Soccer Russia Division 2 05/29 14:00 SFC CRFSO Smolensk SFC CRFSO Smolensk v FK Znamya Truda FK Znamya Truda 0-3
Soccer Ukraine Persha Liga 05/25 15:00 Zirka Kirovograd Zirka Kirovograd v Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk View
Soccer Armenia First League 05/20 13:00 FC Lokomotiv Yerevan FC Lokomotiv Yerevan v Erebuni FC Erebuni FC 3-0
Handball Russia Superleague 05/19 15:30 SKIF Krasnodar SKIF Krasnodar v Permskie Medvedi Permskie Medvedi 0-0
Soccer Slovakia 3. Liga 05/19 15:00 FC Nitra B FC Nitra B v TJ Kovo Belusa TJ Kovo Belusa 1-4
Soccer Ukraine Persha Liga 05/19 15:00 FC Metalist 1925 FC Metalist 1925 v Zirka Kirovograd Zirka Kirovograd View
Soccer Albania Championship 05/19 15:00 KS Flamurtari Vlore KS Flamurtari Vlore v KS Kamza KS Kamza 3-0
Soccer Bulgaria First League 05/19 14:30 Vereya Vereya v FK Vitosha FK Vitosha 0-3
Darts Players Championship 16 2019 05/19 14:14 Robert Thornton Robert Thornton v Krzysztof Ratajski Krzysztof Ratajski 4-1
Table Tennis Poland First league 05/19 14:09 Jan Olek v Jan Szymczyk 5-9
Table Tennis Moscow Liga Pro 05/19 14:00 Alexander Chentsov v Roman Karpesh 9-6
Volleyball Spain Regional League U19 05/19 14:00 Escola Orlandai U19 v Igualada VC U19 0-0
Tennis ITF W60 La Bisbal 05/19 14:00 Paula Badosa Gibert v Dalma Galfi 0-0
Darts Players Championship 16 2019 05/19 13:55 Krzysztof Ratajski Krzysztof Ratajski v Jeffrey de Zwaan Jeffrey de Zwaan 5-2
Table Tennis Poland First league 05/19 13:46 Przemyslaw Salacinski v Marcin Kusinski 5-6
Darts Players Championship 16 2019 05/19 13:33 Nathan Aspinall Nathan Aspinall v Jelle Klaasen Jelle Klaasen 4-2
Beach Volleyball German Beachtour Dusseldorf 05/19 13:30 Erdmann/Schröder Erdmann/Schröder v Poniewaz/Poniewaz Poniewaz/Poniewaz 14-9
Table Tennis Moscow Liga Pro 05/19 13:29 Demic Ying v Arthur Toporkov 0-0
Table Tennis Poland First league 05/19 13:21 Olek/Salacinski v Kusinski/Kalita 13-13
Darts Players Championship 16 2019 05/19 13:20 Josh Payne Josh Payne v Jan Dekker Jan Dekker 5-3
Beach Volleyball FIVB Itapema Women 05/19 13:20 Pavan/Humana-Paredes Pavan/Humana-Paredes v Klineman/Ross Klineman/Ross 6-6
Darts Players Championship 16 2019 05/19 13:07 Vincent van der Voort Vincent van der Voort v Martin Schindler Martin Schindler 5-4
Soccer Ukraine Regional League 05/19 13:00 Motor Zaporizhya Motor Zaporizhya v Melitopolskata Chereshnya Melitopolskata Chereshnya 8-0
Beach Volleyball FIVB Aydin 05/19 13:00 Rudol/Szalankiewicz Rudol/Szalankiewicz v Ranghieri/Caminati Ranghieri/Caminati 13-11
Tennis Challenger Heilbronn 05/19 13:00 Filip Krajinovic v Arthur De Greef 6-3,6-1
Table Tennis Moscow Liga Pro 05/19 13:00 Alexander Chentsov v Demic Ying 2-1
Gaelic Sports Munster Hurling 05/19 13:00 Tipperary v Waterford 2.30(36)-0.18(18)
Handball Russia Superleague Women 05/19 13:00 Kuban Krasnodar Women Kuban Krasnodar Women v Zvezda Zvenigorod Women Zvezda Zvenigorod Women 28-26
Basketball Belgium Basketball League 05/19 13:00 Telenet Oostende Telenet Oostende v Mons-Hainaut Mons-Hainaut 91-58
Basketball Belgium Basketball League 05/19 13:00 Antwerp Giants Antwerp Giants v Kangoeroes Basket Kangoeroes Basket 107-78
Basketball Belgium Basketball League 05/19 13:00 Okapi Aalstar Okapi Aalstar v Liege Basket Liege Basket 108-84
