|
1-4
|
Tottenham (Donatello) Esports
|
|
|
Football |
Ukraine Persha Liga |
11'
|
[6] Dinaz Vyshgorod
|
0-0
|
Nyva Ternopil
[3]
|
|
|
Football |
Germany Oberliga Bayern South |
11'
|
[9] SV Kirchanschöring
|
1-0
|
FC Deisenhofen
[5]
|
|
|
Football |
Estonia Esiliiga |
12'
|
[7] FC Elva
|
0-0
|
FC Tallinn
[6] |
|
|
Football |
Estonia Esiliiga B |
13'
|
[1] FA Kalev Tartu
|
0-0
|
JK Tammeka Tartu II
[2]
|
|
|
Football |
Sweden 1.div Norra |
14'
|
[12] Piteå IF
|
0-2
|
Nordic United FC
[1] |
|
|
Football |
Thailand League Women |
14'
|
Bangkok Women
|
0-0
|
Hinkhon United Women
|
|
|
Football |
Estonia Esiliiga B |
15'
|
[10] Johvi FC Phoenix
|
0-0
|
Parnu JK
[8]
|
|
|
Football |
Estonia Esiliiga B |
15'
|
[7] Laanemaa Haapsalu
|
1-0
|
Tallinna JK Legion
[6]
|
|
|
Football |
Estonia Esiliiga |
16'
|
[5] Viimsi JK
|
0-0
|
JK Tabasalu
[9]
|
|
|
Football |
Australia New South Wales Premier League |
24'
|
[7] St George City FA
|
0-1
|
Manly Utd
[11]
|
|
|
Football |
Kenya Super League |
24'
|
Rainbow FC
|
0-0
|
Kisumu All Stars
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
27'
|
[1] Cesena U19
|
0-0
|
Virtus Entella U19
[5]
|
|
|
Football |
Australia New South Wales Premier League |
31'
|
[6] Blacktown City
|
1-0
|
NWS Spirit FC
[13] |
|
|
Football |
Australia New South Wales League 2 |
35'
|
South Coast Flame FC
|
0-0
|
Camden Tigers SC
|
|
|
Football |
Australia NPL Victoria U23 |
36'
|
Port Melbourne U23
|
1-0
|
Dandenong City U23
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 2 |
36'
|
Prospect United
|
0-0
|
Sydney University
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 1 |
36'
|
Mt Druitt Town Rangers
|
1-0
|
Hakoah Sydney City East
|
|
|
Football |
Australia New South Wales Premier League |
36'
|
[4] Marconi Stallions
|
0-0
|
Hills United FC
[12]
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 1 |
37'
|
Rydalmere Lions FC
|
0-0
|
Dulwich Hill
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 1 |
37'
|
Inter Lions
|
1-0
|
SD Raiders
|
|
|
Football |
Slovakia I Liga Women |
37'
|
[2] MFK Ruzomberok Women
|
1-0
|
Spartak Myjava Women
[1]
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 1 |
38'
|
Bankstown City Lions FC
|
0-0
|
Bonnyrigg White Eagles
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 1 |
38'
|
University NSW
|
0-2
|
Bulls FC Academy
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
38'
|
[11] Bari U19
|
0-0
|
Crotone U19
[16]
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 1 |
38'
|
Blacktown Spartans
|
0-1
|
Macarthur Rams
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 3 |
39'
|
Juve Stabia U19
|
0-0
|
Virtus Francavilla U19
|
|
|
Football |
Czech Republic Women Div 2 |
39'
|
Sigma Olomouc Women
|
2-0
|
SK Lisen Women
|
|
|
Football |
Poland Youth League |
40'
|
[5] Warta Poznan U19
|
2-0
|
Wisla Krakow U19
[14]
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 2 |
40'
|
Fraser Park
|
2-0
|
Central Coast United FC
|
|
|
Football |
Germany Bundesliga U19 |
40'
|
FC Viktoria Köln U19
|
3-0
|
Alemannia Aachen U19
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 2 |
40'
|
Bankstown United FC
|
4-0
|
Western Rage
|
|
|
Football |
Czech Republic Youth League |
41'
|
[8] Sigma Olomouc U19
|
0-1
|
Slovacko U19
[10]
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
41'
|
[14] Pescara U19
|
3-0
|
Palermo U19
[7]
|
|
|
Football |
Australia NPL Queensland Women |
41'
