Table Tennis |
Challenger Series TT |
05/09 07:05 |
Louis Price v Peter Hribar
|
|
2-3
|
|
Archery |
Olympics 2024 |
05/09 07:03 |
Men - Preliminaries - Patrick Huston v Ana Maria Rendon
|
|
0-0
|
|
Handball |
Russia U20 Champs |
05/09 07:00 |
Zenit-Uor No 1 Saint Petersburg U20 v BIOTECH U20
|
|
32-27
|
|
Handball |
Russia U20 Champs |
05/09 07:00 |
SGAU Saratov 2 U20 v SKIF Krasnodar 2 U20
|
|
35-40
|
|
Bowls |
Bowls Grand Prix 2024 |
05/09 07:00 |
Robert Elmore v Danny Brown
|
|
0-0
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
05/09 07:00 |
Michal Lysakowski v Kayque Valois
|
|
2-3
|
|
Badminton |
Denmark Challenge XD |
05/09 07:00 |
Kolding/Werge v Renoir/Margueritte
|
|
2-0
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 07:00 |
Yurii Urezchenko v Oleksandr Hoholev
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF W15 Kursumlijska Banja |
05/09 07:00 |
Mila Masic v Pemra Ozgen
|
|
home
|
|
Tennis |
ITF W15 Kursumlijska Banja |
05/09 07:00 |
Andjela Lazarevic v Natalija Senic
|
|
6-7,4-6
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
05/09 07:00 |
Tamas Lakatos v Adam Szudi
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya MD |
05/09 07:00 |
Alcala Gurri/Garcia Mestre v Jin/Li
|
|
away
|
|
Tennis |
ITF M25 Kursumlijska Banja |
05/09 07:00 |
Edas Butvilas v Antoine Ghibaudo
|
|
6-1,4-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF W15 Nova Gorica |
05/09 07:00 |
Noka Juric v Carolina Troiano
|
|
3-6,5-7
|
|
Tennis |
ITF W15 Nova Gorica |
05/09 07:00 |
Lara Smejkal v Karolina Vlckova
|
|
6-1,6-4
|
|
Tennis |
ITF M15 Bucharest |
05/09 07:00 |
Juan Bautista Otegui v Abel Forger
|
|
6-4,6-0
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 07:00 |
Maksym Hubenko v Bogdan Panchenko
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Bucharest |
05/09 07:00 |
Radu David Turcanu v Petr Nesterov
|
|
6-0,2-6,1-6
|
|
Tennis |
ITF W15 Bucharest |
05/09 07:00 |
Camilla Zanolini v Anamaria F Oana
|
|
5-7,1-6
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 07:00 |
Robert Koczy v Adam Strelec
|
|
3-1
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 07:00 |
Vladimir Havlicek v Josef Belovsky
|
|
2-3
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 07:00 |
Jiri Hiblbauer v Jiri Karnik
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF W15 Kursumlijska Banja |
05/09 07:00 |
Ekaterina Kazionova v Daria Kuczer
|
|
away
|
|
Tennis |
ITF M25 Kursumlijska Banja |
05/09 07:00 |
Liam Gavrielides v Yannik Kelm
|
|
6-2,6-2
|
|
Tennis |
ITF W15 Bucharest |
05/09 07:00 |
Carmen Andreea Herea v Lavinia Tanasie
|
|
4-6,6-3,3-6
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya |
05/09 07:00 |
Aya El Aouni v Liisa Varul
|
|
6-0,6-2
|
|
Tennis |
ITF M15 Bucharest |
05/09 07:00 |
Ioan Alexandru Chirita v Mario G Fernandez
|
|
3-6,7-6,6-2
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
05/09 07:00 |
Kanan Gasimov v Teymuraz Gabashvili
|
|
4-6,2-6
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
05/09 07:00 |
Mert Naci Turker v Kuzey Cekirge
|
|
6-2,6-0
|
|
Horse Racing |
JPN Kawasaki |
05/09 07:00 |
Kawasaki v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M25 Kursumlijska Banja |
05/09 07:00 |
Keisuke Saitoh v Peter Buldorini
|
|
6-1,1-6,1-6