Handball Germany 2 Bundesliga 05/19 13:00 HSV Hamburg HSV Hamburg v VfL Eintracht Hagen VfL Eintracht Hagen 30-20
Soccer France U19 League 05/19 12:59 Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19 v Lyon U19 Lyon U19 4-0
Darts Players Championship 16 2019 05/19 12:56 Dave Chisnall Dave Chisnall v Christian Kist Christian Kist 5-4
Basketball Lithuania LKL 05/19 12:51 Neptunas Neptunas v Prienai Prienai 75-67
Tennis WTA Nurnberg 05/19 12:50 Evgeniya Rodina v Madison Brengle 6-7,3-5
Darts Players Championship 16 2019 05/19 12:46 Peter Wright Peter Wright v Martin Atkins Martin Atkins 5-1
Basketball Belgium Basketball League 05/19 12:46 Leuven Bears Leuven Bears v Limburg United Limburg United 60-68
Soccer Uzbekistan PFL 05/19 12:45 AGMK AGMK v Sogdiana Jizzakh Sogdiana Jizzakh 0-2
Tennis WTA Nurnberg WD 05/19 12:40 Fomina/Thombare v Barthel/Friedsam 1-6,3-5
Tennis ATP Lyon MD 05/19 12:40 Hurkacz/Johnson v Dodig/Roger-Vasselin 5-7,4-6
Table Tennis Poland First league 05/19 12:33 Jan Olek v Marcin Kusinski 5-3
Futsal 83-IN-PLAY 05/19 12:32 Stella Rossa v Futsal Klagenfurt 13-2
Darts Players Championship 16 2019 05/19 12:30 Jamie Hughes Jamie Hughes v Ryan Meikle Ryan Meikle 3-4
Darts Players Championship 16 2019 05/19 12:30 Corey Cadby Corey Cadby v Ronny Huybrechts Ronny Huybrechts 4-2
Handball Czech 2 Liga 05/19 12:30 SKH Polanka n.O v SK Zeravice 20-17
Handball Belarus Cup 05/19 12:30 SKA Minsk SKA Minsk v Meshkov Brest Meshkov Brest 30-29
Tennis ITF W60 Saint-Gaudens 05/19 12:30 Anna Kalinskaya v Ana Bogdan 6-3,4-4
Tennis WTA Strasbourg 05/19 12:30 Marta Kostyuk v Jaqueline Adina Cristian 6-1,5-2
Table Tennis Moscow Liga Pro 05/19 12:30 Roman Karpesh v Pavel Pinkovskii 10-8
Basketball Malaysia MPL D-League 05/19 12:30 VAG MPL-D VAG MPL-D v Gostrong Gostrong 122-62
Basketball British WBBL Women 05/19 12:30 Sevenoaks Suns Women v Leicester Riders Women 58-55
Tennis ATP Lyon 05/19 12:30 John Millman v Pablo Andujar 6-1,5-3
Soccer Malawi Super League 05/19 12:30 Big Bullets Big Bullets v Civil Sporting Club Civil Sporting Club 6-0
Soccer Holland Eerste Divisie Play-Offs 05/19 12:30 RKC RKC v Excelsior Excelsior 2-1
Soccer Denmark Elitedivisionen Women 05/19 12:30 Farum BK Women Farum BK Women v Vildbjerg Women Vildbjerg Women 6-0
Soccer Norway Toppserien Women 05/19 12:30 Sandviken Women Sandviken Women v Lillestrom SK Women Lillestrom SK Women 1-3
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Nyiregyhaza Spartacus Nyiregyhaza Spartacus v Gyirmot SE Gyirmot SE 1-1
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Monori SE Monori SE v Budafoki MTE-Ujbuda Budafoki MTE-Ujbuda 2-1
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Vasas SC Vasas SC v Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE 0-5
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 BFC Siofok BFC Siofok v Cegledi VSE Cegledi VSE 2-0
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Csakvari Tk Csakvari Tk v Budaorsi SC Budaorsi SC 0-4
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Gyori ETO Gyori ETO v MTE 1904 MTE 1904 2-0
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Bekescsaba Bekescsaba v Kazincbarcikai BSC Kazincbarcikai BSC 0-3
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Kaposvari Rakoczi Kaposvari Rakoczi v Soroksar Soroksar 3-1
