Football |
Paraguay Women League |
00'
|
Sportivo Trinidense Women
|
View
|
Nacional-Humaita Women
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
00'
|
Argentina (why) Esports
|
View
|
Portugal (Simaponika) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
00'
|
Real Madrid (LaikingDast) Esports
|
0-0
|
PSG (Inquisitor) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
05/02 21:06 |
Bayern (Boulevard) Esports
|
0-0
|
Barcelona (MeLToSik) Esports
|
|
|
Football |
Panama LPF |
03'
|
[2] Tauro FC
|
0-0
|
Potros Del Este
[1]
|
|
|
Football |
Panama LPF |
04'
|
[4] Alianza FC Panama
|
0-0
|
Sporting San Miguelito
[5]
|
|
|
Football |
Panama LPF |
04'
|
[3] Plaza Amador
|
0-0
|
CD Arabe Unido
[6]
|
|
|
Football |
Honduras Reserve League |
04'
|
Real Espana Reserves
|
1-0
|
Genesis de Comayagua Reserves
|
|
|
Football |
Guatemala Primera Division |
04'
|
Aurora
|
0-0
|
Suchitepequez
|
|
|
Football |
Mexico Liga TDP |
05'
|
Club Deportivo Águila Azteca
|
0-0
|
CD Pioneros Junior
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
Lazio (TongPo) Esports
|
1-1
|
Arsenal (Mosquito) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
Antalyaspor (Saigon) Esports
|
0-3
|
Galatasaray (Ozil) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
Besiktas (Prince) Esports
|
3-0
|
Fenerbahce (Anthem) Esports
|
|
|
Football |
South American U20 Championship Women |
07'
|
[6] Peru Women U20
|
0-0
|
Paraguay Women U20
[2]
|
|
|
Football |
Honduras Reserve League |
07'
|
Motagua Reserves
|
1-0
|
CD Real Sociedad Reserves
|
|
|
Football |
Honduras Reserve League |
07'
|
CD Victoria La Ceiba Reserves
|
0-0
|
CD Marathon Reserves
|
|
|
Football |
Colombia Primera B |
07'
|
[1] Atletico Huila
|
0-0
|
Orsomarso
[8]
|
|
|
Football |
Colombia Primera B |
07'
|
[11] Barranquilla FC
|
0-0
|
Real Cartagena
[4]
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
Germany (exhausted) Esports
|
4-0
|
Netherlands (She1khy) Esports
|
|
|
Football |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
England (Serenity) Esports
|
0-2
|
Argentina (why) Esports
|
|
|
Football |
Honduras Reserve League |
09'
|
Olancho FC Reserves
|
0-0
|
CD Vida Reserves
|
|
|
Football |
Colombia Primera B |
36'
|
[12] Boca Juniors De Cali
|
0-1
|
Deportes Quindio
[7]
|
|
|
Football |
Colombia Primera B |
37'
|
[15] CD Real Santander
|
0-1
|
Cucuta Deportivo
[3]
|
|
|
Football |
Colombia Primera B |
45'
|
[13] Leones
|
1-0
|
Union Magdalena
[6]
|
|
|
Football |
Ecuador LigaPro Serie B |
48'
|
[10] Club 9 de Octubre
|
0-0
|
Independiente Juniors
[1]
|
|
|
Football |
Peru Campeonato Nacional Women |
48'
|
FC Killas Women
|
2-1
|
UNSAAC Women
|
|
|
Football |
Iceland Premier League Women |
92'<sup>+6</sup>
|
[7] Fylkir Reykjavik Women
|
4-2
|
Keflavik Women
[9]
|
|
|
Basketball |
Uruguay Liga |
1 - 10:00
|
Malvin
|
0-0
|
Aguada
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 05:00
|
PHX Suns (GRANDMASTER) Esports
|
0-0
|
GS Warriors (LANES) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
4 - 02:24
|
BOS Celtics (OREZ) Esports
|
62-63
|
LA Lakers (MARINE) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
4 - 03:56
|
BOS Celtics (Ugren) Esports
|
65-55
|
IND Pacers (Trba) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
4 - 04:23
|
PHI 76ers (Jovke) Esports
|
69-57
|
ATL Hawks (Pakapaka) Esports
|
|
|
Basketball |
Portugal Nacional 2A Cup |
2 - 01:58
|
Alges
|
19-28
|
Estoril BC U23
|
|
|
Basketball |
Argentina LDD |
3 - 05:46
|
Platense LDD
|
35-45
|
Riachuelo LDD
|
|
|
Volleyball |
Portugal Nacional |
20-25,20-25
|
[4] AJF Bastardo
|
14-10
|
Academica De Espinho
[5]
|
|
|
Baseball |
MLB |
05/02 18:35 |
[16] WAS Nationals