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 07:00 |
Ondrej Pastorek v Rotislav Hasmanda
|
|
1-2
|
|
Volleyball |
Indonesia Proliga Women |
05/09 07:00 |
Jakarta Electric Women v Jakarta STIN BIN Women
|
|
1-3
|
|
Badminton |
Denmark Challenge XD |
05/09 07:00 |
Mael Cattoen/Vercelot v Scheiel/Volkmann
|
|
away
|
|
Badminton |
Denmark Challenge XD |
05/09 07:00 |
van Leeuwen/Birch v Brandt/Nielsen
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Denmark Challenge XD |
05/09 07:00 |
Soby/Kathrine Vang v Rindshøj/Norrman
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Denmark Challenge XD |
05/09 07:00 |
Melaniuk/Plawecka v Yap/Harris
|
|
0-2
|
|
Volleyball |
Indonesia Proliga Women |
05/09 07:00 |
Jakarta Electric Women v Jakarta BIN Women
|
|
1-3
|
|
Greyhounds |
AUS Warragul |
05/09 06:59 |
Warragul v
|
|
View
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 06:55 |
Mykhailo Vyvatenko v Orest Melnik
|
|
2-3
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
05/09 06:55 |
Josef Ruzicka v Adam Martin Rek
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF W15 Nova Gorica |
05/09 06:55 |
Luisa Hrda v Anja Wildgruber
|
|
7-5,3-6,7-10
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
05/09 06:55 |
Damian Korczak v Maciej Podsiadlo
|
|
1-3
|
|
Tennis |
Challenger Wuxi |
05/09 06:55 |
Linang Xiao v Bu Yunchaokete
|
|
1-6,5-7
|
|
Horse Racing |
AUS Albany |
05/09 06:55 |
Albany v
|
|
View
|
|
Greyhounds |
AUS Maitland |
05/09 06:52 |
Maitland v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
05/09 06:50 |
Marlon Vankan v Fares Zakaria
|
|
6-4,6-2
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 06:50 |
Vadym Ishchuk v Vasily Kondratenko
|
|
3-2
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
05/09 06:50 |
Jan Hruska v Vojtech Leska
|
|
3-1
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
05/09 06:50 |
Adrian Wiecek v Slawomir Dosz
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
05/09 06:50 |
Gokberk Saritas v Koray Kirci
|
|
4-6,6-4,5-7
|
|
Horse Racing |
JPN Kasamatsu |
05/09 06:50 |
Kasamatsu v
|
|
View
|
|
Horse Racing |
AUS Warwick |
05/09 06:47 |
Warwick v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
05/09 06:45 |
Daniil Ostapenkov v Michael Agwi
|
|
6-0,0-6,6-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Antalya |
05/09 06:45 |
Michael Bassem Sobhy v John Sperle
|
|
3-6,0-6
|
|
Horse Racing |
JPN Mombetsu |
05/09 06:45 |
Mombetsu v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W75 Luan WD |
05/09 06:45 |
Lin/Yuan v Dong/Lu
|
|
6-4,6-4
|
|
Greyhounds |
Warragul |
05/09 06:44 |
Warragul v
|
|
View
|
|
Volleyball |
Russia Liga Pro |
05/09 06:40 |
Molot-pro v Eagles-pro
|
|
0-3
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
05/09 06:40 |
Arkadiusz Mugowski v Krzysztof Kapik
|
|
3-2
|
|
Horse Racing |
JPN Sonoda |
05/09 06:40 |
Sonoda v
|
|
View
|
|
Horse Racing |
AUS Newcastle |
05/09 06:40 |
Newcastle v
|
|
View
|
|
Horse Racing |
Wyong |
05/09 06:40 |
Wyong v
|
|
View
|
|
Greyhounds |
AUS Maitland |
05/09 06:37 |
Maitland v
|
|
View
|
|
Greyhounds |
AUS Cambridge |
05/09 06:36 |
Cambridge v
|
|
View
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
05/09 06:35 |
Adam Duch v Rafal Stapor
|
|
1-3