|
[1] Brisbane City Women
|
1-0
|
Sunshine Coast Wanderers Women
[7]
|
|
|
Football |
Czech Republic Youth League |
41'
|
[14] Vysocina Jihlava U19
|
1-0
|
Frydek Mistek U19
[16]
|
|
|
Football |
Poland IV Liga |
41'
|
Supra Kwidzyn
|
0-0
|
Gedania Gdansk II
|
|
|
Football |
Croatia U19 League |
42'
|
Mladost Zdralovi U19
|
1-3
|
Hajduk Split U19
|
|
|
Football |
Spain Youth League |
42'
|
Villarreal U19
|
0-0
|
Levante U19
|
|
|
Football |
Kazakhstan Premier League |
42'
|
[10] FK Zhenys
|
0-0
|
FC Elimai Semey
[7] |
|
|
Football |
Czech Republic Youth League |
42'
|
[12] FC Zlin U19
|
1-0
|
MFK Karvina U19
[15]
|
|
|
Football |
Germany Bundesliga U19 |
43'
|
Werder Bremen U19
|
2-0
|
Carl Zeiss Jena U19
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 1 |
43'
|
[16] Monza U19
|
1-0
|
Frosinone U19
[18]
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
43'
|
[9] Spezia U19
|
1-2
|
Salernitana U19
[13]
|
|
|
Football |
Turkey U19 League |
43'
|
Bursaspor U19
|
0-0
|
Bandirmaspor U19
|
|
|
Football |
Kazakhstan Premier League |
43'
|
[6] FK Kyzylzhar
|
0-0
|
Turan Turkistan
[11]
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
43'
|
[6] Como U19
|
3-2
|
Udinese U19
[4]
|
|
|
Football |
Croatia U19 League |
43'
|
NK Lokomotiva Zagreb U19
|
1-0
|
Dinamo Zagreb U19
|
|
|
Football |
Turkey U19 League |
43'
|
Goztepe U19
|
1-1
|
Adanaspor U19
|
|
|
Football |
Lithuania 1 Lyga |
44'
|
[13] FK Ekranas
|
0-0
|
BE1 NFA
[3] |
|
|
Football |
Finland Kolmonen |
44'
|
VJS Vantaa II
|
0-0
|
ESPA
|
|
|
Football |
Poland IV Liga |
44'
|
Wisla Krakow II
|
5-0
|
MKS Trzebinia
|
|
|
Football |
Italy Campionato Primavera 2 |
44'
|
[8] Cosenza U19
|
2-0
|
Ternana U19
[12]
|
|
|
Football |
Hungary NB III |
44'
|
Vasas SC II
|
1-2
|
FC Dabas
|
|
|
Football |
Poland Youth League |
45'
|
[13] Korona Kielce U19
|
1-2
|
Zaglebie Lubin U19
[4]
|
|
|
Football |
Romania Liga 2 |
45'
|
[1] FC Unirea 2004 Slobozia
|
1-0
|
CS Corvinul Hunedoara
[2] |
|
|
Football |
Kenya Super League |
46'
|
Naivas FC
|
0-1
|
Vihiga Bullets
|
|
|
Football |
Vietnam V-League 2 |
46'<sup>+2</sup>
|
[8] Dong Thap
|
0-0
|
Long An
[3]
|
|
|
Football |
Australia New South Wales League 1 |
50'
|
Northern Tigers
|
0-0
|
Dunbar Rovers FC
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
54'
|
[15] FK Prepere
|
0-0
|
FK Usti nad Labem
[3]
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
54'
|
FK Blansko
|
2-1
|
CSK Uhersky Brod
|
|
|
Football |
Australia New South Wales U20 League |
54'
|
Sutherland Sharks U20
|
2-0
|
Rockdale Ilinden FC U20
|
|
|
Football |
Australia New South Wales Premier League |
55'
|
[10] St George Saints
|
0-1
|
Sydney Olympic
[9]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
55'
|
FK Komarov
|
3-0
|
SK Otava Katovice
|
|
|
Football |
Australia Darwin Premier League |
56'
|
Darwin Hearts
|
1-3
|
Darwin Olympic
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
57'
|
Tj Oldrichov
|
1-2
|
FK Nestemice
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
59'
|
[16] FK Teplice B
|
0-0
|
Sokol Zivanice
[11]
|
|
|
Football |
Australia Victoria Premier League 1 |
63'
|
[13] Werribee City
|
1-2
|
Bentleigh Greens
[5]
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
65'
|
Havlickuv Brod
|
1-1
|
SK Zdirec Nad Doubravou
|
|
|
Football |
Australia Queensland Premier League Women |
65'
|
Virginia United SC Women
|
1-4
|
Gold Coast Knights Women