|
0-6
|
TEX Rangers
[14]
|
|
|
Baseball |
Cuba Serie Nacional |
05/02 18:00 |
Isla de la Juventud
|
6-3
|
Pinar del Río
|
|
|
Handball |
Iceland Úrvalsdeild |
56:13
|
[3] Valur
|
36-21
|
UMF Afturelding
[2]
|
|
|
Tennis |
Challenger Porto Alegre MD |
0-15
|
Ribero/Sheyngezikht
|
0-1
|
Britto/Villanueva
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Anapoima MD |
0-0
|
Denisov/Nunez
|
1-1
|
Alarcon/Estevez
|
|
|
Tennis |
ITF W100 Bonita Springs WD |
0-15
|
Stollar/Sun
|
3-2
|
Appleton/Gleason
|
|
|
Tennis |
ITF W100 Bonita Springs WD |
15-0
|
Anderson/Manasse
|
3-2
|
Mikulskyte/Rosca
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Anapoima WD |
40-30
|
Lizarazo/Pereira
|
6-3,3-2
|
Nita/Tran
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Anapoima WD |
30-40
|
Fossa Huergo/Tona
|
6-2,5-2
|
Hinojosa Gomez/Romero
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Anapoima |
15-30
|
Collin Altamirano
|
6-3,0-1
|
Kiranpal Pannu
|
|
|
Tennis |
ITF W100 Bonita Springs |
30-15
|
Akasha Urhobo
|
4-6,5-3
|
Whitney Osuigwe
|
|
|
Tennis |
WTA Madrid |
40-15
|
[4] Elena Rybakina
|
6-1,5-7,0-1
|
Aryna Sabalenka
[2] |
|
|
Tennis |
UTR Pro Boca Raton |
15-15
|
Francesco Cordova
|
6-3,3-3
|
Lukas Steffen
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Boca Raton |
0-40
|
Kurt Miller
|
1-2
|
Dian Nedev
|
|
|
Horse Racing |
Turf Paradise |
05/02 21:36 |
Turf Paradise
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Hipo Chile |
05/02 21:16 |
Hipo Chile
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Turf Paradise |
05/02 21:03 |
Turf Paradise
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Hipo Chile |
05/02 20:48 |
Hipo Chile
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Churchill Downs |
05/02 20:38 |
Churchill Downs
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Cool & Smooth T20 |
05/02 20:30 |
Molineaux Blue Runners
|
45/2
|
St Paul's Barracudas
|
|
|
Golf |
THE CJ CUP Byron Nelson |
05/02 11:50 |
THE CJ CUP Byron Nelson
|
View
|
|
|
|
Snooker |
World Championship 2024 |
05/02 18:00 |
Jak Jones
|
2-3
|
Stuart Bingham
|
|
|
Darts |
Premier League Darts |
05/02 21:10 |
Luke Littler
|
0-0
|
Rob Cross
|
|
|
Darts |
Modus Super Series Week 10 |
05/02 21:05 |
Shane McGuirk
|
0-0
|
Fallon Sherrock
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
|
Bartlomiej Wisniewski
|
0-0
|
Piotr Strus
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
|
Lukasz Jarocki
|
6-3
|
Radoslaw Chrzescian
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Yevhenii Sokoltsov
|
6-3
|
Yevhen Bielokon
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-8,11-4
|
Svatoslav Stempen
|
0-0
|
Petr Jochym
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-7
|
Ivan Kozachuk
|
3-1
|
Volodymyr Plishylo
|
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
12-10
|
Ronit Bhanja
|
4-1
|
Tibor Spanik
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
10-12
|
Adam Kosacky
|
10-8
|
Zdenek Muhlhauser
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
3-11,13-15
|
Dmytro Prokopenko
|
3-11
|
Vadym Ishchuk
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
12-10,9-11,8-11
|
Marcin Mikrut
|
10-9
|
Miroslav Hajek
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open Qual |
17-21
|
Jia Jie Tan
|
15-20
|
Siddharth Pratap Singh
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
|
Ludwig/Lippmann
|
8-7
|
Esmee/Zoe
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
|
Nuss/Kloth
|
11-5
|
Carol/Barbara
|
|
|
Squash |
Richmond Open Women |
05/02 20:45 |
Caroline Fouts
|
5-9
|
Sana Ibrahim
|
|
|
Esports |
DOTA2 - RES Regional LATAM |
-1:-30
|
BOOM Esports
|
0-1
|
Qhali
|
|
|