Soccer Hungary NB II 05/19 12:30 Tiszakecske FC Tiszakecske FC v Dorogi FC Dorogi FC 1-1
Soccer Germany Oberliga NOFV Nord 05/19 12:30 Blau-Weiss 90 Berlin Blau-Weiss 90 Berlin v Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04 4-2
Soccer Austria Landesliga 05/19 12:15 WSG Swarovski Wattens II WSG Swarovski Wattens II v FC Natters FC Natters 5-1
Beach Volleyball German Beachtour Dusseldorf Women 05/19 12:15 Kiesling/Gernert Kiesling/Gernert v Hoja/Huttermann Hoja/Huttermann 15-13
Rugby Union French Division 2 05/19 12:15 Brive Brive v Vannes Vannes 40-20
Soccer Ethiopia Premier League 05/19 12:06 Mekelle Kenema Mekelle Kenema v Hawassa City FC Hawassa City FC 0-1
Table Tennis Poland First league 05/19 12:06 Przemyslaw Salacinski v Jan Szymczyk 7-10
Soccer Ethiopia Premier League 05/19 12:05 Fasil Kenema v Jimma Aba Jifar Jimma Aba Jifar 6-1
Soccer Finland Kolmonen 05/19 12:00 Union Plaani v HaPK 3-1
Soccer Thailand Division 2 05/19 12:00 Rayong FC v Ubon United 0-0
Soccer Russian Matches 05/19 12:00 FC Delin Izhevsk FC Delin Izhevsk v FC Kazan FC Kazan 10-0
Soccer Russia Regional League 05/19 12:00 Smena Kazan Smena Kazan v Neftekhimik Nizhnekamsk II Neftekhimik Nizhnekamsk II 0-5
Darts Players Championship 16 2019 05/19 12:00 Keegan Brown Keegan Brown v James Richardson James Richardson 5-5
Darts Players Championship 16 2019 05/19 12:00 Chris Dobey Chris Dobey v Davy van Baelen Davy van Baelen 4-1
Volleyball Matches Women - 3 Sets 05/19 12:00 Lindesberg U19 Women v Sollentuna U19 Women 18-24
Badminton Sudirman Cup MD 05/19 12:00 Vuong/Serasinghe v Leydon-Davis/Manota 19-19
Badminton Sudirman Cup WD 05/19 12:00 Ng/Gong v Høegh/Jacobsen 11-0
Volleyball Spain Regional League Women 05/19 12:00 Escola Orlandai Women v FS Castellar Women 7-12
Badminton Sudirman Cup XD 05/19 12:00 Seidel/Efler v Bar Netzer/Polikarpova 4-4
Badminton Sudirman Cup XD 05/19 12:00 Wang/Chang v Tang/Tse 1-2
Volleyball Russia 1st League 05/19 12:00 Zolotaya Kometa v Kaliningradskaya Oblast 22-21
Volleyball Czech Regional League Women 05/19 12:00 Kolovec B Women v Blizejov Women 0-0
Handball Handball Matches 05/19 12:00 Galytchanka LVIV Women Galytchanka LVIV Women v Karpaty Uzhgorod Women Karpaty Uzhgorod Women 30-18
Tennis ATP Geneva MD 05/19 12:00 Delbonis/Mayer v Molchanov/Zelenay 7-6,5-1
Tennis ATP Rome MD 05/19 12:00 Cabal/Farah v Klaasen/Venus 6-1,6-3
Tennis WTA Strasbourg 05/19 12:00 Xinyun Han v Diana Marcinkevica 6-2,5-1
Table Tennis Moscow Liga Pro 05/19 12:00 Arthur Toporkov v Alexander Chentsov 10-8
Basketball Cameroon Champ.National 05/19 12:00 FAP Yaounde FAP Yaounde v Univeriste Douala Univeriste Douala 76-54
Volleyball VTV Cup Women 05/19 12:00 BIP Women BIP Women v Sichuan Women Sichuan Women 14-22
Soccer Kenya Premier League 05/19 12:00 Chemelil Sugar FC Chemelil Sugar FC v Ulinzi Stars Ulinzi Stars 0-0
Basketball Senegal Division 1 05/19 12:00 ASFA ASFA v Louga Louga 45-51
Soccer Czech Republic 5. Ligy 05/19 12:00 Admira Praha II v ABC Branik ABC Branik 3-1
Soccer Croatia First League Women 05/19 12:00 Pregrada Women v Marjan Split Women Marjan Split Women 4-3
Soccer Croatia First League Women 05/19 12:00 Rijeka Women Rijeka Women v Viktorija SB Women 0-4
Basketball Romania LNB 05/19 12:00 CSM Sighetu Marmatiei CSM Sighetu Marmatiei v ABC Athletic Constanta ABC Athletic Constanta 74-76