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
66'
|
Slovan Rosice
|
1-1
|
MFK Karvina B
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
66'
|
SK Mirovice
|
1-0
|
FC Semice
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
68'
|
MFK Chrudim B
|
3-0
|
Hlinsko
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
71'
|
[14] Motorlet Praha
|
1-0
|
Sokol Hostoun
[3]
|
|
|
Football |
Czech Republic 3. Ligy |
71'
|
TJ Tatran Bohunice
|
0-1
|
Trinec
|
|
|
Football |
Czech Republic 5 Ligy |
72'
|
FC Irp Cesky Tesin
|
2-0
|
Dolni Benesov
|
|
|
Football |
Australia Victoria Premier League 2 |
72'
|
FC Melbourne Srbija
|
1-0
|
Beaumaris
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
73'
|
SK Hrebec
|
1-1
|
SK Slany
|
|
|
Football |
Czech Republic 4. Ligy |
75'
|
SK Ujezd Praha 4
|
1-1
|
FK Neratovice-Byskovice
|
|
|
Football |
South Africa Diski Challenge |
81'
|
Kaizer Chiefs Reserves
|
3-1
|
Sekhukhune United Reserves
|
|
|
Football |
South Africa Diski Challenge |
83'
|
Moroka Swallows Reserves
|
0-1
|
Stellenbosch FC Reserves
|
|
|
Football |
China Division 2 |
85'
|
[6] Shenzhen Juniors
|
0-1
|
Guangxi Hengchen
[3] |
|
|
Football |
Australia Queensland Premier League 3 |
85'
|
Redcliffe Dolphins SC
|
4-2
|
North Pine
|
|
|
Football |
China Division 2 |
85'
|
[7] Quanzhou Yaxin
|
1-2
|
Shanghai Port Reserves
[5] |
|
|
Football |
Australia Queensland Premier League 3 |
86'
|
North Brisbane FC
|
2-2
|
Newmarket
|
|
|
Football |
China Division 2 |
86'
|
[9] Guangxi Lanhang
|
0-0
|
Jiangxi Dark Horse
[8] |
|
|
Football |
South Africa Diski Challenge |
87'
|
Cape Town Spurs Reserves
|
2-1
|
Polokwane City Reserves
|
|
|
Football |
Australia Capital Territory Premier League |
90'
|
[4] Monaro Panthers
|
3-1
|
Cooma Tigers
[3]
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 01:06
|
PHX Suns (TYCOON) Esports
|
9-15
|
CLE Cavaliers (COMBO) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
2 - 03:13
|
LA Lakers (Andrik) Esports
|
26-27
|
PHI 76ers (Resarke) Esports
|
|
|
Basketball |
Olympic Qual. 3x3 Women |
0 - 03:21
|
[1] Netherlands 3x3 Women
|
15-4
|
Kenya 3x3 Women
[4] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
1 - 06:57
|
[14] Penrith Panthers
|
2-2
|
Canberra Gunners
[3]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
1 - 03:28
|
[4] Albury Wodonga Bandits
|
14-20
|
Maitland Mustangs
[1] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
1 - 01:21
|
[13] NW Tasmania
|
17-18
|
Frankston Blues
[8]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
1 - 01:56
|
[7] Hills Hornets
|
11-12
|
Illawarra Hawks NBL1
[16] |
|
|
Basketball |
Australia Big V Women |
1 - 01:49
|
[4] Bellarine Storm Women
|
19-23
|
Warrnambool Mermaids Women
[3]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
1 - 02:02
|
[1] Nunawading Spectres
|
15-11
|
Diamond Valley Eagles
[19]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 North |
1 - 03:28
|
[6] Townsville Heat
|
18-21
|
Darwin Salties
[2] |
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
4 - 00:36
|
BOS Celtics (SCORCH) Esports
|
57-44
|
MIL Bucks (JUGGERNAUT) Esports
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
2 - 05:48
|
[12] Newcastle Falcons
|
19-38
|
Bankstown Bruins
[10] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
2 - 00:06
|
[16] Geelong Supercats
|
36-37
|
Mount Gambier Pioneers
[5]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 Central Women |