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 06:35 |
Volodymyr Okopnyi v Viktor Slozka
|
|
3-1
|
|
Table Tennis |
Setka Cup Women |
05/09 06:35 |
Roksolana Budnyk v Yana Mykhailyk
|
|
2-3
|
|
Basketball |
China University Basketball League One Women |
05/09 06:30 |
Ocean University of China Women v Beijing University Women
|
|
61-112
|
|
Basketball |
China University Basketball League One Women |
05/09 06:30 |
Shandong University Women v Beijing University of Science And Technology Women
|
|
61-84
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
05/09 06:30 |
Adam Gdula v Filip Kociuba
|
|
1-3
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 06:30 |
Oleksandr Hoholev v Oleksandr Badanin
|
|
0-3
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
05/09 06:30 |
Viktor Yefimov v Patryk Lewandowski
|
|
3-0
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 06:30 |
Dmitro Kuzmenko v Oleksandr Syksa
|
|
0-3
|
|
Table Tennis |
Challenger Series TT |
05/09 06:30 |
Miguel Nunez v Alvaro Gainza
|
|
3-0
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
05/09 06:30 |
Adrian Spychala v Karol Wisniewski
|
|
3-0
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 06:30 |
Josef Belovsky v Tomas Andrle
|
|
0-3
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 06:30 |
Adam Strelec v Adolf Huttl
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF M15 Tbilisi |
05/09 06:30 |
Amit Vales v Aaron Cohen
|
|
3-6,7-5,6-4
|
|
Tennis |
ITF M15 Tbilisi |
05/09 06:30 |
Marek Gengel v Bekkhan Atlangeriev
|
|
6-4,5-7,7-6
|
|
Tennis |
ITF M15 Tbilisi |
05/09 06:30 |
Erik Arutiunian v Orel Kimhi
|
|
6-4,7-5
|
|
Horse Racing |
JPN Kawasaki |
05/09 06:30 |
Kawasaki v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M15 Tbilisi |
05/09 06:30 |
Petr Bar Biryukov v Ilia Simakin
|
|
1-6,4-6
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 06:30 |
Jiri Karnik v Martin Zizka
|
|
3-2
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
05/09 06:30 |
Rotislav Hasmanda v Vaclav Hruska Sr
|
|
2-3
|
|
Horse Racing |
AUS Kyneton |
05/09 06:30 |
Kyneton v
|
|
View
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 06:25 |
Oleg Gil v Oleh Martynenko
|
|
3-1
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
05/09 06:25 |
Adam Dosz v Artur Daniel
|
|
3-1
|
|
Tennis |
Challenger Wuxi MD |
05/09 06:25 |
Donskoy/Gerasimov v Matsui/Uesugi
|
|
5-7,3-6
|
|
Greyhounds |
AUS Warragul |
05/09 06:25 |
Warragul v
|
|
View
|
|
Horse Racing |
Grafton |
05/09 06:25 |
Grafton v
|
|
View
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Pingtan Women |
05/09 06:20 |
Fu/Wang v Patcharaporn/Samitta
|
|
2-0
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
05/09 06:20 |
Yaroslav Kovshun v Yurii Volkov
|
|
3-2
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
05/09 06:20 |
Jakub Rolik v Tomas Rein
|
|
2-3
|
|
Horse Racing |
JPN Kasamatsu |
05/09 06:20 |
Kasamatsu v
|
|
View
|
|
Horse Racing |
AUS Albany |
05/09 06:20 |
Albany v
|
|
View
|
|
Greyhounds |
AUS Maitland |
05/09 06:17 |
Maitland v
|
|
View
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
05/09 06:15 |
Michal Minda v Mateusz Misiak
|
|
3-2
|
|
Horse Racing |
JPN Mombetsu |
05/09 06:15 |
Mombetsu v
|
|
View
|
|
Horse Racing |
Warwick |
05/09 06:12 |
Warwick v
|
|
View
|
|