3 - 10:00
|
[2] North Adelaide Rockets Women
|
50-38
|
Southern Tigers Women
[6] |
|
|
Basketball |
Indonesia IBL |
3 - 10:00
|
[13] Tangerang Hawks
|
27-51
|
Rajawali Medan
[5] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 Central Women |
3 - 10:00
|
[10] Woodville Warriors Women
|
32-52
|
Norwood Flames Women
[7] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 Central Women |
3 - 10:00
|
[9] West Adelaide Bearcats Women
|
22-41
|
Forestville Eagles Women
[5] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 Central |
3 - 10:00
|
[3] South Adelaide Panthers
|
49-42
|
Central District Lions
[8] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
2 - 03:29
|
[13] South West Slammers Women
|
27-34
|
Perry Lakes Hawks Women
[6] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
3 - 10:00
|
[7] Willetton Tigers Women
|
34-35
|
Cockburn Cougars Women
[4] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
2 - 00:03
|
[12] East Perth Eagles Women
|
36-34
|
Mandurah Magic Women
[9] |
|
|
Basketball |
Chinese Taipei SBL |
1 - 05:38
|
[1] Taiwan Beer
|
12-9
|
Yulon Dinos
[3] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 North |
2 - 00:24
|
[13] North Gold Coast Seahawks
|
40-29
|
Brisbane Capitals
[12] |
|
|
Basketball |
Australia Big V |
3 - 10:00
|
[5] Sunbury Jets
|
36-36
|
Shepparton Gators
[9] |
|
|
Basketball |
Chinese Taipei P League |
2 - 07:22
|
[5] Fubon Braves
|
40-25
|
Kaohsiung Steelers
[6] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
2 - 02:13
|
[15] Hornsby Spiders
|
50-29
|
Sutherland Sharks
[11] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 North |
2 - 04:01
|
[8] Ipswich Force
|
32-43
|
Rockhampton Rockets
[14] |
|
|
Basketball |
Japan B League 1 |
3 - 09:46
|
[8] Toyama Grouses
|
44-39
|
Nagoya Fighting Eagles
[5]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South Women |
4 - 04:24
|
[15] Waverley Falcons Women
|
53-93
|
Bendigo Braves Women
[3]
|
|
|
Basketball |
Japan B League 1 |
3 - 00:09
|
[3] Shibuya Sun Rockers
|
67-55
|
Shinshu Brave Warriors
[7]
|
|
|
Basketball |
Philippines MPBL |
4 - 01:38
|
San Juan Knights
|
74-71
|
Pangasinan Heatwaves
|
|
|
Volleyball |
Poland Uni Champs Women - 3 Sets |
|
Politechnika Opolska Women
|
0-0
|
AWF Wroclaw Women
|
|
|
Volleyball |
Poland Uni Champs - 3 Sets |
|
UE Katowice
|
0-0
|
Politechnika Wroclaw
|
|
|
Volleyball |
Indonesia Proliga Women |
13-25
|
[1] Jakarta Pertamina Women
|
1-3
|
Popsivo Polwan Women
[3] |
|
|
Volleyball |
Lithuania KTML |
23-25
|
Vitameda
|
21-19
|
TK Spartakas
|
|
|
Volleyball |
Poland Uni Champs - 3 Sets |
25-18,22-25
|
Politechnika Opolska
|
2-1
|
Akademia WSB
|
|
|
Volleyball |
Poland Uni Champs Women - 3 Sets |
25-13
|
UP Wroclaw Women
|
21-19
|
UE Katowice Women
|
|
|
Baseball |
CPBL |
05/04 09:05 |
[3] Rakuten Monkeys
|
3-0
|
Uni-Lions
[1] |
|
|
Baseball |
CPBL |
05/04 09:05 |
[3] Fubon Guardians
|
1-1
|
CITIC Brothers
[2] |
|
|
Baseball |
CPBL |
05/04 09:05 |
[6] TSG Hawks
|
0-0
|
Wei-Chuan Dragons
[5] |
|
|
Baseball |
Japan NPB |
05/04 09:00 |
Chunichi Dragons
|
3-0
|
Yakult Swallows
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
05/04 09:00 |
Hanshin Tigers
|
0-0
|
Yomiuri Giants
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[7] Kiwoom Heroes
|
1-5
|
KT Wiz
[9]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[10] Lotte Giants
|
1-2
|
Samsung Lions
[3]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[8] Hanwha Eagles
|
0-10
|
Kia Tigers
[1]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[2] NC Dinos
|
3-2
|
SSG Landers
[4]
|
|
|
Ice Hockey |
AIHL |
3 - 01:35
|
[10] Canberra Brave
|
3-3
|
Melbourne Ice
[1]
|
|
|
Handball |
Portugal 2 Divisao Women |
10:13
|
Sao Bernardo Women
|
1-0
|
CD Portugal Women
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Yecla WD |
0-0
|
Nagy/Steur
|
0-1
|
Failla/Iamachkine
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Bucharest Women |
0-15
|
Mingge Xu
|
3-1
|
Lavinia Tanasie
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Nottingham |
30-40
|
[413] Blake Mott
|
0-0
|
Charles Broom
[339] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Nottingham |
0-30
|
Emile Hudd
|
0-1
|
Henry Searle
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Bucharest Women |
40-40
|
Isabelle Kouzmanov
|
0-3
|
Inka Wawrzkiewicz
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Lopota |
0-0
|
[125] Daria Snigur
|
1-0
|
Kira Pavlova
[461] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Sabadell |
15-0
|
[264] Nikolas Sanchez Izquierdo
|
0-0
|
Daniel Rincon
[216] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir WD |
30-30
|
Abe/Arakawa
|
1-4
|
Aixirefu/Xiao
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Varberg |
40-30
|
[363] Elena Malygina
|
2-1
|
Naima Karamoko
[407] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Varberg |
15-30
|
Sina Herrmann
|
1-3
|
Caijsa W Hennemann
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita MD |
30-40
|
Wehnelt/Zahraj
|
4-2
|
Carlini/Ferri
|
|
|
Tennis |
WTA Lleida |
15-40
|
[72] Mayar Sherif
|
3-1
|
Guiomar Maristany Zuleta De Reales
[290] |
|
|
Tennis |
Challenger Guangzhou |
40-40
|
[167] Yunchaokete Bu
|
4-3
|
James Duckworth
[113] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
40-A
|
[317] Marie Benoit
|
2-4
|
Hanne Vandewinkel
[277] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
0-0
|
Karan Singh
|
3-4
|
Stuart Parker
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
30-15
|
Ikumi Yamazaki
|
5-1
|
Zhibek Kulambayeva
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Osijek MD |
30-0
|
Lemstra/Romano
|
6-0,1-2
|
Dragomirov/Gloeckler
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Osijek WD |
15-30
|
Drugdova/Sebestova
|
5-3
|
Anane/Gadient
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Osijek MD |
30-15
|
Graf/Paty
|
5-5
|
Basic/Kupcic
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
0-30
|
Sascha Gueymard Wayenburg
|
3-6,4-1
|
Branko Djuric
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Kursumlijska Banja |
0-0
|
Suana Tucakovic
|
1-6,2-6
|
Wakana Sonobe
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Kursumlijska Banja |
30-15
|
Dimitra Pavlou
|
4-6,2-3
|
Madelief Hageman
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
0-0
|
[377] Carlos Sanchez Jover
|
2-6,7-5,0-0
|
Elmer Moeller
[310] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
0-0
|
Filip Cristian Jianu
|
3-6,4-6
|
Michael Agwi
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya |
A-40
|
Aya El Aouni
|
6-3,3-1
|
Alina Granwehr
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
30-15
|
Max Alcala Gurri
|
2-6,5-4
|
Stijn Slump
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
0-30
|
[383] Damien Wenger
|
2-6,5-5
|
Alexander Weis
[293] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
0-0
|
Eva Vedder
|
7-5,5-2
|
Natalia Szabanin
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
0-0
|
[452] Andrea Lazaro Garcia
|
6-4,3-2
|
Laura Hietaranta
[438] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya |
30-15
|
Valeriya Yushchenko
|
6-4,2-3
|
Alena Kovackova
|
|
|
Horse Racing |
AUS Toowoomba |
05/04 10:48 |
Toowoomba
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
AUS Toowoomba |
05/04 10:10 |
Toowoomba
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Turffontein (SA |
05/04 10:05 |
Turffontein (SA)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Greyville (SA) |
05/04 09:45 |
Greyville (SA)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
JPN Saga |
05/04 09:40 |
Saga
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Auteuil |
05/04 09:38 |
Auteuil
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
JPN Kanazawa |
05/04 09:30 |
Kanazawa
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Bordeaux Le Bou |
05/04 09:21 |
Bordeaux Le Bouscat
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Qosh Tepa National T20 Cup |
05/04 09:30 |
Mis Ainak Region
|
View
|
Amo Region
|
|
|
Cricket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
05/04 09:30 |
Central Sparks Women
|
,7/0
|
Northern Diamonds Women
|
|
|
Cricket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
05/04 09:30 |
Sunrisers Women
|
9/1
|
South East Stars Women
|
|
|
Cricket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
05/04 09:30 |
Western Storm Women
|
,38/0
|
Southern Vipers Women
|
|
|
Cricket |
Nepal vs West Indies A - 5th Twenty20 Match |
05/04 06:30 |
Nepal
|
173/4,172/7
|
West Indies A
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ballarat |
05/04 10:52 |
Ballarat
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 10:45 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ballarat |
05/04 10:31 |
Ballarat
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 10:26 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ballarat |
05/04 10:13 |
Ballarat
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Doncaster |
05/04 10:11 |
Doncaster
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 10:07 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Gardens |
05/04 10:03 |
The Gardens
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Meadows |
05/04 10:00 |
The Meadows
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Dubbo |
05/04 09:56 |
Dubbo
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Romford |
05/04 09:54 |
Romford
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ballarat |
05/04 09:53 |
Ballarat
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ipswich |
05/04 09:50 |
Ipswich
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Monmore |
05/04 09:47 |
Monmore
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 09:46 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Gardens |
05/04 09:42 |
The Gardens
|
View
|
|
|
|
Golf |
LIV Golf Singapore |
05/03 01:15 |
LIV Golf Singapore
|
View
|
|
|
|
Rugby Union |
World Rugby SVNS Series Women |
10:26
|
France 7s Women
|
0-0
|
Canada 7s Women
|
|
|
Rugby Union |
Super Rugby Pacific |
09:43
|
[4] Brumbies
|
14-0
|
Fijian Drua
[8]
|
|
|
Snooker |
World Championship 2024 |
05/03 13:30 |
Jak Jones
|
8-9
|
Stuart Bingham
|
|
|
Rugby League |
NRL |
31:33
|
North Queensland Cowboys
|
8-0
|
Dolphins
|
|
|
Australian Rules |
AFL |
1 - 12:34
|
[4] Melbourne
|
1.1(7)-1.2(8)
|
Geelong
[2]
|
|
|
Futsal |
Cambodia Makor League |
20:00
|
Down Town Sport
|
3-2
|
DIG FC
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Petr Orlowski
|
0-0
|
Zdenek Petran
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-4
|
Sebastian Baran
|
3-3
|
Dawid Kotwica
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-8
|
Denys Pesternikov
|
2-4
|
Dmytro Zeniuk
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
7-11,11-8
|
Jakub Kosowski
|
6-6
|
Marcin Litwiniuk
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-6,11-7
|
Oleh Pereguda
|
2-0
|
Oleh Ponomarenko
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-9
|
Michal Syroha
|
10-8
|
Jaroslav Strnad 1961
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
6-11,7-11,12-10
|
Dmitro Parhomenko
|
6-8
|
Matej Perny
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-6,6-11,11-3
|
Petr Osvald
|
6-7
|
Kyryl Darin
|
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
11-3,12-10,9-11
|
Jiri Vrablik
|
11-8
|
Bastien Rembert
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-6,4-11,7-11
|
Marek Cejka
|
7-6
|
Radim Jaros
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-1,11-7,6-11
|
Roman Zaporozhets
|
9-9
|
Ihor Torhachov
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
12-14,11-7,11-7
|
Adam Kral
|
1-1
|
Petr Vodal
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
8-11,8-11
|
Pavlo Chyzh
|
9-11
|
Serhii Hovorunets
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-5,4-11,16-14
|
Oleksandr Bondarchuk
|
3-1
|
Dmytro Neborak
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-5,11-7,5-11
|
Antonin Spurny
|
3-1
|
Zdenek Petran
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open |
17-21
|
Chirag Sen
|
0-1
|
Gustav Bjorkler
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open Women |
|
Kaloyana Nalbantova
|
0-0
|
Devika Sihag
|
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
21-19
|
Yu Qi Shi
|
14-2
|
Zii Jia Lee
|
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
21-18
|
Anthony Sinisuka Ginting
|
5-10
|
Tien Chen Chou
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open |
|
Lucas Claerbout
|
5-9
|
Jia Heng Jason Teh
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open |
14-21
|
Mads Juel Moller
|
16-13
|
Darshan Pujari
|
|
|
Beach Volleyball |
Austrian Beach Tour Neusiedl Women |
22-20
|
Wiesmeyr/Saric
|
19-19
|
Pfau/Elsner
|
|
|
Beach Volleyball |
Austrian Beach Tour Neusiedl Women |
21-16,19-21
|
Kendler/Schopf
|
0-0
|
Puskina/Hackforth
|
|
|
Water Polo |
Water Polo Matches Women |
2 - 08:00
|
CN Sant Andreu Women
|
4-2
|
CN Terrassa Women
|
|
|
Netball |
Super Netball |
05/04 09:00 |
Adelaide Thunderbirds
|
37-23
|
GIANTS Netball
|
|
|
Esports |
LOL - MSI |
00:00
|
LOUD
|
0-0
|
GAM Esports
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCT China |
01:40
|
Dragon Ranger
|
4-11
|
TYLOO
|
|
|
Esports |
DOTA2 - European Pro League |
22:28
|
B8
|
0-0
|
Rest Farmers
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCL DACH |
01:40
|
FOKUS
|
3-3
|
SK Gaming
|
|
|
Esports |
CS2 - CCT Europe Series 2 |
00:27
|
Sampi
|
10-9
|
Endpoint
|
|
|
Esports |
CS2 - EsportsBattle |
01:01
|
Gameinside
|
2-8
|
NightRaid
|
|
|
Esports |
CS2 - European Pro League Division 2 |
01:55
|
PGE Turow
|
7-2
|
Astralis Talent
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCT Pacific |
01:40
|
Gen.G
|
12-8
|
T1
|
|
|